Kim Cattrall nechává zapomenout na svou roli v seriálu Sex ve městě a představuje se jako Monica Velour, padlá pornohvězda z 80. let. Jejím největším fanouškem je sedmnáctiletý Tobe Hulbert, panic a podivín se zálibou ve starých filmech a vášní pro jazz 30. let. Ten jednoho dne startuje pojízdnou prodejnu rychlého občerstvení a poháněn zuřícími hormony se vydává na cestu za objektem své touhy: Monicou. Když ji objevuje, zjišťuje, že její život se zatím ocitl v troskách. Tobe je odhodlaný dát ho znovu dohromady, ať už Monica chce, nebo nechce. Ve vedlejší roli filmu se objevuje Brian Dennehy (TV seriál “Západní křídlo”). (oficiální text distributora)

eraserhead666

Šajze, ti američtí škaredí lůzři se opravdu mají. Nejdřív brousí zralé pornohvězdy a pak baculaté asiatky. Tobemu jsem fakt záviděl, celej film. Je možné Monicu Kim Cattrall přirovnat k Wrestlerovi Mickeyho Rourka? Snad v jistém smyslu ano. Velmi příjemný, místy i zábavný film. Nic překvapujícího, ale slušná práce na kterou se kdykoliv opět rád znovu podívám. ()

Kingjiri

Další z mnoha komediálních dramat, kterých jsou v poslední době mraky. Bylo ale docela zajímavý sledovat konfrontaci názorů dvou lidí, z nichž jeden má to nejlepší teprve před sebou a ten druhý již za sebou. Bylo tu i pár povedených scének, nejlepší asi porno alá Star Wars na začátku, takže jsem se aspoň párkrát zasmál. Nějaký nápad to tedy mělo, jenomže i tak to nedokázalo vystoupit z filmového průměru a zaujmout natolik, aby si to člověk znovu pustil. Dávám tři slabší hvězdy. ()

TommyDiamond

Příběh stárnoucí pornostar Monici Velour (Kim Cattrall), která se snaží i po padesátce udržet v branži a mladého sedmnáctiletého panice, který je asi její poslední oddaný fanoušek. Film se mi líbil a bavil jsem se u něj. Něčekejte ovšem nějaké erotické scény nebo přílišné odhalování. Důležitým atributem je zde humor. Kim Cattrall role Monici perfektně sedne. A vůbec nechápu kdo sehnali takového loosera do role Toba. Celkově 75% ()

merigieren

divnej kluk, zamilovanej do hezké historické herečky, chvilku sem si říkal, že by se na tenhle film dal použít citát bylo zábavný to dělat, ale ne koukat. Nic není růžové, takže si užije romantickou noc, pak přijde nálev v lihu a vysvobození za 5k$ s happy endem, kluk se vrátil domů a tam ho čekala holka jeho věku. Myslím, že označení divný se dá použít na celek, no a zvědavost mi nedala, tak sem koukal až do konce... ()

honajz

Příběh o "typickém" středoškolském podivínovi, který je zamilovaný do nyní již postarší pornohvězdy v podání jisté Kim Cattrall. Jj, jde o tu Kim Cattrall ze Sexu ve městě. I zde ji role vyhaslé pornohvězdy docela jde, a poměrně zajímavě jí sekunduje mladý Dustin Ingram. Zajímavě, protože tvůrci se vyvarovali fekálností, typických pro podobný styl teenagerovských filmů, a pokusili se spíše o jemné drama s jemnými satirickými podtóny. Ale skutečně vše jen jemně. Soft, řekl by pornoznalec. Mladík se časem rozhodne nezůstat jen u platonického obdivu. Prodá svůj prodejní karavan s párky a z naspořených peněz se pokusí vetřít pornohvězdě do přízně a přijít s ní o panictví. Což se mu obojí povede, ale tento zvláštní vztah nakonec oba ovlivní. Ačkoliv téma zní rozhodně hodně lacině, je podáno v zajímavém duchu. Pamatujete první Wilsonovky? Grázlové, Samotáři v New Yorku, posléze Mládí v trapu, Příběh Wendella Bakera nebo Zázraky se nedějí? Taková ta mírně nostalgická atmosféra, posmutnělá, kde je rovným dílem rozděleno ironické pousmání i melancholický povzdech? Podobným stylem je laděn tento snímek. S občasnými drobnými výkyvy jde zlatou střední cestou, uvěřitelnou, kdy postavy žijí svým životem, dialogy nejsou hloupé a říkají mnohdy něco i v podkresu, snad jen to morální ponaučení nemuselo tak bít do očí. Na pozadí tohoto příběhu však jsou ještě drobné špílce - třeba proslov ředitele školy k absolventům ("Než se tak stane, budete ještě dvacet let vydělávat na nás, na staré.") - k současné a aktuální ekonomické i politické situaci v USA, ale i mezi lidmi obecně. Příjemným je pro fandy akčních filmů 80. let Briana Dennehyho, který jako děda v trenkách u televize působí stejně uvěřitelně jako třeba můj táta v trenkách u televize. ()

• Fiktivní svět pornofilmů Monicy Velour je založený na xxx variantách profláklých skutečných filmů nebo seriálů. Takže celý humor je postavený na sytému Saturday Night Fever (1977) / Saturday Night Beaver, Welcome Back, Kotter (1975) / Welcome Back Harder atd. (NinadeL)