Jseš mrtvej, tak nebreč (TV film)

Krimi / Drama

Česko, 2010, 2x78 min

Vcelku zajímavé téma. Slušně natočené. Sympatické jsou málo okoukané tváře v hlavních rolích (alespoň pro mne) a celkové kvalitní herecké obsazení. První komentář tady? Hmmm, hmmm... Zatím nehodnotím, ani se dál nerozepisuji. Počkám si na druhý díl. Docela se těším... i jsem zvědavá... Trochu mám strach z "klímovštiny" a že to nakonec celé bude vycucané z prstu, ale nepředbíhejme a nechme se překvapit. Nezklamte můj dnešní dojem, pls.Tak jsem měla bohužel správné tušení. Celkově nuda a opravdu vycucané z prstu. (Než jsem odeslala přídavek, tak se mi sepsul počítač a nastavený dobrblaný komentář byl v tahu, ještě jsem ho zpětně nalovila, ale vkládala znovu, ale koho to zajímá, že?...).(12.10.2011)

• MartinezZ

Nedokoukáno. Televizní nuda o životě jednoho socáckého vochmelky a kšeftaře. Zase nemusím ztrácet čas každou blbostí, natož ještě českou produkcí.(17.11.2011)

ŽÁDNEJ PATOS, ŽÁDNEJ PLÁČ. Tak se vám to, pane Klímo, povedlo, téměř bez patosu... Střízlivá režie i kamera a Václav Jiráček poprvé mimo roli typu "rádobydrsňák s pohledem plaché laně." A Milan Šteindler vysloveně potěšil. 70%.(11.10.2011)

Takto vypadá má představa o televizní tvorbě ČT. Děkuji pane Klímo, bylo to velmi slušné nejen po stránce scénáře, ale i herecké a režisérské. Zapojit mozkové buňky při sledování bylo velmi příjemné.(12.10.2011)

• paascha

Z principu jsem alergický na filmy, kde hraje vyhojená násoska Tumáš Panák a svůdně špulivá tučnice Dana Morávková. Jiráček tuto trojku hrůzy zdatně doplnil, takže odpad, jak vyšitej, je na místě. Protože jsem ale viděl jen konec druhého dílu, kde Danuš načapali při lži a Jiráček zdechnul, dám alespoň jednu objektivní hvězdičku, aby se místní strážci kvalit nažrali, a kozel zůstal celý:)(10.10.2011)