Lady G pozbierala čo sa dalo, ukázala čo sa dalo a šla domov. :D Eminem si tiež odniesol 2 sošky, čo ma teší ale škoda že na prázdno odišli Ke$ha a Katy Perry :( . No a vystúpenia boli fakt BOMBA ! Eminem s Rihannou fakt paráda :) len škoda že tak krátko spolu vystupovali, no a ešte B.O.B s Hayley :) .. tiež to isté. Jedna verzia, jeden refrén a bolo po vystúpení :( .. a ešte sa vyjadrím ku tomu incidentu s minulého roka. To bolo akože čoo !! Ospravedlnenie žiadne .. jaj , ak niekto berie za ospravedlnenie to že tam čosi od rapuje alebo čo to bolo , tak to veru nie. Za pojmom ospravedlnenie si predstavujem to, že sa Kanye West vytrepe na podium , zavolá Taylor Swift a pred celým národom sa jej ospravedlní za ten jeho minuloročný trapas. Je to veru chudák, keď nemal na toto odvahu.(19.9.2010)

• Paity

Zajímavé spojení Eminem a Rihanna, zatímco paní Gagyová se opět předvedla a dokázala, že nechutnost a nevkus jsou její bráchové.(14.5.2012)

Monstrózní mekka komerce, povrchnosti, konzumismu, reklamy a toho nejmainstreamovějšího showbusinessu plného mnohdy rádobyumělců v tom nejnablýskanějším možném podání, až se z toho kazí úsměv a zuby zároveň. Ale narozdíl od jakékoliv tuzemské show je to vysoce koukatelná záležitost.(14.11.2010)

• monikka87

Hostiteľka večera Chelsea Handler mi na rozdiel od ostatných komentujúcich nevadila. Celkový dojem zo show bol ale podobný - nuda. Ceny udelené priemerným videoklipom prekladané slabými, nezáživnými hudobnými číslami, svetlou výnimkou boli pre mňa vystúpenia Florence and the Machine, Kanye Westa a Robyn, za DJským pultom ma potešil Deadmau5 s jeho typickou maskou myšiaka. Tieto rôzne MTV awards pozerávam pre performance, predsa len by to mali byť "výkladné skrine" popu/mainstreamu... no tento ročník upadne veľmi rýchlo do zabudnutia.(17.9.2010)

Pri podobných udeľovaniach cien vždy píšem že mám pre ne slabosť a vždy udeľujem 5* ale tu som sa sekol. Vystúpenia neboli nič extra jediný ktorý zaujali boli Linkin Park, Eminem a potom ešte .... hmmm .... nevybavuje sa mi už skoro nič. Host programu Chelsea Handler bola neskutočne nudná, nezaujímavá a zrelá na guľku medzi oči. Celkovo som dosť sklamaný pretože minuloročné VMA´s boli geniálne ... som zvedavý na budúci rok. Výsledky sa mi vypisovať nechce takže aspoň takto http://www.rollingstone.com/music/news/17386/202739?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter alebo http://www.shallownation.com/2010/09/10/mtv-vmas-2010-winners-nominations-list-mtv-video-music-awards/(13.9.2010)