Havaj 5-0 (TV seriál)

Hawaii Five-0

Hawaii 5.0

Krimi / Drama / Akční

USA, 2010, 118x42 min

Alex O'Loughlin, Scott Caan, Daniel Dae Kim, Grace Park, Chi McBride, Taylor Wily, Angela Gots, Will Yun Lee, Taryn Manning, Norman Reedus, Jean Smart, James Marsters, Peter Stormare, Masi Oka, James Russo, Bijou Phillips, Larisa Oleynik, Sheila Kelley, Reiko Aylesworth, Greg Germann, Tzi Ma, Sean 'P. Diddy' Combs, Joel David Moore, Brian Goodman, Joanna 'JoJo' Levesque, Agnes Bruckner, Michelle Borth, Claire van der Boom, Mariana Klaveno, Kevin Sorbo, Ray Wise, Branscombe Richmond, Vanessa Minnillo, Nick Lachey, Stacy Edwards, Troy Garity, Clyde Kusatsu, Debrah Farentino, Dane Cook, Michaela McManus, Mark Dacascos, Perrey Reeves, D. B. Sweeney, James Kyson, Cara Buono, Keith David, Selita Ebanks, Andrea Bowen, Rick Springfield, Angela Lindvall, Serinda Swan, James Remar, Kelvin Yu, William Sadler, Scott Cohen, Ivana Milicevic, Colin Ford, Martin Starr, Michael Copon, Balthazar Getty, D.L. Hughley, Kenneth Mitchell, Jacqueline McKenzie, Wood Harris, Bronson Pinchot, Jason Scott Lee, Dichen Lachman, Jon Seda, Adam Beach, Kelly Hu, Robert Loggia, Nadine Velazquez, Max Martini, Emmanuelle Vaugier, Ric Young, Nas, Colin Egglesfield, Peyton List, Joel Tobeck, Rhys Coiro, Terry O'Quinn, Cary-Hiroyuki Tagawa, Amanda Schull, Jordan Belfi, Evan Jones, Lauren German, Bruce Davison, Emily Bergl, William Baldwin, David Keith, Sarah Roemer, Dash Mihok, Patty Duke, Peter Fonda, Autumn Reeser, Richard T. Jones, Meredith Monroe, Tom Sizemore, Tania Raymonde, Daniela Ruah, Robert Englund, Annie Wersching, Shawn Hatosy, Jon Gries, Greg Grunberg, Teilor Grubbs, Tony Curran, Courtney Ford, Chris Bauer, Zack Ward, Kyle Secor, Christopher Cousins, Ian Anthony Dale, Sam Anderson, James Ransone, Sarah Habel, Josh Dallas, Mackenzie Foy, Mark Deklin, Louis Lombardi, Max Casella, Guy Wilson, Pruitt Taylor Vince, Michael McGrady, Lew Temple, Summer Glau, Stephanie Jacobsen, Taylor Cole, T.I., Chris McGarry, James Caan, Jenny Mollen, Drew Powell, Keo Woolford, Emily Alyn Lind, Daryl Hannah, Xzibit, Lili Simmons, Sab Shimono, Behati Prinsloo, Ronnie Gene Blevins, Keith Jardine, Matt Jones, Keahu Kahuanui, Edward Asner, Conor Leslie, Bre Blair, Lyndon Smith, Jordan Matlock, Nicole Travolta, Aisha Tyler, David Gautreaux, Spencer Garrett, Kelvin Han Yee, Tanya Clarke, Todd Stashwick, Nelson Lee, Christopher Sean, Amanda Setton, Lili Mirojnick, Timothy Brennen, Jodie Yee, Melanie Molnar, Eden Riegel, Maite Schwartz, Zoë Bell, Amy Sloan, Monique Gabriela Curnen, Wayne Duvall, Erin Cardillo, Lindsay Price, Joe Reegan, Natasha Henstridge, Monique Ganderton, Monica Lacy, Michael Buie, Patrick Gallagher, Jessie Graff, Janel Parrish, Tiffany Dupont, Carol Burnett, Billy Flynn, Alicia Ziegler, Val Lauren, Frankie Valli, Ryan Devlin, Gloria Votsis, Bruce Locke, William Mapother, JR Lemon, Kevin Carter, Gavin Rossdale, Heather Sossaman, Kristi Lauren, Yara Martinez, Mike C. Manning, James Urbaniak, Chuck Liddell, Kendall Jenner, John Colton, Ravi Patel, Elizabeth Sung, Nathan Kress, Jeremy Luke, Gregory Itzin, Eddie J. Fernandez, Todd Robert Anderson, Ken Narasaki, Chris O'Donnell, Mandy Moody, Danielle Rayne, Barkhad Abdi, Al Harrington, Michael Irby, David Hoflin, Lopaka Kapanui, Chelsea Yamase, Dylan Schmeding, Noah Beggs, Henri Lubatti, Kevin Doyle, Ron Yuan, Jeff Fahey, Evan Gamble, Lawrence Kao, Alex Ashbaugh, Scott Michael Campbell, Julie Benz, Victoria Pratt, Erin Way, Robert Curtis Brown, David Cordell, James Adam Lim, Glenn Morshower, Robert Prescott, Wes Robinson, Ilia Volok

Obcas je to trochu hloupoucky a ma to hodne nekomplikovany zapletky, ale rozhodne tomuhle serialu nejde uprit koule. A ta Havaj... to je proste Havaj.(21.5.2011)

• Fanucci

Kolik těchto pořadů ještě vznikne?!(22.12.2013)

Rutinný akčný seriál. Niečo ako bolo vo svojej dobe ACAPULCO HEAT :-). Nepozerá sa na to zle. Herci sú sympaťáci, súbojov je dostatok (občas aj na úkor logiky, ale je to celkom sranda). Najviac seriál zaujme svoju občasnou snahou ukázať, že ide o veľkorozpočtovku, a vtedy to má ozaj hustý look...(25.8.2011)

Tenhle seriál na mne působí stejně jako Hawai samotný. Odlehčeně, svěže, odpočinkově, ale přesto zábavně a hravě. Nejedná seo žádný CSI: Honolulu a podobně, je to béčková akční podívaná jako za starých časů, připomíná to těžce osmdesátky, kde dva sympatičtí detektivové vystřílí na jeden zásobník celou rotu hispánců.(22.6.2011)

• grogodil

Pilot to nakopol slušne, no s pribúdajúcimi dielmi sa táto partička akosi vykašľala na ústrednú dejovú líniu a následných 10 dielov ide len o prekladanie jedného, dej nikam neposúvajúceho, prípadu za druhým, až človek zabudol, prečo sa tí štyria vlastne na začiatku vôbec dávali dokopy. Keby aspoň ony epízodne prípady neboli tak lacné, keby vyšetrovacie metódy išli aspoň trochu okolo zdravého rozumu a všetko nepôsobilo tak enormne skratkovito a zrýchlene a keby všetci nepôsobili vďaka svojej domýšľavosti a nadľudskej bystrosti ako klony Horacia Kanea, tak by som sa možno dokázal uvoľniť a vychutnať si tie pekné exotické zábery tropického ostrova a zručne natočené akčné scény a naháňačky v Dannyho Cheve Camaro. Lenže nedá sa, trpezlivosť pretiekla, "šikmácka" polovica týmu mi je čoraz protivnejšia a jedinou vecou, pre ktorú sa to oplatí pozerať je vtipné hláškovanie a doberanie sa navzájom v podaní Alexa O'Loughlina a Scotta Caana. Inak čoraz beznádejnejšia zívačka.(30.12.2010)