Slunečno, místy vraždy (TV seriál)

Glades, The

Slnečno, sem-tam vraždy

Drama / Krimi

USA, 2010, 50x43 min

John Mankiewicz

Danny Lux

Matt Passmore, Kiele Sanchez, Carlos Gómez, Michelle Hurd, Daniel Gillies, Clayne Crawford, Scott Holroyd, Nicholas Gonzalez, Francesco Quinn, Joaquim de Almeida, John Ross Bowie, Ashley Hinshaw, Jordan Wall, Billy Lush, Marc Menchaca, Fernanda Andrade, Tina Casciani, Uriah Shelton, Geoff Ward, Don McManus, David Danello, Noah Watts, Kristen Renton, David Perez-Ribada, Bridger Zadina, Joshua Close, Nicole Steinwedell, Rena Sofer, Jeremy Sumpter, David Chisum, Chadwick Boseman, Jeffrey Meek, Elisabetta Fantone, Taylor Cole, Mark L. Taylor, Sydney Rouviere, Vivi Pineda, Jennifer Siebel Newsom, Josie Loren, Nate Mooney, Robin Riker, Juliana Harkavy, Mozhan Marnò, Jonathan Frakes, Angelique Cabral, Christian Clemenson, Rod Grant, Edward Asner, Debby Ryan, Casey Sander, Brandi Burkhardt, Ella Wahlestedt, Kevin Weisman, Todd Stashwick, Steve Daron, Shantel VanSanten, Lili Mirojnick, Jelly Howie, Susie Abromeit, Julie Gonzalo, Natalia Cigliuti, Jamie Luner, Kristen Miller, Shanna Moakler, Hayley Marie Norman, Miranda Khan, Adam Fortner, Jean Louisa Kelly, Rebecca Bujko, Ansley Gordon, Jacqueline Obradors, Jonathan Slavin, Jennifer Holland, Tiffany Dupont, Aaron M. Abelto, Danielle Panabaker, Tom Stedham, Sarah Baldwin, Amelia Rose Blaire, Aidan Mitchell, Genevieve Angelson, Erin Beute, David de Lautour, Christian Frazier, Coy Stewart, Todd Allen Durkin, Brit Shaw, Marc Macaulay, Jordan Calloway, Malaya Rivera Drew, Eric Aragon, Carlos Guerrero, Nick Gehlfuss, Tom Kiesche, Michael Irby, Wil Traval, Owen Harn, Amy Gumenick, Nic Bishop, Katheryn Winnick, Sara Fletcher, Michael Roark

Raúl Dávalos

Kostýmy:

Luellyn Harper

Nenadelate nic, Jim je proste sympos:o)(19.6.2011)

• Perry-

Viděl jsem první dva díly a přišly mi to dost slabé a ničím originální, takže dál koukat nějak nemám zájem... Hodnotit globálně nebudu, ale dal bych 2*(4.7.2012)

Tuctový kriminální seriál, kde je alfou i omegou hlavní hrdina, detektiv Jim Longworth, který je stále tak pohodový a kůůl, že by se z toho příčetný divák pominul. Ale takový frikulín už tady jeden je, ještě pohodovější, sluníčkovější a ulítlejší mentalista Patrick Jane, nenacházím teda zkrátka nic, čím by "Slunečno, místy vraždy" (překladatel ujíždí na meteorologii) vyčnívalo nad ostatní kriminálky. Seriál mi nevadí, ani ho extra nevyhledávám, je to prostě jen způsob, jak nenásilně zavraždit čas, když se mi pozdě večer nechce čučet do počítače, ze čtení mi slzí oka a spánek ještě neráčil navštívit mou uvadající tělesnou schránku (jen rozpačitě přešlapuje poblíž, aby mě nelítostně sejmul při reklamách). 59%(28.3.2013)

Pohodový letní krimi seriál :-)(8.12.2011)

• MM_Ramone

"Slnečno, občas vraždy", bože môj čo je toto za stupidný názov? Že by anglické slovo "The Glades" malo práve takýto význam sa mi nechce veriť. Ktorého primitíva napadlo vysielať tento seriál pod tak debilným pomenovaním? To je niečo nenormálne ako tuzemskí distribútori prznia pôvodné názvy. Ale v tomto prípade nie je hlavným dôvodom môjho nízkeho hodnotenia táto záležitosť. Ono to samo o sebe nestojí za nič. Tento kriminálny seriál má viacero omnoho podstatnejších nedostatkov, kvôli ktorým mu nemôžem dať viacej ako len jednu hviedzičku. Je to proste nudná blbosť. *(16.9.2012)