Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shakers
  *****

  Commeback ako hovado. Pôvodná zostava je späť a má ešte väčší štýl ako za mlada. Dej príjemne nadväzuje, na plátne sa zíde skupinka starých známych a teraz už len čakať do kým nepríde Stifler, ktorý to všetko odštartuje. Film ma prekvapivo kopec nápadov a neskutočne veľa vtipných momentov, ale okrem toho aj to čo nemali predošle diely a to je jediné čo filmu uberá na tempe. A to je ta dospelácka vážnosť / problémy hlavných postáv. Samozrejme že to nieje nejaké velké mínus, film musí tento prvok obsahovať keďže už hlavné postavy už nie sú stredoškoláci, len po tých humorných scénach to uberá na tempe, čo je asi jediné mínus filmu, ale inak sa nejedná o nejaký veľký problém. Štvrté prcičky servírujú opäť dobrú zábavu aj keď miestami trochu viac pikantnejšiu (to bude asi režisérskym duom, povedal by som) ako by ste čakali. Stifler: "Pánové, vemte svý koule a vrat'tě je tam kam patrí." 95% - 5*(2.5.2012)

 • Xmilden
  ****

  Zdejší hodnocení je hodně hodně nadhodnocené. Ale slabší 4 hvězdy si snímek zaslouží hlavně za duo Stiffler/Jim's Dad. Ani bych se nezlobil kdyby se tahle parta po pár letech ještě jednou sešla, ale o jejich osudu rozhodnou diváci sami. Takže nostalgicky líbilo a celkově hodnotím kladně. Jdu si ještě jednou pustit Sherminatora!(16.4.2012)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Záchvaty Smíchu, Pláč a Válení se po Zemi se Nekonalo.. Po úvodní pětiminutovce to vypadalo na VeleDílo a opět to spadlo do těch Americkéjch Končin, kterou táhne pouze Stifler a Sexy nažhavené Kočky.. Mrzí mě dlouhá stopáž a na další Zhlédnutí to nevidím :P(25.7.2012)

 • MMR
  *****

  Návrat ke staré partě naprosto famózní. Strašně mě zahřálo na srdci při sledování této skvělé komedie. Nemám slov, jsem uchvácen. Jednoznačně plný počet, tohle u mě překonalo i první 3 díly. P.S. Finchova máma :-D(6.4.2012)

 • chezush
  *****

  Nejde jinak než za plný počet. Film plný nostalgie a prasáren. Jako za starých časů!(7.4.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace