• MM_Ramone

"Slnečno, občas vraždy", bože môj čo je toto za stupidný názov? Že by anglické slovo "The Glades" malo práve takýto význam sa mi nechce veriť. Ktorého primitíva napadlo vysielať tento seriál pod tak debilným pomenovaním? To je niečo nenormálne ako tuzemskí distribútori prznia pôvodné názvy. Ale v tomto prípade nie je hlavným dôvodom môjho nízkeho hodnotenia táto záležitosť. Ono to samo o sebe nestojí za nič. Tento kriminálny seriál má viacero omnoho podstatnejších nedostatkov, kvôli ktorým mu nemôžem dať viacej ako len jednu hviedzičku. Je to proste nudná blbosť. *(16.9.2012)

Tuctový kriminální seriál, kde je alfou i omegou hlavní hrdina, detektiv Jim Longworth, který je stále tak pohodový a kůůl, že by se z toho příčetný divák pominul. Ale takový frikulín už tady jeden je, ještě pohodovější, sluníčkovější a ulítlejší mentalista Patrick Jane, nenacházím teda zkrátka nic, čím by "Slunečno, místy vraždy" (překladatel ujíždí na meteorologii) vyčnívalo nad ostatní kriminálky. Seriál mi nevadí, ani ho extra nevyhledávám, je to prostě jen způsob, jak nenásilně zavraždit čas, když se mi pozdě večer nechce čučet do počítače, ze čtení mi slzí oka a spánek ještě neráčil navštívit mou uvadající tělesnou schránku (jen rozpačitě přešlapuje poblíž, aby mě nelítostně sejmul při reklamách). 59%(28.3.2013)

• anderson

ČESKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: PRIMA COOL = 5.3.2012 (7.3.2012)(7.3.2012)

Konečně zas vtipnej a zábavnej krimi seriál. Kéž by v Čechách vzniklo aspoň něco přibližně podobně dobrýho. Oprava: V druhé sérii jde kvalita dost dolů.(27.9.2011)

Pohodová kriminálka se sympatickym Mattem. Škoda, že se nápady asi vytrácejí a kvalita jde pořád níž a níž. Taková průměrná kriminálka. Nic víc nic míň.(30.12.2012)

Nenadelate nic, Jim je proste sympos:o)(19.6.2011)

Pohodový letní krimi seriál :-)(8.12.2011)

• Perry-

Viděl jsem první dva díly a přišly mi to dost slabé a ničím originální, takže dál koukat nějak nemám zájem... Hodnotit globálně nebudu, ale dal bych 2*(4.7.2012)

• Paity

Zcela zbytečný seriál na seriálovém nebi. Další z rádoby krimi blbostí, kterých nejsme bohužel na našich obrazovkách ušetřeni.(30.9.2013)

• klima777

Celkem slušné. A protože je tam občas golf (byť snobský, a tedy špatně hraný), pod dvě hvězdy nejdu...(6.3.2012)

Seriál o detektivovi, který je takový trošičku hajzlik, ale sympaticky :))(6.7.2011)

Zatím hodnotím jako průměr, úplný průšvih to není, celkem vtipné to je taky a hlavní hrdina je sympaťák.(21.3.2012)

• RobbieM@N

2* za úžasnou Taylor Cole, která doslova zachránila 3. sezonu, samotná romantická linka je už totálně vyčpělá, to stejné platí i pro hlavního představitele.(17.8.2012)

Chytrák, tak trochu rebel, co 38 minut vyšetřuje, aby si v závěru vycucal pachatele z prstu, přičemž mu při zatčení pomáhají policisté, kteří očividně mají v zálibu ve Star Treku, jelikož se na místo zásadně a jen teleportují a bez zjevného signalu vždy příjdou na scénu v tu pravou chvíli. Není to detektivka, není to kriminálka, prostě sledujete děj, po pár dílech si vyberete boční postavu a čekáte až ho na konci označí chytrolín za vraha. Příběhy o vraždění doplňuje vcelku svěží románek s pěknou slečnou/matkou. Zkrátka, pokud se nechcete pídit za tím, kdo je vrah a jen tak sledovat seriál z kriminalistického prostředí, asi vám Glades bude stačit, mimochodem, český dabing je dobrý, občas nesedí, ale je to více než koukatelné, takže pohůdka. Slabší 3*(31.7.2012)

Zatím spokojenost... Celkem vtipný seriál, zase něco odlišného od běžných krimi...(6.3.2012)

• tranquill

Zpočátku zajímavé případy i postavy, později seriál ustrnul a přestal mne bavit.(11.5.2013)

Detektivka se sympatickým detektivem a pěknou sestřičkou... V druhé sérii je vidět, že jejich vztah-nevztah už natahují hodně uměle, ale jinak je to pořád hodně dobrý. Prostě, když je hlavní postava sympaťák, tak zachrání i méně kvalitní epizody.(15.12.2011)

Žádné brutální vraždy plné krve a násilí, žádná střelba od boku a pouliční boje, žádné supermoderní laboratoře a geniální vědci, žádné hlášky co by rozechvěly bránice. Ale přesto čas u TV s hlavními postavami příjemně plyne...(6.4.2012)

• e-pilot

Detektivně-kriminální linka je slušná, avšak vázne ta soukromě-dějová. Umím si představit, jak je scenáristicky těžké proplést víc paralelních příběhů, aby dávaly smysl a zaujaly, ale tady se věc moc nepodařila.(20.3.2013)

• Baži

Tak tohle teda ne. Týpek, co si hraje na Jamese Bonda a zatímco mu někdo míří pistolí na hlavu, on vypráví vtipy... + občasně úplně iracionální chování postav a vykonstruované zápletky. Je to slátanina prvního stupně. A hlášky hlavního hrdiny... jestli tomu říkáte humor, tak já jsem svatá panna orleánská. Hvězdička za to, jak je seriál natočen.(31.7.2012)

<< předchozí 1 2