Bravo! Skvělé titulky a perfektní úvodní půl hodina, kdy se do druhé poloviny filmu dostáváme v plné síle. Velký návrat, bez zbytečného klišé jako v předchozích dílech (hall repeat) s teens úchylárnama (kromě klasických scén Stiflera, ty mu odpouštím), akcích v plném proudu (každá druhá slečna s modelingu) a děckých výlevů s alkoholem (opilé děti alias Spolek Beta, nebo Nahá míle). Ke konci jde spíše o "americký sen" velkých návratů prvních lásek, ale mělo to své kouzlo. Přikláním se k známkování jako u prvního dílu a dávám 4* hvězdičky, beru to jako první díl: prvotina a velká teens klasika v tomhle žánru a poslední díl: výborné zakončení. Skvěle pobaví i scéna v závěrečných titulcích. Stifler's my man, who*es !(17.7.2012)

Rozpočet $50miliónovTržby USA $56,758,835Tržby Celosvetovo $234,736,898Tržby za predaj Blu-ray v USA $11,871,044 //počet predaných kusov 579,161Tržby za predaj DVD v USA $14,063,024 //počet predaných kusov 800,765║ Nehorázna výplachovka porovnateľná len s predošlími video predchodcami, čo je najhoršie že vydarených gagov je katastrofálne málo, posledné 2/3 len vývarová otravnosť. _Ako tých 78%(k 19.08.2012) na csfd je dosť metúcich. /30%/(19.8.2012)

• TeeAge

|| Scenár: Jon Hurwitz, Hayden Schlossberg / Based on characters by Adam Herz | Hudba: Lyle Workman | Produkcia: Chris Moore, Craig Perry, Warren Zide | Distribúcia: Universal Pictures | Štúdio: Relativity Media, Zide/Perry Productions | Rozpočet: 50 miliónov $ | Tržby: 233,566,407 $ || Slabo prevedená, na nostalgiu spoliehajúca vec. Najsilnejší element je samozrejme fakt, že sú všetci opäť pred jednou kamerou. Čakal som viac drsnosti, ako napríklad Stiflerova akcia proti skútrákom. Škoda. Project X rulezz.(19.8.2012)

Ze "Školního srazu" jsem měla trochu strach asi jako bych před sebou sama měla slezinu. Ale narozdíl od té skutečné (tam bych asi musela polovinu bývalých spolužáků pozabíjet) se tahle vyvedla. Rozhodně je to zlepšení oproti předchozím dílům, které už neměly co nabídnout. Jsem ráda, že se tenhle díl obešel i bez větších fekálních trapáren, ale na druhou stranu mi zase připadalo, že na plynu ubrali až moc. Největší záchvat smíchu jsem měla asi u penisu pod pokličkou :-) Jinak všechny fórky byly spíš na pousmání. Ráda bych dala ty čtyři hvězdičky, ale na komedii je to prostě až příliš dlouhé. Škoda. Každopádně to nemění nic na tom, že je to slušný film. Akorát ta Tara Reid vypadá čím dál hůř..(18.5.2013)

Prekvapivo kreatívny a svieži comeback dobre známych tvárí, od ktorých možno čakať sexistické vtípky, nostalgické spomienky na teenage časy a aj pár klišé, na ktorých sa dá fajn pobaviť.(9.8.2012)

• - Eddie Kaye Thomas (Finch) je jediným hercem z hlavního obsazení, který, stejně jako jeho postava, dokončil střední školu v roce 1999. (ArsenalEagle)

• - Taneční kreace, které v soutěži předvádí Oz, pomáhal s týmem choreografů vymyslet sám jeho představitel Chris Klein. Původně byla jeho "sestava" dokonce ještě delší. (novoten)

• - Jay Harrington hrál postavu se stejným jménem Dr. Ron již v seriálu Zoufalé manželky (2004). (Mr. Filuta)