Rozpočet $50miliónovTržby USA $56,758,835Tržby Celosvetovo $234,736,898Tržby za predaj Blu-ray v USA $11,871,044 //počet predaných kusov 579,161Tržby za predaj DVD v USA $14,063,024 //počet predaných kusov 800,765║ Nehorázna výplachovka porovnateľná len s predošlími video predchodcami, čo je najhoršie že vydarených gagov je katastrofálne málo, posledné 2/3 len vývarová otravnosť. _Ako tých 78%(k 19.08.2012) na csfd je dosť metúcich. /30%/(19.8.2012)

I pro mě, člověka, který viděl všechny díly původní trilogie jen jednou, tohle byla příjemná nostalgická vzpomínka. American Reunion je vtipná komedie s minimem fekálností ale maximem nostalgie. A přiznám se, fungovalo to. Bylo fajn vidět, jak herci dospěli (alespoň někteří) a jak se (alespoň někteří :-)) pohnuli dál. Bylo fajn vidět, jak Jimův táta dostal více prostoru, bylo fajn vidět, jak se všichni herci z původní trilogie vrátili do svých rolí a úplný závěr filmu byl prostě geniální. Pokud jste s původníma Prcičkama prožili daleko více než já, pokud je to pro vás nepřekonatelný kult mládí, tak budete určitě mnohem víc než spokojeni. Parádní (alespoň doufám) uzavření jedné série, která (přiznejme si to) odstartovala vlnu filmů, z nichž většina se ani nepřiblížila označení "koukatelný film". 80 %.(11.7.2012)

Čtvrtá hvězdička je z nostalgie a za to, že se vrátil opravdu každý, kdo v téhle sérii něco znamená.(30.6.2012)

Překvapivě vtipné a celkově takové nostalgicky příjemné.(26.9.2012)

Záchvaty Smíchu, Pláč a Válení se po Zemi se Nekonalo.. Po úvodní pětiminutovce to vypadalo na VeleDílo a opět to spadlo do těch Americkéjch Končin, kterou táhne pouze Stifler a Sexy nažhavené Kočky.. Mrzí mě dlouhá stopáž a na další Zhlédnutí to nevidím :P(25.7.2012)

• - Natočena byla také sexuální scéna v koupelně mezi Finchem (Eddie Kaye Thomas) a Selenou (Dania Ramirez), ale z filmu byla nakonec vystřižena. (MeanWhile)

• - Když Jim Levenstein (Jason Biggs) veze Karu (Ali Cobrin) domů, je noc. Jakmile ji však dostane do pokoje, je za okny denní světlo, avšak po jeho odchodu je opět noc. (Studioworks)

• - Za návrat do role Steva Stiflera dostal Seann William Scott 5 mil. amerických dolarů. Když svou postavu ztvárnil poprvé ve filmu Prci, prci, prcičky (1999), tak za svou první celovečerní roli dostal pouhých 8 tisíc amerických dolarů. (Zdroj: ShortList) (necisty)