Noc žraloka 3D

Dennis Virkler

Scénografie:

Jaymes Hinkle
  • BadoXXII

Kludne sa tu mohlo jednať o druhú Piraňu 3D, tá bola svojou krvavou zábavnosťou príjemným sústom. Tvorcovia žralokov by však potrebovali vačšiu fantáziu, súdnosť a zmysel pre humor. Vo filme sa nenachádza ani jeden zaujímavý nápad, ani jeden vydarený žraločí útok. Všetko je jednotvárne, mdlé a hlúpe. Zívačka.(23.1.2012)

• akisha

Nechci působit dojmem, že se schválně koukám na braky, abych je pak mohla kritizovat. Někdy má prostě člověk chuť na nějaký brutální béčko a je mu jedno, že to bude zábava pokleslé kvality. Jenže Noc žraloka je naprosto nekrvavej, nudnej a rozvleklej odvar, kde žraloci hrajou až tak třetí housle a po většinu času se jen kouká na teenagerovský radovánky, což ve filmech podobnýho typu slouží jako krátkej úvod k masakru a tady to vyplňuje první část filmu. Navíc kdykoliv se zrovna likviduje nějaká další otravná postava, tak po chvíli zmatenýho rejdování po hladině prostě jen zmizí pod vodou. No fakt nářez. Nevím, jestli ten nápad se vznikem žraloků mám ocenit nebo ne, radši se zdržím hlasování. Zajímalo by mě, jestli je Megalodon zábavnější, protože tohle teda byla absolutní slabota.(21.2.2012)

• Conner.s

Smál jsem se od začátku až do konce, nic jiného jsem ani nečekal a nejspíš ani nechtěl. Stačilo. 20%(10.1.2012)

• TeeAge

|| Scenár: Will Hayes, Jesse Studenberg | Hudba: Graeme Revell | Produkcia: Chris Briggs, Mike Fleiss, Lynette Howell | Distribúcia: Rogue | Štúdio: Sierra Pictures, Incentive Filmed Entertainment, Silverwood Films, Next Entertainment | Rozpočet: 28 miliónov $ | Tržby: 20,245,424 $ ||(19.9.2011)

• teutates

Dva vesničtí tupci nemaji co dělat kolem baráku, a tak se vydají na blízké jezírko. Jak už to tak bývá, premýšlejí u pivka, no a kde se vzala, tu se vzala myšlenka, samozřejmě, jak jinak boží myšlenka. Mezitím se do vesnice vrací místní princezna s partou z vysoké školy... ono to mohla být poklidná vyvražďovačka, která by aspoň jaksi zastala jakousi pevnou pozici u Béček, noo néé, už i tady člověk musí přemýšlet nad konspiračními teoriemi, které nějaký šulin převede do kin dokonce...aáa booože, kam ten svět spěje? O.D.P.A.D. PS: Ještě, že z pohledu "Animal Planet" je tenhle "skvost" tak poučný a ke všemu ve 3D, yeah(27.11.2011)

• - Šerifova dubléra si lze všimnout v záběru, kdy je s popáleninami vhozen do žraločí nádrže a posléze zakryt proskleným poklopem. Voda mu strhla paruku do strany. (Conspi)

• - Režisér David R. Ellis si přáll vydat film pod názvem Untitled 3D Shark Thriller. (neff)

• - Dennis Crim (Chris Carmack) nosí hodinky značky Casio AMW320. (dyfur)