poster

Noc žraloka 3D

 • USA

  Shark Night 3D

 • Slovensko

  Čeľuste 3D

 • Slovensko

  Noc žraloka

Horor / Thriller

USA, 2011, 91 min

Režie:

David R. Ellis

Scénář:

Will Hayes

Kamera:

Gary Capo

Hudba:

Graeme Revell
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Terva
  ****

  CITÁT - Proč by si se chtěl přivázat jen k jednomu kusu masa ?!?!..... Tak nevím, co je horší - setkání se žralokem nebo z místníma buranama ? CITÁT - Pojď sem pivko, pojď.......... Vždycky jsem překvapen nádherným prostředím, kde se odehrává děj. Naše planeta má prostě úžasná zákoutí. A naši filmaři nám je předělají na hororová místa. Všude číhá nebezpečí. Po dlouhé době vidím ve filmu partu mladých lidí, kteří se chovají celkem přijatelně. Nevyvolávají zbytečné problémy, chovají se normálně a celkově jsou příjemní. Pijou pivo, jsou slušní, jen se baví. Tak to je parta, které jsem opravdu fandil. Plus tohoto filmu je úvodní informace, že tu prostě mobilní telefony nefungují a basta. CITÁT - V klidu seďte a kochejte se výhledem........ Za zmínku stojí scéna okolo 50 minuty, kdy Malik jde vodou v ruce drží oštěp a řve : Tak pojď !!!! Mrazivá scéna je obohacena dobrým zvukovým doprovodem. CITÁT - Něco takového jako úchylky dnes neexistuje. Vládne morální relativismus. To co bylo před lety zakázáno v několika státech světa, si dnes dítě může zdarma stáhnout z internetu........... Noc je pomalu pryč, začíná svítat, příběh už je jasný, víme kdo zemřel, víme jak zemřel, ještě zjistit, kdo za to může a kdo přežije. CITÁT - Tvař se jako, že je to legrace......... Jako bonus je k poslechu videoklip "Shark Bite" ale je to hip-hop tak jsem to nedokoukal, nebo spíš nedoposlouchal, spíš dokoukal ale nedoposlouchal - ten videoklip.(23.4.2012)

 • slatkac
  **

  Černoch bez ruky je to nejlepší z celýho filmu?? Ale no tak. To i žralok z Čelistí má větší grády jak tohle gumové párátko. Velké zklamání.(20.9.2011)

 • Lucasion
  *

  Další remake úspěšných Čelistí. Akorát teenagerovský a ještě k tomu nesahá Čelistem ani po kotníky. Herci jsou špatný a, co je ještě horší? Charaktery postav jsou absolutně nezajímavé. Soundtrack mínus. Příběh mínus. Film je dost předvídatelný a nemůže se stát, že by vás zde něco překvapilo. Některé scény jsou absolutně hloupé až trapné. Slabý odvar Čelistí? Hmm ani to ne. Žraloci jsou udělaní celkem dobře a to je snad jediné pozitivum na tomto filmu. Aspoň tam neplavají střeva a dobře se na to kouká. ( 22 procent )(7.3.2012)

 • mzss1
  *

  No, překvapen, ale docela nemile. Čekal jsem solidní krvák, ale to se bohužel nestalo. Příběh je strašně základní, nudný, nenápadný. Od režiséra, který natočil Nzvratný osudy 2 a 4 bych čekal něco víc. Velkou chybou je, že je film v přístopnosti PG-13. Proti této přístupnosti nic nějak nemám, hodně filmů, které mají tuto přístupnost, např. Smrtonosná past 4.0, Bourny, Bondy atd.. mám ve velké oblibě, ale u hororu má být krev. Jasně, u tohohle filmu byla, ale jak žralok útočil, tak byla vidět jen trochu ve vodě, nic konkrétnho. A ta ukousnutá ruka, no jako bylo hodně úsměvné, jak černoch zabil s jednou rukou (po několika hodinách byl černoch zdravej po ztrátě ruky) žraloka. Takže mé hodnocení je pouze tak na 28% = *(23.9.2012)

 • maseer2
  *

  jako televizní béčko v sobotu po půlnoci na Nově? budiž.. jako seriózně myšlená podívaná putující do kin dokonce ve 3D formátu? no way.. efekty nulové, scénář nulový, herecké výkony nulové.. 1 hvězda za to, že se na to přece jen dalo dívat..(28.12.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace