,,PÁNOVÉ DOUFÁM, ŽE MÁTE OCHRANU. TENHLE VÍKEND SE VŠEMA VYJEBEM!....“ /// Nostalgickej návrat do starejch časů. No, že by to se mnou cloumalo.... Všichni vypadaj trochu jinak – hlavně holky. A Stiflerova máma ... no jasně. Vzpomínky na to, kdo koho (nebylo by lepší napsat kterou?) vyprstil, u kterejch bych možná tak před 30ti lety řval smíchy (můj 12ti letej se smíchy málem udusil – a pak že to prej není pro děti....). Ale trocha dobrodružství neuškodí v žádným věku (zvlášť když má fakt pěknej...). Hodně se to podobá Machrům, jen tady se voprašujou starý čuráci a přidávaj prvky Rom-Kom (co je? To je cigánsky?). A těch sentimentálních keců! U toho fakt onanujete? Hmm, já půjdu radši někam zasunout.... (de někdo se mnou? Ty ne vole, dyť sem psal, že je ti 12!) /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Miluju Stiflerovi romantický mejdla. 2.) Mám strach ze školních srazů. 3. Už si nevzpomínám, kdo že to tenkrát s tím koláčem.... 4.) Thx za titule ,,Hogwarts“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR *** AKCE * NAPĚTÍ ne(2.7.2012)

Je to asi stejně prdlé jako jednička. Vzpomínání starých přátel, které spojili "úspěšné" roky na střední škole...(19.12.2013)

S odřenou zadelí, ale ještě pořád druhý nejlepší díl. Do půlky ale velká slabota, trpící mizernou režií, vyšeptalými vtipy typu "pamatuješ na to, jak jsme dělali tohle a tohle?" a vlastně i celkovou nezajímavostí celého osazenstva, u něhož jsem měl neustále pocit, že jsou na place jenom proto, že mají kariéry v řiti a za rohem na ně čeká chlápek z berňáku kvůli neplacení daní. Cca v polovině (oslava narozenin a následně Stiflerova party) se ovšem jakoby lusknutím prstů všechno obrátí o 180 stupňů a Prcičky se vrátí v plné síle. Najednou fungují nostalgické chvíle (geniální soundtrackové odkazy!!!), konečně se dostaví i bránici likvidující gagy (Jimův táta a Stifler opět ve formě + Sherminátor!) a finální přísun životních mouder už dlouho netrefil hřebíček tolik na hlavičku. 7/10, už jen kvůli titulkové kino-scéně, která uzavře kruh snad nejlíp, jak to šlo.(5.4.2012)

Jakoby vždycky vybrali to nejhorší jetí kamery s nejhorším komediálním timingem. Humor od podlahy vítám, ale tady mi přišel dobrý jen úplný začátek. Bohužel na mě nefungovala ani ta nostalgie. 5/10(2.8.2012)

Neuveritelny komedialni timing, smrtici kadence perfektnich foru, neodolatelne popkulturni reference a dojemne dojemne momenty. I ta naloz obscenniho, sexistickeho a fekalniho humoru nijak neirituje a dokonale funguje. Na novinarsky projekci se tleskalo. Pravdepodobny cerny kun letosniho leta a pravdepodobna komedie roku. Let's make this reunion our BITCH! 85%(29.3.2012)

• - Miesto, kde si na konci filmu pripíjajú na ďalší zraz, je to isté miesto z úvodných minút prvého dielu série. (Norton2006)

• - Taneční kreace, které v soutěži předvádí Oz, pomáhal s týmem choreografů vymyslet sám jeho představitel Chris Klein. Původně byla jeho "sestava" dokonce ještě delší. (novoten)

• - V pátém díle série Prci, prci, prcičky: Nahá míle (2006) se pan Levenstein (Eugene Levy) zmiňuje o tom, že je jeho žena posedlá kamasutrou, a později také prohlásí, že už má vnouče. V tomto 8. díle série je však vnuk 2letý a Jim (Jason Biggs) při rozmluvě s otcem po příjezdu říká, že je matka mrtvá již tři roky. Matka by tak vnuka nikdy nepoznala a v již v pátém díle by měla být po smrti. (A7X92)