Muž na hraně

• slovenský

Muž na hrane

Thriller / Krimi / Akční

USA, 2012, 98 min

Dle ohlasů některých zdejších jelit, kterým by na hodnocení nestačila ani odpadní roura o průměru Moby Dickovy prdele nacházející se pod špitálem plným salmonelózních a úplavičných godzil, jsem očekával něco ve smyslu "pusť si Muže na hraně, budeš čumět nasraně". Ale dosti mé nadčasové a neuchopeytelné poesie. Nestalo se tak. Samozřejmě to není jen proto, že kozičky, které hrály společně s Genesis, byly nebezpečně připraveny ke skoku... a chybělo jim méně, než Worthingtonovi na římse... pche, dvacet jedna pater, to se mám jako posrat, ne? Vraťme se ale k jádru psa, či zakopanému pudlovi, jak říkáme my, génijusové, tedy k předstíranému džampu hlavního hrdiny a jeho kombinačním schopnostem..., že to bylo blbé, stokrát viděné? Ale jo, ostatně jako už milionkrát (trochu plavu v množilce) v podobných žánrech, proto necítím tak vražednou nutnost se zde vyzvracet, zatímco jsem srovnatelným pitchovinám nastřílel bůra. Oblíbenec Harris tedy spíš než záporák vypadal jak ne zrovna čerstvě vykopaný anorektik, ale jinak se jedná o obstojnou a slušně koukatelnou poloakční kravinku. Takže neobjektivně a hystericky natruc připlácávám už téměř nezaslouženou čtvrtou pizdu.(8.4.2014)

Tohle je Pecička!! Já jsem se na film těšil už hodně DLouho.. Trailer mě velice Nalákal..Film se místy podobá filmu The Ledge, který byl taky skvělý, akorát tady přibyla Akce... Skvělé Vychytávky.. Super Pointa a Nečekaný, Neokoukaný Nápad.. 70% !!(8.9.2012)

Dvě super sexy šťabjazny v jednom filmu, to voceňuju, poněvadž v týhle těžký době, jsou hezký holky poslední naděje na hezký chvíle. Samotnej film sice na vysoký škole logický flákal docházku jak to jen šlo, ale ten drive a tah na bránu mu upřít fakt nelze.(5.4.2013)

• *CARNIFEX*

Aj napriek slzičke ktorá mi vypadla z mojeho pravého zeleného očka na samom konci nemôžem dať viac ako dve hviezdičky, lebo to proste bola rozprávková blbosť so šťastným koncom, ktorá neponúkla nie len že nič nové - ale staré "dobré" americké klišé o tvrdom "boji" pre dosiahnutie spravodlivosti, takým neskutočným spôsobom, že ešte aj hašlerka by pri pozeraní tohoto filmu chutila ako vaječný likér ...(23.5.2012)

• Davies182

Nakonec "hodně silné dvě" zvítězily nad "slabšími třemi". Těžko říct, proč je v celkem zajímavém krimi tolik hloupostí a nevýrazných postav. Takhle to nakonec celé zachraňuje Genesis ve spodním prádle, a to není dobře.(8.12.2012)

• - Než snímek skončil u Summit Entertainment, toulal se po Paramountu, jeho dceřické společnosti Paramount Vantage i MGM. Producent filmu di Bonaventura snímek raději převedl do Summitu, se kterým úspěšně spolupracoval i na filmu Red (2010) (272827)

• - Nick Cassidy (Sam Worthington) nosí hodinky značky Casio G-Shock 5600. (dyfur)

• - Ve scéně, kdy Nick Cassidy (Sam Worthington) probíhá hotelem, až doběhne do pokoje, kde se nachází ječící žena pouze v podprsence, po výstřelu upadá k posteli a střídají se záběry, kdy v jednom má ruku i s ručníkem na posteli a kdy nikoliv. (necisty)