poster

Nájemní zabijáci

 • USA

  Assassination Games

 • slovenský

  Elitní zabijaci

 • anglický

  Weapon

  (neoficiální název)

Akční / Thriller

USA, 2011, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • cheyene
  ****

  Rozhodně bych z toho nedělal trágu. Nájemní zabijáci jsou béčkový thriller, který se snaží být něčím lepším, což ve výsledném dojmu není, ale přesto má spoustu kladných stránek, co mě jako diváka potěšily. Van Damme v roli poměrně nevyzpytatelného profesionálního zabijáka. Scott Adkins v sympatické roli. Atmosféra a celková forma snímku. Syrovost a krev. Souboj Van Damme-Adkins (sice to není nějaké ostré bití na život a na smrt), jejich spojenectví, více či méně překvapivé úmrtí některých postav, celkový děj. Film mě rozhodně nenudil, od samého začátku jsem ho sledoval se zájmem a říkal si "docela solidní film s Van Dammem", takže i přes jeho béčkovost mu dám 4*.(23.11.2012)

 • Ouwen
  *****

  Nemám slov! Naprosto překonalo moje očekávání, všechno klape, jak má, jenom má film jednu velkou nevýhodu, takže plný hodnocení 10/10 bohužel nedám. Žlutý filtr, nádhera, připomínalo mi to léto :D, prostředí v pohodě, záporáci špička, Adkins/JCVD skvělá chemie, JCVD jako puntičkář a Scotty věčně nasranej, syn JCVDho je luxusní, dává si to. Hudba, bezchybná, Barbarash pán, má koule, lepší, jak Six Bullets. Nyní kdyby to mělo víc akce, tak se jedná o absolutně nejlepší film, co jsem kdy viděl. Ale i tak spokojenost, Barbarashi chci další akční film s nějakou hvězdou a Adkins s JCVD by měli spolu hrát častějic. 9/10(4.6.2013)

 • mzss1
  ****

  Dost dobrý akční thriller s Van Dammem a Adkinsnem. Nečekal jsem takovou dobrou, temnou atmosféru. Sice mi tu chybělo více akcí a soubojů, které ve filmu bylo minimum, ale přesto se na film dá dobře koukat :) Van Damme předvedl dobrý herecký výkon. Takže poctivých 78% = ****(20.12.2011)

 • zlabus
  *

  Nechápu jak tohle může mít přes 60%. Nechápu, jaktože drív byla akční béčka zábavně blbá a najednou to nejde. Poměrně jsem se těšil na nějaký nobrain výplach a dostal jsem debilní selanku o tom, že i nájemní zabijáci jsou fajn lidi. Jo a co režisér chtěl říct těmi prapodivnými filtry, by mě opravdu zajímalo. 30%(15.5.2012)

 • honajz
  **

  Vyblitý barvy, v Rumunsku si zpíval rusky, na Ukrajině se jmenují rumunsky a Van Damme hloubavě přemýšlí nad želvou v akvárku... Na můj vkus moc ukecaný, za něco stojí stojí jen scény Van Damma s Adkinsem, ale těch moc není. Btw, v té ochrance černošského klenotníka, není to Daniel Landa?(28.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace