poster

Neuvěřitelně hlasitě & nesmírně blízko

 • Česko

  Nesmírně hlasitě a neuvěřitelně blízko

 • USA

  Extremely Loud and Incredibly Close

 • Slovensko

  Príšerne nahlas a neuveriteľne blízko

Drama / Dobrodružný / Mysteriózní

USA, 2011, 124 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fr
  **

  ,,Z TATÍNKA ZŮSTAL JEN PRACH. TEĎ JE NA STŘECHÁCH, V ŘECE... A V PLICÍCH MILIONŮ LIDÍ V NEW YORKU, VŽDYCKY KDYŽ SE NADECHNOU“..... /// Oscar leží pod postelí, kolem houkaj sirény, v dáli je slyšet vrtulník – 11. září je tu! Inu což, stalo se. Všechny ty události mu tak nějak nedávaj smysl a jediná jistota je, že taťka se domů nevrátí. ,,PŘEJU SI, ABYS TAM BYLA TY!“ – těžce se vyrovnává se ztrátou a věřím, že TO TAK NEMYSLEL. Teď už zbejvá jen rozflákat vázu a najít ten klíč! Speciální klíč. Klíč kterej určitě někam pasuje a tedy něco otevírá.... První hodina se utápí v nudnejch pasážích, těm, kteří v mrakodrapech o nikoho nepřišli se dokonce chce spát. Chlapec musí čelit vlastním fóbiím, a vyrovnat se se ztrátou. Na pomoc přichází Max von Sydow, oživit příběh a podílet se na Oscarově dobrodružství. Odevšad na mě padají tuny patosáckejch sraček, protože snaha dojmout je prvotním (a zřejmě jediným) účelem. ,,Chybí mi, jak mi říká miluji tě.“ A KOMU TÍM PROSPĚJETE? Uznávám, občas se to ve mě ,,láme“. Dojímavý scény versus nudou vožraný konečky prstů. Film, kterej vzbudí emoce, si pár hvězdiček zaslouží...... JSOU CHVÍLE, KDY BYCH TĚ CHLAPČE OBEJMUL! - jsem prostě rodinnej typ. ( P.S.: jsou chvíle, kdy bych obejmul i Sandru. Jak říkám...rodinnej typ.) /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Knihu od Jonathan Safran Foera ,,Příšerně nahlas a k nevíře blízko" číst nebudu. 2.) Mám fóbii z veřejný dopravy, výtahů, starých lidí, běžících lidí, letadel, vysokých věcí, lidí se zkaženými zuby, opuštěných tašek i bot, věží, tunelů, všeho hlučného, z mostů ..... . 3.) Rád se hrabu v tragédiích. A tu o 11. září mám nejradši! 4.) Mám doma dítě idiota a rozhlížím se po nějakým jiným. 5.) Thx za titule ,,larelay“ a ,,Raduška“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ *(11.3.2012)

 • bouncer
  ****

  Ten film má co říct a je to dle mého názoru nejlepší pohled na 11. září - hravý a hlavně lisdký pohled. Ano, chvílemi až moc tlačí na city, takovým tím americkým způsobem. To jediné mě asi zabránilo dát plný počet, protože jinak je to velmi dobře odvedená práce.(13.2.2012)

 • Ded@M@tes
  ***

  Hlavní hrdina nepůsobí nijak působivě a nepřispívá k většímu prospěchu filmu, chápu rozporuplné hodnocení uživatelů, velké plus za herce Maxe von Sydowa. ( Hodnocení: 5/10 )(17.11.2012)

 • sochoking
  odpad!

  K smrti nudiaci príbeh malého hyperaktívneho, rozmaznaného zmrda, ktorému, keby nehral Tom Hanks fotra, tak ho tam niekto iný prisámbohu prizabije hnedˇ na začiatku!(10.3.2012)

 • venus
  ****

  Vytříbené dialogy s dojemným příběhem. I když je linie znásilněna veřejně profláknutou tragédií 11. září s reflexí chlapce s autismem, chápu ji jako koncept v pozadí a vnímám spíše ztrátu jako takovou. Dokážete-li se přepnout do této dimenze, odkryje se vám hluboká propast života bez milovaného.(17.12.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace