poster

Finley požární autíčko (TV seriál)

 • USA

  Finley the Fire Engine

Animovaný

USA, 2006, 39x22 min

Scénář:

Nicole Dubuc, Kati Rocky

Hudba:

Jim Latham
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pierre
  ****

  Umyj se a si čistý, myčka to za tebe vyřeší!:-)(8.8.2015)

 • DinoRaptor
  *

  Děs. Když jsem to proprvé viděl myslel jsem že to bude něco jako Auta od Pixaru ale kam se to na ně hrabe. Jednotlivé epizody jsou až násilně mravoučné (proti poučení v pohádkách nic nemám ale když je to tu předkládáno takovýmhle okatým způsobem tak to ne).(30.9.2010)

 • Radyo
  **

  Jednoznačně výchovné, ale až moc - a ta výchovnost jde bohužel hodně na úkor zábavy, takže děti se nechytají tak, jak by člověk čekal...(29.5.2013)

 • pan_buh
  odpad!

  Tuhle věc jsme stáhli jako protipól různých pořadů "pro děti" kde po sobě řvou, nadávají si a dětem ukazujou, že kovadlina na hlavu je ok, protože se z tý placičky normálně dostaneš a jede se dál. Bohužel toto je opačnej extrém, kde už odmala dětem podsouvají nějaká "pravidla" - ovšem ta pravidla jste nevymysleli ani neschválili vy jako rodiče, ty pravidla určil nějakej dementní tvůrce kterej se snaží udělat z dětí malé dementíky co se budou bát nůžek, sami si ani neuprdnou a přitom nebudou mít ahnung o tom PROČ něco nedělají. Jednoznačně nedoporučuju a zůstaneme u Včelích medvídků a Krkonošskejch pohádek....(14.7.2013)

 • Bukk
  *

  Jediným důvodem před tím, abych nedala odpad, je ten, že je to pohádka a přijde mi to blbé. Animace hrozná, postavy nudné a ta doba než skončí díl - nekonečná!(30.5.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace