Nájemní zabijáci

(neoficiální název)

Akční / Thriller

USA, 2011, 101 min

• Wacoslav1

Nic moc dalsi pokus o predelani neprekonatelnych Najemnych vrahu lepsi varice na toto tema je rozhodne letosni Lundgrenovka Hra pro jednoho tohle je takovy nijaky JCVD uz tradicne predvadi to svoje ne ja nehraju ja se tu jenom vyskytuju Adkins jak uz to bejva v posledni dobe tradicne nevyuzitej ne ne tohle trhak nebude...(14.11.2012)

• verbal

Dodnes jsem si myslel, že filmy jsou jen barevné nebo černobílé. Tento je však žlutohnědý. Možná ten filr barvy řídké stolice na kameru nasadili záměrně, aby tolik rozmáchlá bulharsko-rumunská koprodukce působila skromně a ty prachy z prodeje drog se vypraly nenápadněji, možná aby skryl obří vaky pod vyšňupanýma očima Žán Klóda nebo trochu zamaskoval homosexualitu a "nesporný herecký talent" toho fešáckého nindži. Hudbu to sice má jako z porna a ostatní pózovače najali jako obvykle na rumunském pracáku, nicméně musím konstatovat, že to alespoň trochu to vystrkuje prdel z hnoje fandamovek posledních let. I tak ovšem doufám, že se již brzy ukáže, že je WCJD opravdu Postradatelný a já budu moci spláchnout do hajzlu zbytky té osmdesátkové nostalgie a přestat sledovat kdejakou céčkovou sračku v naději, že to třeba zase bude Bloodsport. A přeneseně to platí i pro vepřového Segala, toho času taktéž hvězdu vymazlených balkánských "blockbusterů".(15.8.2011)

Nemám slov! Naprosto překonalo moje očekávání, všechno klape, jak má, jenom má film jednu velkou nevýhodu, takže plný hodnocení 10/10 bohužel nedám. Žlutý filtr, nádhera, připomínalo mi to léto :D, prostředí v pohodě, záporáci špička, Adkins/JCVD skvělá chemie, JCVD jako puntičkář a Scotty věčně nasranej, syn JCVDho je luxusní, dává si to. Hudba, bezchybná, Barbarash pán, má koule, lepší, jak Six Bullets. Nyní kdyby to mělo víc akce, tak se jedná o absolutně nejlepší film, co jsem kdy viděl. Ale i tak spokojenost, Barbarashi chci další akční film s nějakou hvězdou a Adkins s JCVD by měli spolu hrát častějic. 9/10(4.6.2013)

Když už mi Van Damme nedopřeje The Eagle Path, tak mi aspoň nadělí pár filmů. Sice bych byl rád za The Eagle Path, ale pokud by další jeho filmy byli jako Assassination Games, tak bych možná na ten film i zapomněl. Bohužel to je s mým oblíbeným hercem, jako na houpačce. Jednou nahoře a jednou dole. V roce 2008 si zahrál v perfektním filmu JCVD. Dva roky na to odmítl účast v akčním nářezu The Expendables a radši si zahrál v ne moc dobrém Univerzálním vojakovi 3. A nyní v roce 2011 mě opět příjemně překvapil. Tento film je velmi vydařený! Samozřejmě je to béčko, co tady čekat s rozpočtem 4 miliony dolarů a vybraným místem pro natačení, jako je Rumunsko?! Člověk by čekal, že to bude film především o bitkách. Van Damme a Adkins v jednom filmu? A to je právě to, co se mi líbí. Van Damme hraje skvěle a nepředvádí zde jen bojové umění, ale především herecký talent. Adkins je borec a tato role starostlivého sympaťáka, který prahne po pomstě mu sedla! Příběh je klišé. Několik nesmyslů by se našlo.Ovšem úvodní scéna byla super. To samé konec je velmi dobrý. V poslední řadě stojí za zmínku dobrá hudba. Já jsem spokojený a věřím, že po The Expendables 2 Van Damme hodně stoupne a podaří se mu velký comeback!!! Dobré 4*!(12.8.2011)

Mé oko již vidělo celou řadu filmů, ve kterých "někdo někoho zabíjí pro peníze, někdo se chce za něco pomstít, něco se přitom nepovede a pak se všechno povede", ale tenhle je výjimečný. JCVD totiž předvádí nevídané schopnosti - chovatel želv, šachový velmistr, odborník na drahé kamení a v neposlední řadě houslový virtuóz. Mimo to samozřejmě mlátí, kope či střílí, ale tahle část pohádky už tak vtipná není.(12.10.2013)