Sympatie ke školnímu srazu Prciček se u každého diváka úzce odvíjí od sympatií k první trilogii - máme zpět ty samé postavy, s velice podobnými problémy (byť jinak maskovanými), s totožným smyslem pro humor a stejně silným "štěstím" zakopávat a padat obličejem dolů do nadpozemsky trapných situací. Klape to až překvapivě dobře, sledovat staré známé hrdiny, jak "dospěli", ale přitom vlastně vůbec ne, je osvěžující a navrch to vzbuzuje příjemné pocity nostalgie v nejednom (starém) mládenci. Dokonce atmosféra srazu místy skutečně evokuje atmosféru reaálných srazů, které odrostlejší část publika, mohla ve svém životě zažít. Povedená post-teen komedie. 7/10(20.4.2012)

Jsou tam scény, které pobaví, které znechutí (čest práci, Stiflere!), za které se budete cítit trapně... Není to špatné, a i když se to snaží držet v duchu předchozích dílů, nevychází to a leckdy to dost dře. Ale je to bez problémů dívatelné. Není na škodu, se na to podívat.(6.11.2012)

• TeeAge

|| Scenár: Jon Hurwitz, Hayden Schlossberg / Based on characters by Adam Herz | Hudba: Lyle Workman | Produkcia: Chris Moore, Craig Perry, Warren Zide | Distribúcia: Universal Pictures | Štúdio: Relativity Media, Zide/Perry Productions | Rozpočet: 50 miliónov $ | Tržby: 233,566,407 $ || Slabo prevedená, na nostalgiu spoliehajúca vec. Najsilnejší element je samozrejme fakt, že sú všetci opäť pred jednou kamerou. Čakal som viac drsnosti, ako napríklad Stiflerova akcia proti skútrákom. Škoda. Project X rulezz.(19.8.2012)

,,PÁNOVÉ DOUFÁM, ŽE MÁTE OCHRANU. TENHLE VÍKEND SE VŠEMA VYJEBEM!....“ /// Nostalgickej návrat do starejch časů. No, že by to se mnou cloumalo.... Všichni vypadaj trochu jinak – hlavně holky. A Stiflerova máma ... no jasně. Vzpomínky na to, kdo koho (nebylo by lepší napsat kterou?) vyprstil, u kterejch bych možná tak před 30ti lety řval smíchy (můj 12ti letej se smíchy málem udusil – a pak že to prej není pro děti....). Ale trocha dobrodružství neuškodí v žádným věku (zvlášť když má fakt pěknej...). Hodně se to podobá Machrům, jen tady se voprašujou starý čuráci a přidávaj prvky Rom-Kom (co je? To je cigánsky?). A těch sentimentálních keců! U toho fakt onanujete? Hmm, já půjdu radši někam zasunout.... (de někdo se mnou? Ty ne vole, dyť sem psal, že je ti 12!) /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Miluju Stiflerovi romantický mejdla. 2.) Mám strach ze školních srazů. 3. Už si nevzpomínám, kdo že to tenkrát s tím koláčem.... 4.) Thx za titule ,,Hogwarts“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR *** AKCE * NAPĚTÍ ne(2.7.2012)

dokonalé zakončení mé oblíbené série. mlátím se smíchy u Když hvězdy tančí, schovky po pokojíku (otravné) Kery či Stiflerovo potápení. Justin Bobr to jen zakončuje :-D(7.9.2015)

• - Spoiler: Přestože představitel Jimmova otce Eugene Levy a Jennifer Coolidge, která ztvárnila Stiflerovu matku, společně natočili několik dílů série, až v tomto pokračování se setkávájí ve společné scéně. Ve skutečnosti jsou oba herci dobří přátelé. (Dr Lizal)

• - Eugene Levy je jediný herec, který se objevil ve všech osmi dílech série. (slatkac)

• - Natočena byla také sexuální scéna v koupelně mezi Finchem (Eddie Kaye Thomas) a Selenou (Dania Ramirez), ale z filmu byla nakonec vystřižena. (MeanWhile)