Noc žraloka 3D

Noc žraloka

Horor / Thriller

USA, 2011, 91 min

• TeeAge

|| Scenár: Will Hayes, Jesse Studenberg | Hudba: Graeme Revell | Produkcia: Chris Briggs, Mike Fleiss, Lynette Howell | Distribúcia: Rogue | Štúdio: Sierra Pictures, Incentive Filmed Entertainment, Silverwood Films, Next Entertainment | Rozpočet: 28 miliónov $ | Tržby: 20,245,424 $ ||(19.9.2011)

• Ozo

Po delší době poctivej odpad! Já vim, měl jsem to čekat a vůbec se do toho nepouštět, když já ale ty "rybišky" mám tak rád. Tohle je ale tak neskutečně stupidní film, až si říkám, jestli to nebyl záměr a neměla to být parodie, na což se ale film tváří příliš vážně. Takže fakt nevim. Jestli ale máte chuť na takový scénáristický pecky, jako když černej borec půl dne krvácí z uhryznutý pazoury, načež se zvedne, zapálí oheň, do zbývající pracky vezme oštěp a jde pomstít svoji starou, tak s chutí do toho ;)(29.1.2012)

• Ded@M@tes

Po rozmyslu musím jít s hodnocením dolů, dvě hvězdy jsou až příliš. Zklamání nad dlouhou nocí krveprolití. Chování žraloka v jistých chvílích nepochopitelné. Jednou je pomalej jak šnek, aby hrdinové mohli uniknout a po druhé je rychlejší pomalu než člun. Herci dialogy a dějem přešlapují vodu. Místy odfláknuté. ( Hodnocení: 2/10 )(25.4.2012)

Čelisti kombinované s venkovskými (buranskými) horrory. Primárně děláno pro 3D. Na jedno kouknutí dobré.(6.7.2014)

• Hrabka

Taková sračka, aby to mělo pod 40% (což je moje hranice únosnosti u hororů a podobných kousků), to určitě není. Občas je to sice hodně debilní, ale některé momenty jsou naopak fajn. Nápad je slušnej, škoda, že tvůrci jsou tak trochu trotlové. 45%(1.1.2012)