poster

Odpad

 • Trash

 • slovenský

  Odpad

Drama / Thriller / Dobrodružný

Brazílie / Velká Británie, 2014, 115 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • TheDon
  ***

  Odpad rozhodně není filmovým odpadem. Zajímavej, možná trošku nataženej příběh,kterej bohužel nemá s thrillerem moc společnýho, ale nevadilo to. Vždycky mě zajímalo, jak se žije ve favelách a na skládce, když lidi nemají ani real. Závěrečnej braziljackpot je trošku přitaženej za vlasy. Ale za kouknutí to rozhodně stojí. 55%(21.4.2015)

 • Baronne
  ***

  Nebylo to zas tak hrozný, jak jsem čekal. Ale je to spíš pohádka, než-li nějakej thriller. Styl mučení pro mě i trochu úsměvnej, ale jinak je to fakt takovej příjemnej remake Milionáře z Brazílie.. Já bych osobně řekl, že je to srovnatelný s přeceňovanym "Město Bohů". Dokonce jsem se občas i zasmál, což u pohádky má bejt. A Rooney s Martinem byli skvělí.(4.1.2015)

 • Terva
  *****

  CITÁT - Až se budete dívat na tohle video, budu asi mrtvej, protože mám něco na jednoho politika............. Těch pět hvězd je na místě. Už dlouho jsem se takhle u normálního snímku nepobavil. Čekal jsem nějakou ušmudlanou Cestu ven, cestu z něčeho, cestu do Anglie, kde je všechna zadarmo - no prostě, Brazílii na vás. Ta skládka je živobytí a svět dnes prostě tone v odpadcích. Dnes je skoro všechno zabalené, opředené umělou hmotou, igelitem, papírem a dalšími obaly, které už možná ani neumíme identifikovat. CITÁT - Policajtům nevěřím, jednají s lidma jako s odpadem........... Policejní brutalita je fakt brutální, jízda v autě je horor. CITÁT - Všechno bude v pořádku, nic se nepokazí......... Vůbec jsem nečekal takové dobrodružství, povedený hudební doprovod, středně dobrá kamera a zajímavostí je herecké obsazení. Zpočátku se mi vůbec nelíbilo, ale o několik minut později, bych ho už neměnil. Po dlouhé době jsem šel z kina naplněn a hlavně s chutí si koupit dvd až to vyjde. 90%(23.2.2015)

 • pepo
  ****

  Slumdog Millionare vs. Mesto bohov meets Goonies. Honba troch chlapcov za pokladom v brazílskych slumoch podľa scenára Richarda Curtisa a v réžii Stephana Daldryho. Pekný malý film, ktorý neohromí ale poteší.(13.9.2015)

 • Wacoslav1
  ****

  Tenhle Odpad se mi celkem pozdával. Má vynikající první polovinu a trošku slabší druhou, ale určitě jsem se nenudil. V Brazilských filmech se moc neorientuji, ale tenhle bych řekl, že není zdaleka až tak dětskej, jak tu někteří vytýkají. Naopak bych řekl, že je to celkem kritická sociální sebereflexe která ukazuje, že Brazílie není jenom fotbal, Copacabana a festival v Riu a chudí tu žijí doslova na smetišti. Někomu taky vadí ten happyend, ale mě tenhle příběh o tom jak tři chudí kluci vyřídili bohatého a zkorumpovaného politika docela chutnal. Takže ve výsledku celkově netradiční věc a solidně filmařsky zvládnuté řemeslo.70%(14.3.2015)

 • Eduardo Luis

 • - Scénář byl napsán anglicky a poté pro štáb a herce přeložen do portugalštiny. (Terva)

 • - Natáčelo se v Riu de Janeiru v Brazílii a ve městě Old San Juan v Puerto Ricu. (willy1)

 • - Skládka byla z hygienických důvodů uměle vytvořena speciálně pro natáčení. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace