Finley požární autíčko (TV seriál)

Finley the Fire Engine

Animovaný

USA, 2006, 39x22 min

Nicole Dubuc, Kati Rocky

Jim Latham
  • Gemini

Tisícístosedmdesátýpátý klon veselého a roztomilého dopravního prostředku určeného k "zábavě a poučení" malých dětí. V paměti mi utkvěl jen tím, že děti učí, že pizza se skládá z trojúhelníků, a proto je kulatá:) Pokud Vám na tom nepřijde nic divného (nemluvě o tom, že v cílové skupině by se pizzou rozhodně nikdo živit neměl), přeji Vám i Vašim ratolestem dobrou zábavu. Z mého pohledu je to čirá zbytečnost, 40%.(27.10.2014)

• Radyo

Jednoznačně výchovné, ale až moc - a ta výchovnost jde bohužel hodně na úkor zábavy, takže děti se nechytají tak, jak by člověk čekal...(29.5.2013)

Umyj se a si čistý, myčka to za tebe vyřeší!:-)(8.8.2015)

Vzrušující - poučná - vtipná i napínavá dobrodružství vzdělávacího seriálu pro předškolní děti (od 2 - 6let). Finley a jeho kamarádi zažívají nové pestrobarevné vysokooktanové dobrodružství, které ocení nejeden menší divák ****(11.11.2013)

• DinoRaptor

Děs. Když jsem to proprvé viděl myslel jsem že to bude něco jako Auta od Pixaru ale kam se to na ně hrabe. Jednotlivé epizody jsou až násilně mravoučné (proti poučení v pohádkách nic nemám ale když je to tu předkládáno takovýmhle okatým způsobem tak to ne).(30.9.2010)