Řekněte sýr

Krátkometrážní
USA, 2003, 5 min

Režie:

Manolo Celi

Krátky film vytvorený pre súťaž "The Florida Industry Incubator", ktrorú aj vyhral. Pôvodný scénar režiséra Manolo Celi, natočený v roku 2003. Vo funkcii fotografa (Roberto Lequeux) streráva cestou cez roj nečakaných zvratov. Zhoda neočakávaných okolností zabezpečí nepredvídateľné zábery. (mh825)

HAL

Kraťas vytvořený jako příspěvek do školní soutěže. Velmi jednoduché zpracováním i průběhem, ale postavené na vcelku chytrém nápadu. ()

Dont

Nic zázračného to není, kromě toho, že mám pochybnosti o kvalitách fotek pořízených za běhu, mě příliš nezaujal ani ten nápad. ()

Jara.Cimrman.jr

Toužíte po fotografii dokonale zachycující váš psychický stav? Tak naivně svěřte svůj fotoaparát týpkovi, který rád krade, běhá a fotí. Dneska bych ho už nedohonil, ale ještě před pár lety bych ho hravě dostihl, zauzloval ho do formy hlavolamu a nakonec bych vystavil tučný účet jeho zdravotní pojišťovně. Já totiž pro podobné legrácky málokdy mívám pochopení a ani sledování tohoto kraťasu moc úsměvů na mé tváři nevyloudilo. ()

• "Běžec" vystřídal během filmu celkem čtyři trička - červené, zelené, modré a opět červené. (Dawid199)