Asterix a Obelix ve službách Jejího Veličenstva

Asterix And Obelix: God Save Britannia

Asterix And Obelix: On Her Majesty's Secret Service

Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy

Francie / Španělsko / Itálie / Maďarsko, 2012, 110 min

Čistá Dada od začátku do konce! A ten dabing!(1.6.2013)

• korbitch22

Neuvěřitelné kam tahle série klesla.První Zidiho díl byl naprosto špičkovým filmem.Okouzlující a šarmantní komedií, kterou měl Zidi pevně v rukou a vedl v ní špičkové herce k naprosté komixové přesnosti.Dvojka byla sice extrémně dementní, ale o to víc zábavná.Třetí a čtvrtý díl sou už jen naprosto ubohé paskvily, které nemají absolutně žádný příběh a režiséři v nich pouze střídají trapnější scénu za trapnější, bez pořádné gradace příběhu, děje, či nedej bože výpravy nebo snad dramaturgie.Všechno je nechutně umělé, herci, prostředí, kostýmy, "humor" neexistuje.Clavier moc dobře věděl proč tuhle potápějící se loď včas opouští.Usmál sem se asi 3x, jinak sem měl co dělat abych to vůbec dokoukal.Už jenom to, že Asterix je stejně vysoký jako Obelix, dokonce je to ještě o kus větší kretén.Naprostý filmařský fail a veškerý art prvního dílu a šílenosti druhého jsou nenávrtně mrtvé.Jediná výhoda o proti třetímu dílu je, že to není tak imbecilně trapné, jen neuvěřitelně suché.Špatný......hodně, hodně špatný.15%.(5.3.2013)

CITÁT - (PAPOUŠEK) - Tak kluci - hrrrr na ně!!!............ Zaútočíme na Británii každý den přesně o páté, to pijou tu svou horkou vodu.............. CITÁT - Můžu ti nabídnout divočáka nebo pivo........... Záběr na Nourmany ve 20 minoutě je naprousto bouží., pardon Jupiterouvský. U Joupiteura!!! CITÁT - Doubry vuečer, čtyuřikraut divoučaka........... Příběh Asterixe a Obelixe v Británii, kde i páky fungují obrauceně. Má to doubrý rozjezd a asi houdinu to vydrží. Pak už je to jen slaubí čaujíček. Snad se doužiju kounce. U Menhiru, to vaum tedy řeuknu, je to leupši než traupné Olympijské hry. CITÁT - Ženy, ženy, ženy ta slabá a šalebná stvoření.......... Nou a jaukou vždy, vše dopaudne štaustně. Čekauly jste snaud něuco jineuho?? CITÁT - Tak to je konec, jdeme domů............čaj?......... Nějauky proubleum?(18.4.2013)

Rozpočet €61miliónovTržby Celosvetovo $61,309,000▐ čo sa s touto sériou sleduje? aj keď o niečo málo znesiteľnejšie než 3 diel ale opäť je to skrumáž skôr hluchých miesť a suchých na silu pchaných gagov, plus prestrelená minutáž /35%/(3.3.2013)

• Tom Hardy

Prvních 30 minut jsem doslova s otevřenou pusou koukal, co to provedli s mým oblíbeným komiksem. Dál už jsem si jen zoufal, že jsem veděl o přepálené stopáži dvou hodin (!) a chápal, že lepší už to nebude. Toporné, bez energie i nápadů, nudné a korunu tomu dává příšerný český dabing, jehož pojetí britů skoro nabádá k myšlence, že chce český distributor snímek sabotovat, aby na něj nikdo nechodil. Bolestivá zkušenost, u které jsem se hodně přemáhal, abych z kina neutekl. Více zde.(18.10.2012)