Asterix a Obelix ve službách Jejího Veličenstva

Asterix And Obelix: On Her Majesty's Secret Service

Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy

Francie / Španělsko / Itálie / Maďarsko, 2012, 110 min

• lamps

Unylé a bez nápadu, geniálního Asterixe v Británii pouze slepě a nestydatě recyklující. Vedle tradičně zdařilé atmosféry a půvabných kulis tak nakonec stojí za zmínku jen svérázný český dabing, který ale mně osobně padl do noty a nikterak mi sledování nerušil. Jestlipak to ale nebylo tím, že moc nebylo co rušit... 40%(1.1.2015)

• Stanislaus

Čtvrté hrané dobrodružství Asterixe a Obelixe byla už celkem řádná polízanice. Herecké obsazení drží tak nějak nad vodou jediný přeživší člen ansámblu Gérard Depardieu, jinak to bylo vesměs vážně k pláči (necharismatický Caesar, jako totální opilec vypadající Asterix, WTF grupa Normanů a tak dále). No a příběh je tak překombinovaný, tříská se tam o sebe tolik různých časových epoch a nesmyslů, až z toho člověka bolí oči. Zkrátka tohle bylo už vážně hluboké dno a tvůrci by raději měli nechat Galy odpočívat (alespoň nějaký čas) v pokoji.(25.12.2014)

• Ded@M@tes

Prvních pět minut vypadá ještě slibně, hned potom už je znát brutální úpadek. Čtvrtý díl je úplně nejhorší ze série a další pokračování by se už mohlo tvůrcům vymstít. Uchylování filmu hodně na stranu parodie. ( Hodnocení: 2/10 )(8.3.2013)

No, rozhodně nejslabší ze všech dílů. Jakmile jsem se o tomto dílu dozvěděl, byl jsem naštvanej, protože se už potřetí změnil představitel Asterixe. Bral bych Claviera, ten byl nejlepší. Kromě toho je film jedna velká parodie a řekl bych, že v Británii to právě bude nejoblíbenější film, co tam kdy měli. Způsob, kterým totiž prezentují brity je přinejmenším trapný a necitlivý. A navíc trapných sekvencí opět od minule přibylo. Ale i přesto je to pořád Asterix a Obelix a je to docela sranda. Je na každém jak film pochopí...45%...[07.11.2011_Cinestar_Liberec](8.11.2012)

Rozpočet €61miliónovTržby Celosvetovo $61,309,000▐ čo sa s touto sériou sleduje? aj keď o niečo málo znesiteľnejšie než 3 diel ale opäť je to skrumáž skôr hluchých miesť a suchých na silu pchaných gagov, plus prestrelená minutáž /35%/(3.3.2013)