poster

Nájemní zabijáci

 • USA

  Assassination Games

 • slovenský

  Elitní zabijaci

 • anglický

  Weapon

  (neoficiální název)

Akční / Thriller

USA, 2011, 101 min

 • Bauer
  ****

  Když už mi Van Damme nedopřeje The Eagle Path, tak mi aspoň nadělí pár filmů. Sice bych byl rád za The Eagle Path, ale pokud by další jeho filmy byli jako Assassination Games, tak bych možná na ten film i zapomněl. Bohužel to je s mým oblíbeným hercem, jako na houpačce. Jednou nahoře a jednou dole. V roce 2008 si zahrál v perfektním filmu JCVD. Dva roky na to odmítl účast v akčním nářezu The Expendables a radši si zahrál v ne moc dobrém Univerzálním vojakovi 3. A nyní v roce 2011 mě opět příjemně překvapil. Tento film je velmi vydařený! Samozřejmě je to béčko, co tady čekat s rozpočtem 4 miliony dolarů a vybraným místem pro natačení, jako je Rumunsko?! Člověk by čekal, že to bude film především o bitkách. Van Damme a Adkins v jednom filmu? A to je právě to, co se mi líbí. Van Damme hraje skvěle a nepředvádí zde jen bojové umění, ale především herecký talent. Adkins je borec a tato role starostlivého sympaťáka, který prahne po pomstě mu sedla! Příběh je klišé. Několik nesmyslů by se našlo.Ovšem úvodní scéna byla super. To samé konec je velmi dobrý. V poslední řadě stojí za zmínku dobrá hudba. Já jsem spokojený a věřím, že po The Expendables 2 Van Damme hodně stoupne a podaří se mu velký comeback!!! Dobré 4*!(12.8.2011)

 • klerik
  ***

  Príjemný akčňák. Kopa klišé, ale pár akcií bolo skvelých a celkom sa mi rátalo ako svinsky bola napísana Van Dammova postava ("Mňa nemôže nikto vydierať."). Z určitého pohľadu zlepenec, ale na dobrý béčkový akčňák to stačí...(14.3.2014)

 • Wacoslav1
  **

  Nic moc dalsi pokus o predelani neprekonatelnych Najemnych vrahu lepsi varice na toto tema je rozhodne letosni Lundgrenovka Hra pro jednoho tohle je takovy nijaky JCVD uz tradicne predvadi to svoje ne ja nehraju ja se tu jenom vyskytuju Adkins jak uz to bejva v posledni dobe tradicne nevyuzitej ne ne tohle trhak nebude...(14.11.2012)

 • -OverLord-
  ****

  Jean-Claude přešel z akčňáků k vážnějším filmům a fakt mu to sedne. Pořád umí a neodvrací se od 90. let, což filmu sluší. Jako parťáka si nemoch vybrat líp, Scott Adkins je bombarďák, jen škoda že neukázal trochu víc v boji jeden na jednoho. Žlutej filtr, kterej je v celym filmu je docela až úchylnej, ale vydržet se to dá a časem už to je úplně jedno. Hold to asi mělo vypadat víc "cool". Příběh byl dost drsnej a syrovej, trochu to zapříčinilo snad i to, že se film točil převážně v Rumunsku. Mě se to dost líbilo a pokud bude Van Damme pokračovat v podobnym duchu, tak tim rozhodně nic nezkazí.(21.12.2011)

 • Mr.Husts
  ***

  Dostal jsem od toho filmu něco zcela jiného, než jsem chtěl, takže jsou moje pocity rozporuplné. Chtěl jsem vidět akční béčko s cool bojema Adkinse a Vandamma a dostalo se mi jich zoufale málo a když už nějaké, tak střihané retardovaným slepým kriplem pracujícím jako asistent střihače reklam na vložky. Takhle zazdít především Adkinsonovo umění střihem díky kterému není vidět absolutně nic...hanba. Na druhou stranu mě potěšil příběh, od kterého jsem pro změnu nečekal nic. Příjemná pomsta, spousta emocí a proměn postav, především Vandamma, kterého mi bylo na konci opravdu líto. Kdo do toho jde jako do thrilleru, či bůhví čeho nebude zklamán, mě absence kvalitních akčních scén předvádějící ultra stylové kopy z jiné dimenze těch dvou magorů ale celkem zklamala.(10.4.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace