poster

Jseš mrtvej, tak nebreč (TV film)

Krimi / Drama

Česko, 2010, 2x78 min

 • veronikav
  ****

  Moc hezké .... konečně zas něco -co stojí za zkouknutí ...(28.10.2011)

 • Tosim
  ****

  ŽÁDNEJ PATOS, ŽÁDNEJ PLÁČ. Tak se vám to, pane Klímo, povedlo, téměř bez patosu... Střízlivá režie i kamera a Václav Jiráček poprvé mimo roli typu "rádobydrsňák s pohledem plaché laně." A Milan Šteindler vysloveně potěšil. 70%.(11.10.2011)

 • 6thSun
  **

  Veliké zklamání. 40%(4.10.2011)

 • Deimos
  ***

  TV/// Obsazení 5/10 Děj 6/10 Hudba 6/10 Prostředí 6/10/// +dvě časové roviny, spletitý a náročný příběh, který se postupně rozmotává a je to zajímavé -délka a rozdělení na dvě části, je to pak zbytečně zdlouhavé, málo akční, nelíbil se mi Václav Jiráček/// Celkem dost náročné na to aby jste se v ději a ve vyprávění neztratili, pokud se však do děje dostanete, veřím tomu že vás slušně pohltí a pustí až na konci./// Celkem 58%///(5.11.2011)

 • triatlet
  *

  Po formální stránce celkem koukatelné, navíc velmi dobré herecké obsazení. Ale... Klímův svénář je asi tak věrohodný jako nekupírované uši velkého knírače, který ve filmu hraje. Když už tvůrci dbají na důsledně dobové detaily, proč se neporadí i s nějakým kynologem:-)? Navíc je příběh naprosto zbytečně roztažen do dvou dílů. Závěr působí (ne)chtěně komicky - krom zbytečných rozhovorů dcery (Bětky) a matky (Jitky) v dvojroli Kristýny Bokové - Liškové to je poslední scéna v letadle - ať žijí Liškovi...(13.10.2011)

 • - Ve filmu se objevuje Kristýna Boková-Lišková, její manžel Pavel i syn Šimon. Celá rodina se pak sejde společně v závěru druhého dílu ve scéně v letadle. (lofa)

 • - Snímek byl nominován na cenu Prix Europe v kategorii TV Fiction. (Rosalinda)

 • - Ve vedlejší roli Džiga se objevil tanečník a manžel herečky Jitky Čvančarové Petr Čadek, známý především z taneční soutěže StarDance aneb když hvězdy tančí (od r. 2006). (Rosalinda)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace