Slunečno, místy vraždy (TV seriál)

Glades, The

Slnečno, sem-tam vraždy

Drama / Krimi

USA, 2010, 50x43 min

John Mankiewicz

Danny Lux

Matt Passmore, Kiele Sanchez, Carlos Gómez, Michelle Hurd, Daniel Gillies, Clayne Crawford, Scott Holroyd, Nicholas Gonzalez, Francesco Quinn, Joaquim de Almeida, John Ross Bowie, Ashley Hinshaw, Jordan Wall, Billy Lush, Marc Menchaca, Fernanda Andrade, Tina Casciani, Uriah Shelton, Geoff Ward, Don McManus, David Danello, Noah Watts, Kristen Renton, David Perez-Ribada, Bridger Zadina, Joshua Close, Nicole Steinwedell, Rena Sofer, Jeremy Sumpter, David Chisum, Chadwick Boseman, Jeffrey Meek, Elisabetta Fantone, Taylor Cole, Mark L. Taylor, Sydney Rouviere, Vivi Pineda, Jennifer Siebel Newsom, Josie Loren, Nate Mooney, Robin Riker, Juliana Harkavy, Mozhan Marnò, Jonathan Frakes, Angelique Cabral, Christian Clemenson, Rod Grant, Edward Asner, Debby Ryan, Casey Sander, Brandi Burkhardt, Ella Wahlestedt, Kevin Weisman, Todd Stashwick, Steve Daron, Shantel VanSanten, Lili Mirojnick, Jelly Howie, Susie Abromeit, Julie Gonzalo, Natalia Cigliuti, Jamie Luner, Kristen Miller, Shanna Moakler, Hayley Marie Norman, Miranda Khan, Adam Fortner, Jean Louisa Kelly, Rebecca Bujko, Ansley Gordon, Jacqueline Obradors, Jonathan Slavin, Jennifer Holland, Tiffany Dupont, Aaron M. Abelto, Danielle Panabaker, Tom Stedham, Sarah Baldwin, Amelia Rose Blaire, Aidan Mitchell, Genevieve Angelson, Erin Beute, David de Lautour, Christian Frazier, Coy Stewart, Todd Allen Durkin, Brit Shaw, Marc Macaulay, Jordan Calloway, Malaya Rivera Drew, Eric Aragon, Carlos Guerrero, Nick Gehlfuss, Tom Kiesche, Michael Irby, Wil Traval
  • Perry-

Viděl jsem první dva díly a přišly mi to dost slabé a ničím originální, takže dál koukat nějak nemám zájem... Hodnotit globálně nebudu, ale dal bych 2*(4.7.2012)

• Martin741

Pre mna asi tak na urovni vsetkych tych "novodobych kultov" zvanych Si Es Aj. 20 %(3.11.2015)

Ústřední hrdina dokáže podezřelé otravovat stejně úspěšně jako slavný Columbo, a řešit vraždy jakbysmet. Pro své nadřízené i kolegy je jako osina zadku, svým rošťáckým šarmem ale dokáže spolehlivě oslňovat ženy i diváky. Právě na sympatickém Mattu Passmoreovi tahle zábavná kriminálka stojí především. Bez takového hrdiny by šlo jen o tuctovou krimi, jakých je tu už víc než dost. The Glades je ale pohodovka, která vám vždy vyloudí úsměv na tváři, takže tady musím přimhouřit při hodnocení oko. 1. série - 80% Ve druhé sérii je Jim o něco drsnější (a vážnější) při jednání s podezřelými a už se tolik nemazlí ani se ženami a kolegy. Pořád je to ten sympaťák a jiskření mezi ním a Callie má své kouzlo, ale přece jen už není tím do morku kostí optimistickým správňákem a to vidím jako velké plus. 2. série - 80% Další řada se nese v duchu té předchozí, ale přece jen se tu příliš jede na jistotu (tedy stejné schéma), což nutně musí za čas diváka omrzet. 3. série - 80%(22.9.2014)

• - Natáčení probíhalo v bývalém skladu koberců v Pembroke Parku ve Fort Laureldale na Floridě spolu se seriálem Status: Nežádoucí (od r. 2007), Retired at 35 (od r. 2010) a wrestlingovými pořady. (prokda)

• - Pilotní díl byl nejsledovanějším originálním programem v historii kabelové televize A&E. K obrazovkám přitáhl 4,2 milionu diváků. (prokda)

• - Seriál se měl původně jmenovat Sugarloaf a měl se odehrávat v oblasti Tampa Bay na Floridě. (prokda)