poster

Finley požární autíčko (TV seriál)

 • USA

  Finley the Fire Engine

Animovaný

USA, 2006, 39x22 min

Scénář:

Nicole Dubuc, Kati Rocky

Hudba:

Jim Latham
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gemini
  **

  Tisícístosedmdesátýpátý klon veselého a roztomilého dopravního prostředku určeného k "zábavě a poučení" malých dětí. V paměti mi utkvěl jen tím, že děti učí, že pizza se skládá z trojúhelníků, a proto je kulatá:) Pokud Vám na tom nepřijde nic divného (nemluvě o tom, že v cílové skupině by se pizzou rozhodně nikdo živit neměl), přeji Vám i Vašim ratolestem dobrou zábavu. Z mého pohledu je to čirá zbytečnost, 40%.(27.10.2014)

 • Radyo
  **

  Jednoznačně výchovné, ale až moc - a ta výchovnost jde bohužel hodně na úkor zábavy, takže děti se nechytají tak, jak by člověk čekal...(29.5.2013)

 • Pierre
  ****

  Umyj se a si čistý, myčka to za tebe vyřeší!:-)(8.8.2015)

 • JARDAHONDA
  ***

  Vzrušující - poučná - vtipná i napínavá dobrodružství vzdělávacího seriálu pro předškolní děti (od 2 - 6let). Finley a jeho kamarádi zažívají nové pestrobarevné vysokooktanové dobrodružství, které ocení nejeden menší divák ****(11.11.2013)

 • DinoRaptor
  *

  Děs. Když jsem to proprvé viděl myslel jsem že to bude něco jako Auta od Pixaru ale kam se to na ně hrabe. Jednotlivé epizody jsou až násilně mravoučné (proti poučení v pohádkách nic nemám ale když je to tu předkládáno takovýmhle okatým způsobem tak to ne).(30.9.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace