Poslední doutník (divadelní záznam)

Komedie

Česko, 2010, 94 min

Juraj Deák

Skvělé herecké výkony, vše co k tragikomedii patří. Avšak žádné veliké dílo se nekoná.(25.1.2011)

Dívadlo je naprosto skvělá věc. A toto představení je toho důkazem. Je úžasné když zase můžete vidět něco přirozeného, co není vybráno z padesáti různých záběrů jak je tomu u filmu. Herci to musí zvládnout napoprvé a brilantně. A toto představení JE zvládnuto brilantně, hlavně role Ragnara (Tomáš Töpfer), úplně jsem mu celou jeho roli uvěřil a na konci mi ho bylo až líto. Je škoda, že se do televizí nedostává divadelních inscenací mnoho (nebo, že je divadlo tak drahé, aby se tam dalo chodit jednou týdně). Ode mne je to jasný verdikt. 100%(18.9.2010)

Čtyři a půl, hlavně za skvělé herectví a parádní konec. Největší umění je stejně psát nevšedně a všedním.(19.9.2010)

Brilantní kus, který se velmi nečekaně sveze od situační komedie k dramatu. Trojlístek učinkujících funguje spolehlivě.(8.5.2012)

Výborná hra plná překvapení, vtipu a senzačních hereckých výkonů dvojice Balzerová-Töpfer.(26.9.2013)