poster

Klaun k popukání

 • Irsko

  Stitches

Horor / Komedie

Irsko, 2012, 86 min

Režie:

Conor McMahon

Kamera:

Patrick Jordan
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • *CARNIFEX*
  ***

  Oslava desať ročného chlapca je v plnom prúde. V závere párty prichádza zlatý klinec programu - Klaun. Jeho frky však nie sú najoriginálnejšie čím sa stáva pre skupinkou malých spratkov terčom nevyberaných posmeškov. Keď už sa zdá, že to nemôže byť horšie, klaun po nešťastnej zhode náhod, ktorej deti dopomohli, prichádza o život. Po niekoľkých rokoch sa však vracia zo záhrobia, aby sa pomstil všetkým, ktorí sa onoho večierka zúčastnili. Starý taliansky horor v novom šate doplnený o niekoľko štýlových gagov, čierneho humoru ( scéna s mačkou, fúkacia hlava, Sagan vs Velitsovci ). Prvá polovička mi neprišla nijak zaujímavá, no v tej druhej som sa nie len pobavil, ale videl aj niekoľko slušných gore scén. Všetko je to však na priemernej úrovni. S prižmúrením jedného klaunov-ho oka, úroveň troch hviezd.(9.3.2013)

 • jarkolar
  ****

  Hodně příjemný skloubení komedie a hororu, který se mi trefilo přesně do nálady. Film je plnej dobrých hlášek a představitel klauna si to evidentně užil. Akorát je tam na způsob pojetí docela dlouhý hluchý místo po úvodní scéně.(15.1.2014)

 • Pilda17
  ***

  Celkem slušná hororová komedie, i když jsem viděl samozřejmě daleko lepší. Jednohubka rozhodně potěšující, scény ve kterých Klaun zabíjí jsou dobré, ale dost přehnané. Nejvíce mne však dostala scéna s kočkou a počítání životů.. 6/10 = 61%(3.3.2013)

 • ricci.s
  ****

  Už dlho som sa tak dobre nebavil! Deti nešťastnou náhodou zabili nepodareného klauna, ten však vstane z mŕtvych a rozhodne sa pre pomstu. Hlavní hrdinovia - už ako teenageri - oslavujú poriadnu párty a vtedy sa to začne. Masaker! Už ten krvavý úvod naznačoval, že sa mi to bude páčiť. Potom nasledovala polhodinka nudy, a potom fajnová gorejazda až do konca. Odkopávanie či explózie hlavy, klaunské vtípky s črevami, vyberanie mozgu, dáždnik cez oko, proste každá jedna vraždička je neskutočne vtipná. Veľmi dobrý výber hlavného záporáka (jeho výrazy a pohyby nemali chybu), pekná kamera, a je to tak uletené, že môžem s chuťou zatlieskať. Takto si jednoducho predstavujem podarenú horror-comedy...(13.2.2013)

 • Dudek
  *

  Vzhledem k faktu, že snímek vznikl z popudu (minimálně mimo Británii nepříliš známého) komika Rosse Nobla lze od něj očekávat velkou dávku originálního humoru a, čímž většinou snímky komiků trpí, nekompaktní děj. První předpoklad se plní jen z části. Neotřelý způsob humoru je použit zejména ve velmi zdařilých scénách mordů, které jsou hlavní devizou snímku. Vynikají zejména nápaditostí a použitím slow motion. Krom jednotlivých vražd ovšem Stiches trpí značným nedostatkem tvůrčí invence, což je citelné v každé scéně, kde absentuje klauní zabiják. Ostatní postavy nemají šanci děj nijak táhnout. Herecké výkony jsou mdlé, a herci nemají absolutně žádné charisma, což činí sledování neoriginálně konstruovaného děje o to útrpnějším.(14.1.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace