Finley požární autíčko (TV seriál)

Finley the Fire Engine

Animovaný

USA, 2006, 39x22 min

Nicole Dubuc, Kati Rocky

Jim Latham
  • ivishka

Řekla bych, že taková obdoba dnešních pohádek, která nahradila tu klasiku, kterou kdysi vysílali teď dělá děti ještě hloupější než ve skutečnosti jsou...(14.8.2011)

• DinoRaptor

Děs. Když jsem to proprvé viděl myslel jsem že to bude něco jako Auta od Pixaru ale kam se to na ně hrabe. Jednotlivé epizody jsou až násilně mravoučné (proti poučení v pohádkách nic nemám ale když je to tu předkládáno takovýmhle okatým způsobem tak to ne).(30.9.2010)

• Gemini

Tisícístosedmdesátýpátý klon veselého a roztomilého dopravního prostředku určeného k "zábavě a poučení" malých dětí. V paměti mi utkvěl jen tím, že děti učí, že pizza se skládá z trojúhelníků, a proto je kulatá:) Pokud Vám na tom nepřijde nic divného (nemluvě o tom, že v cílové skupině by se pizzou rozhodně nikdo živit neměl), přeji Vám i Vašim ratolestem dobrou zábavu. Z mého pohledu je to čirá zbytečnost, 40%.(27.10.2014)

Umyj se a si čistý, myčka to za tebe vyřeší!:-)(8.8.2015)

• Bukk

Jediným důvodem před tím, abych nedala odpad, je ten, že je to pohádka a přijde mi to blbé. Animace hrozná, postavy nudné a ta doba než skončí díl - nekonečná!(30.5.2013)