Stifmeister made this reunion his bitch!(29.3.2012)

Hrozně pohodovej film. Nostalgicky to na mě sice zas až tak nefungovalo (logicky, původní trilogii jsem viděl poprvé před necelým týdnem :-D), ale komediálně - trefa do černýho. Stifler je pořád stejný pako, Jim se pořád dostává do trapných situací, Jimův táta mluví o věcech, o kterých se nemluví, a Stiflerova máma ... no, však uvidíte. Sem tam jsou v Reunionu i vážnější a smutnější chvíle, plynoucí z toho, že hrdinové už přecijen nejsou puberťáci, ale brzy vždy následuje další výbuch smíchu. Zatím rozhodně nejpříjemnější letošní film, při kterém se dá v kině na moment zapomenout, že v Česku vládne blbá nálada. Něco takovýho by to chtělo tak dvakrát do tejdne.(14.4.2012)

Čtvrtá hvězdička je z nostalgie a za to, že se vrátil opravdu každý, kdo v téhle sérii něco znamená.(30.6.2012)

Návrat ke staré partě naprosto famózní. Strašně mě zahřálo na srdci při sledování této skvělé komedie. Nemám slov, jsem uchvácen. Jednoznačně plný počet, tohle u mě překonalo i první 3 díly. P.S. Finchova máma :-D(6.4.2012)

STIFMAISTER is back xD prostě stará láska nerezaví! Komplet stará sestava se dala dohromady, včetně Sherminátora, plus překvapení těsně před koncem, neskutečně jsem se nasmál, už si nedokáži vzpomenout, kdy jsem se tak neskutečne bavil :)(7.5.2012)

• - Již ve 4. díle série, který se podle věku Matta Stiflera (Tad Hilgenbrink) odehrává v roce 2005, se pan Levenstein (Eugene Levy) zmiňuje Stifflerovu (Seann William Scott) bratrovi Mattovi o tom, že zaskakuje jako MACRO, jelikož Michelle (Alyson Hannigan) je těhotná. V tomto díle se ovšem dovídáme, že dítě je pouze dva roky staré. To by se muselo narodit až v roce 2010 a Matt by musel být v prvním díle pouze 7letý. (A7X92)

• - Natáčení snímku začalo v květnu roku 2011 a trvalo 3 měsíce. Filmovalo se v Atlantě, v Conyersu, v Covingtonu, v Cummingu a v Monroe v Goergii. (Mr.Hudson)

• - Taneční kreace, které v soutěži předvádí Oz, pomáhal s týmem choreografů vymyslet sám jeho představitel Chris Klein. Původně byla jeho "sestava" dokonce ještě delší. (novoten)