poster

Finley požární autíčko (TV seriál)

 • USA

  Finley the Fire Engine

Animovaný

USA, 2006, 39x22 min

Scénář:

Nicole Dubuc, Kati Rocky

Hudba:

Jim Latham
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ivishka
  *

  Řekla bych, že taková obdoba dnešních pohádek, která nahradila tu klasiku, kterou kdysi vysílali teď dělá děti ještě hloupější než ve skutečnosti jsou...(14.8.2011)

 • DinoRaptor
  *

  Děs. Když jsem to proprvé viděl myslel jsem že to bude něco jako Auta od Pixaru ale kam se to na ně hrabe. Jednotlivé epizody jsou až násilně mravoučné (proti poučení v pohádkách nic nemám ale když je to tu předkládáno takovýmhle okatým způsobem tak to ne).(30.9.2010)

 • Gemini
  **

  Tisícístosedmdesátýpátý klon veselého a roztomilého dopravního prostředku určeného k "zábavě a poučení" malých dětí. V paměti mi utkvěl jen tím, že děti učí, že pizza se skládá z trojúhelníků, a proto je kulatá:) Pokud Vám na tom nepřijde nic divného (nemluvě o tom, že v cílové skupině by se pizzou rozhodně nikdo živit neměl), přeji Vám i Vašim ratolestem dobrou zábavu. Z mého pohledu je to čirá zbytečnost, 40%.(27.10.2014)

 • Pierre
  ****

  Umyj se a si čistý, myčka to za tebe vyřeší!:-)(8.8.2015)

 • Bukk
  *

  Jediným důvodem před tím, abych nedala odpad, je ten, že je to pohádka a přijde mi to blbé. Animace hrozná, postavy nudné a ta doba než skončí díl - nekonečná!(30.5.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace