poster

Falling Skies (TV seriál)

 • USA

  Falling Skies

Sci-Fi / Akční / Thriller / Rodinný

USA / Kanada, 2011, 42x42 min

Hrají:

Noah Wyle, Moon Bloodgood, Seychelle Gabriel, Adam Butcher, Jessy Schram, Dale Dye, Mpho Koaho, Will Patton, Colin Cunningham, Drew Roy, Connor Jessup, Maxim Knight, Sarah Carter, Amandla Stenberg, Gage Munroe, Laine MacNeil, Yulia Lukin, Olivia Steele-Falconer, Peter Shinkoda, Ryan Grantham, Luciana Carro, Kyra Zagorsky, Andrey Ivchenko, Gloria Reuben, Doug Jones, Stephen Collins, Luvia Petersen, Ryan Robbins, Brad Kelly, Desiree Ross, Evan Bird, Michael Antonakos, Treva Etienne, Christie Burke, Laci J Mailey, Scarlett Byrne, Mira Sorvino, Jennifer Ferrin, Emily Tennant, Dan Petronijevic, Paulino Nunes, Joshua J. Ballard, Eva Bourne, Dylan Schmid, Aaron Douglas, Darren Moore, Avery Konrad, D. Harlan Cutshall, Harrison MacDonald, Christopher Pearce, Mark Gibbon, Chad Riley, Toby Levins, Cainan Wiebe, Jeremy Schuetze, Jason William Day, Rob Hayter, Julia Sarah Stone, Terry O'Quinn, Jeff Fahey, Dean Petriw, Lane Edwards, Nneka Croal, Seth Whittaker, Geoff Redknap, Robert Clotworthy, Michael Rogers, Dakota Guppy
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dever
  *****

  // Production Companies: DreamWorks Television // Po pozretí celej prvej série som trošičku sklamaný, nie z deja a scenára, ale z vizuálnych efektov. Netvrdím, že je to úplne zlé, no tvorcovia si mohli dať trošku viac záležať. S čím som dopohody spokojný sú herci, ktorí na mňa pôsobia veľmi sympaticky čo je základ dobrého seriálu. Uvidíme čo ponúkne druhá séria.....(17.11.2011)

 • korbitch22
  ***

  Dobrým námětem začínající seriál,který sází na velkolepé téma mimozemské invaze,sympatického hlavního hrdinu a rodinné potažmo mezi lidské vztahy.Bohužel jako podobně velkolepě pojatý Walking Dead i Falling Skies doplácí na spoustu sentimentálních keců a neuvěřitelných klišé.Klasická nemoc amerických tvůrců,která jim bohužel tím americkým patosem zajistí nemálo věrných natvrdlých diváků.Nejvíc iritující je samozřejmě nesympatický velitel v podání Willa Pattona a opravdu herecky nenadaná Měsíc DobráKrev.Noah Wyle ač se snaží,to sám bohužel neutáhne,ale je aspoň malou náplastí v mizerném castingu.Falling Skies se musí nechat dost slušný vizuál,kde si na lokacích a jejich postapokalyptickém vzhledu opravdu smlsnete a vizuální efekty jsou velice slušné.Od mizerných Walking Dead je tu navíc zajímavější zápletka i téma a pokud se tvůrci postupem rozjedou v akci a uberou na kecech,mohl by se z Falling Skies časem vyklubat nadprůmerný seriál,který zatím doplácí na řadu klasických amerických velkoprodukčních chyb,tedy kecy,rodina,sentiment a šetření akcí jak to jen jde.....škoda,škoda...potenciál v tom je,snad bude druhá série akčnější.65%.(2.11.2011)

 • Philcze
  ***

  1. sezóna - 60%(10.9.2011)

 • jonyyy
  ***

  Je pravda, že srovnání s Walking Dead se přímo nabízí. Falling Skies mají mnohem slabší rozjezd a s nějakou výrazně stoupající tendencí nepočítám. Tak jsem zvědavý, jak to dopadne. Tyhle post-apo seriály (Falling Skies, Walking Dead, Survivors) mají jeden razantní problém. Největším nepřítelem je člověk a řeší se furt jiné problémy, než přímý boj se zlem, které to způsobilo. Při vyšším počtu dílů je to nezbytné, aby ten děj něčím zaplácli. Ale to, co bylo shrnuto v prvních asi dvou minutách, byl materiál pro celou první řadu. Klidně bych si dokázal představit deset dílů nekompromisní akce a vyhlazování lidské civilizace. Třeba i úplně bez hlavních postav, jen např. přístup jednotlivých zemí k této katastrofě a jak se brání a v druhé řadě by klidně mohli pokračovat, na začátek by dali tradiční hlášku "půl roku poté" a jelo by se v těchto odbojových kolejích. Jenže ne, ono je dneska moderní začít téměř bez pořádné akce a za dva díly ukázat dva ufonky. No uvidíme dál. Po první řadě 60%. Díky těm humanoidům v posledních dvou dílech dám šanci druhé řadě. UPDATE: asi jsem se spletl a stoupající kvalita je s dosavadním vývojem pravděpodobná. 2. řada - 70% a moc se těším na novou rasu. Dokoukáno - S5 - 55-60 % celkem.(21.6.2011)

 • Fanucci
  **

  Nevěrohodné postavy, trapné dialogy, neustálé hraní na city (např. scéna s narozeninovou oslavou syna hl. postavy). Ani efekty nejsou nic extra. Špatný seriál.(13.7.2011)

 • - V 1. díle 5. série používá Matt Mason (Maxim Knight) českou zbraň CZ Scorpion EVO3. V posledních dílech 5. série si můžeme všimnout české zbraně CZ 805 BREN v rukou Halla Masona (Drew Roy). (UncleMorty)

 • - Jméno hlavního pásma přeživších uvedených v sérii, 2. Massachusetts, je převzato z reálného pluku vojáků, kteří bojovali jak v americké revoluci tak i občanské válce. (willy1)

 • - Pilotní díl měl nejvyšší sledovanost mezi všemi kabelovými stanicemi pro rok 2011. Jeho premiéru si nenechalo ujít 5,9 miliónů diváků. (Amroth666)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace