Nejvtipnější komedie posledních několika let. Aby se celý kino takhle smálo si pamatuju naposledy někdy na Boratovi. Pro mě osobně naprostá paráda a jednoznačně nejlepší díl série. Všichni jsou tam jaksi uvěřitelnější a chápete jejich problémy. Ale přitom je to nehorázná prdel. Stifler je ďábel a bez něj by to bylo sotva poloviční. A nejvíc mě dostala scéna, kdy pašujou ožralou holku domů a její matka tam rozjíždí taneční kreace. Fakt megadobrej film.(8.4.2012)

Návrat ke staré partě naprosto famózní. Strašně mě zahřálo na srdci při sledování této skvělé komedie. Nemám slov, jsem uchvácen. Jednoznačně plný počet, tohle u mě překonalo i první 3 díly. P.S. Finchova máma :-D(6.4.2012)

Commeback ako hovado. Pôvodná zostava je späť a má ešte väčší štýl ako za mlada. Dej príjemne nadväzuje, na plátne sa zíde skupinka starých známych a teraz už len čakať do kým nepríde Stifler, ktorý to všetko odštartuje. Film ma prekvapivo kopec nápadov a neskutočne veľa vtipných momentov, ale okrem toho aj to čo nemali predošle diely a to je jediné čo filmu uberá na tempe. A to je ta dospelácka vážnosť / problémy hlavných postáv. Samozrejme že to nieje nejaké velké mínus, film musí tento prvok obsahovať keďže už hlavné postavy už nie sú stredoškoláci, len po tých humorných scénach to uberá na tempe, čo je asi jediné mínus filmu, ale inak sa nejedná o nejaký veľký problém. Štvrté prcičky servírujú opäť dobrú zábavu aj keď miestami trochu viac pikantnejšiu (to bude asi režisérskym duom, povedal by som) ako by ste čakali. Stifler: "Pánové, vemte svý koule a vrat'tě je tam kam patrí." 95% - 5*(2.5.2012)

STIFMAISTER is back xD prostě stará láska nerezaví! Komplet stará sestava se dala dohromady, včetně Sherminátora, plus překvapení těsně před koncem, neskutečně jsem se nasmál, už si nedokáži vzpomenout, kdy jsem se tak neskutečne bavil :)(7.5.2012)

Jakoby vždycky vybrali to nejhorší jetí kamery s nejhorším komediálním timingem. Humor od podlahy vítám, ale tady mi přišel dobrý jen úplný začátek. Bohužel na mě nefungovala ani ta nostalgie. 5/10(2.8.2012)