poster

Vše pro dobro světa a Nošovic

 • anglický

  All for the Good of the World and Nosovice!

Dokumentární

Česko, 2010, 82 min

Režie:

Vít Klusák

Kamera:

Jakub Halousek
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • paascha
  ****

  Smutná podívaná na realitu dnešních dnů. Rozprodaný stát, ve kterém vládnou zloději a práci dávají asiati, jejichž pohůnci, o bičík provilegovanější, mají pocit, že o pár korun vyšší plat je opravňuje ke všemu. K blití(20.10.2011)

 • Aelita
  *****

  Zelí x člověk = auto x člověk = člověk x člověk ____ Není vlastně rozdílu mezi zelím, autem a člověkem, protože stejně jak zelí za pomocí člověka vytlačuje různorodé rostliny, tak auto za pomocí člověka vytlačuje zelí, a stejně tak i člověk za pomocí člověka vytlačuje vše přírodní a nakonec i sám sebe. Opravdu tento pomíjivý mezičlánek mezi opicí a robotem má IQ tykve ve svém antropocentrismu, když se domnívá, že je vrcholem veškerenstva. Mimochodem makak na útěku ze zoo v pohodě přežil v českých lezích a nevadila mu ani zima. S člověkem bez civilizace již to není tak jisté.___Autor snímku již má svůj rukopis a pokud divák nelpí na věčnosti lidstva, tak se vždy skvěle pobaví při sledování lidského zoo v jeho dokumentech. A jedno upozornění: Vyplatí se počkat do konce závěrečných titulků, protože - to nejlepší nakonec :-)(1.3.2011)

 • Dannysek4U
  ****

  Klika na zajimavy figury, zajimavejch situaci uz bylo o neco min, reklama na zelarnu bozi. A i pres to a pres chvilema prilis okate vycuhujici navodnost nevede tenhle dokument k jasnymu rezultatu a neprinasi ani nic moc novyho. Trebaze pohledna, je to dalsi svejkovina vedouci k poznani, ze prizpusobivost je vecna. Skoda, ze se vic nepracovalo na sledovani stretu asijsky kultury s evropskou, to by me dost zajimalo, a stejne tak by slo celej kus obohatit taky informacne, byt to nebyl Klusakouv stezejni zamet. Kazdopadne zajimava podivana.(5.3.2012)

 • Ruut
  ****

  Tímhle Klusák dokázal že Český sen nebyla náhoda - zraje a zraje a po Moorovsky zpackanem Českém míru je tu další klenot.(20.2.2011)

 • rawen
  ***

  Pan Klusák se českým Michaelem Moorem nestane a mně jeho pobíhání po vsi a neschopnost dostat se alespoň k jednomu aktérovi této kauzy blíž jako dokument nestačí. Prostě promrhaný potenciál, což není ani šikovně zakamuflováno, prostě to z toho filmu leze jak sláma z bot. Potěšil dobrý nápad se srovnáním práce v automobilce a práce na poli. Jinak slabé, Klusák uřvaný, gradace žádná, závěr žádný, chabé. 5/10(3.4.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace