poster

Triptych o láske (TV film)

Drama / Historický / Povídkový

Československo, 1980, 82 min

 • dANo
  ****

  Poviedkový televízny film neobvyklých kvalít s množstvom výborných hereckých výkonov ma veru nadmieru prekvapil a potešil. Krásne príbehy plné poetiky a zvláštnych foriem lásky sú oživené výbornou prácou s kamerou a výberom exteriérov.(28.11.2006)

 • consuela1
  **

  Filmu nelze upřít jistou atmosféru, reálně se přibližující atmosféře Boccaciových povídek. Postrádám zde však jistou lehkost a hravost Dekameronu. V první povídce sedmadvacetiletá Libuše Šafránková ztvárňuje čisté a nezkažené venkovské děvče, v povídce druhé hraje druhého milovníka, konkurenta Jiřího Bartošky, jeho jmenovec Krampol.... Shlédnutí těchto dvou částí filmu na mne mělo podobný účinek jako Rohypnol. Až povídka třetí výrazně převýšila obě předchozí a vylepšila tak profil celého poněkud těžkopádně a zdlouhavě působícího celku.(20.4.2011)

 • Brouk
  ***

  Zapometý snímek (škoda) o vztahu muže a ženy ve třech povídkách (viz.název) Nejhezčí byla s "Arabelou" Janou Nagyovou a Josefem Karlíkem...(20.4.2005)

 • Rockerman
  **

  Poněkud mdlé tři povídky o lásce se třemi krásnými ženami. Nějaký silnější náboj má jen poslední povídka, jinak trochu nuda.(19.1.2013)

 • Master19
  ****

  Citlivá kamera skvěle umocňuje nadčasovost tohoto filmu. První povídka je ještě docela úsměvná, druhá ladí vážnější notu a třetí je vyvrcholením a nejsilnějším prvkem. Krásné herečky v hlavních postavách jednotlivých povídek tam byly vybrány opravdu bezchybně. Bez nich by to nebylo ono.(29.11.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace