poster

Zvonilka a velká záchranná výprava

 • USA

  Tinker Bell and the Great Fairy Rescue

 • Slovensko

  Cililing a veľká záchranná výprava

Animovaný / Rodinný / Dobrodružný / Fantasy

USA, 2010, 92 min

Režie:

Bradley Raymond

Hudba:

Joel McNeely
 • wendelin9
  **

  Jedná se o jeden z mála novějších animáků, které jsou opravdu určeny jen dětem. Dospělému nic moc nového nepřinese, ale věřím, že děti si jej zamilují.(11.2.2013)

 • misterz
  ****

  Pre mňa už nie tak pekné a zaujímavé ako Zvonilka a tajomstvo krídiel, ale stále si táto rozprávka drží vysoký štandard. Je to príbeh plný ponaučenia a príjemnej zábavy. Zaslúžené 4*(20.3.2013)

 • Jirka_Šč
  ****

  Celkem příjemná a pohodová rodinná pohádka. Váhal jsem mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami, ale na cílovou skupinu to nediskutabilně funguje, takže čtyři :).(24.8.2011)

 • Tuax
  *****

  Možná nejslabší, možná nejsilnější prozatimní trilogie. Těžko soudit, ono si ty díly jsou dost vzájemně vyrovnané. Zde v kontaktu s dívčí holčičkou, mi to nepřišlo možná tolik humorné a emoční jako předchozí díly, ale pořád na novodobé pohádky luxus. Malé děti si to musí užít, tedy ty nezkažené jen samou touhou po neustálých soubojích, superhrdinech, extra zloduších atd. S ohledem na dění v příběhu, tento díl svou fantasktičností strčí předchozí dva díly do kapsy. Ale obrázky v titulcích byly zatím nejlepší u prvního, pak ty vyšité u druhého a nyní ty pseudo dětšké malovánky se mi už tolik nelíbily, ale byly stylové k tomuto dílu, to uznávám. Jsem zvědav na kolik dílů se disney fairy serie natahne, pokud tedy budou dále pokračovat v jednom díle ročně. Já jsem pro. 9/10(1.12.2010)

 • tommmy89
  ****

  Jednu z mnohých vecí, ktoré majú víly zakázané, je navštevovať ľudské obydlia. Myslíte si, že to bude i v tejto časti? Ak ste povedali áno, mýlite sa. Víla Cililing je priveľmi zvedavá na to, aby nepreskúmala aj túto časť sveta a tak sa vydá k rodinke, kde žije len otec, malá Lizzy a neposlušný kocúr. Malé dievčatko od malička verí vo víly, kreslí si ich na papiere, vymýšla si o nich príbehy, tak sa jej splní snáď najtajnejší sen a to, že sa stretne zoči-voči s vílou samotnou. Ba viac ju naučí lietať a presvedčí jej otca - bádateľa, aby veril aj on.4*(10.2.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace