poster

Muž na hraně

 • USA

  Man on a Ledge

 • slovenský

  Muž na hrane

Thriller / Krimi / Akční

USA, 2012, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mat.ilda
  **

  Že nedocházelo k "uměleckému" natahování a většina akcí se zdařila hned napoprvé, vnímám jako velké pozitivum, tím ovšem výčet plusů končí, vše ostatní se mně jevilo jako účast na špatné oldies party s neuvěřitelně ohranými hity. Ale jinak to bylo fakt dobrý, jen s lekačkama jsem nepočítala - první nadskočení přišlo se záběrem na Eda Harrise s vizáží čerstvě vykopaného Rahotepa ze čtvrté dynastie, jež spolku jednoznačně vévodil, na záda mu dýchal neuvěřitelný Titus Welliver, jen vzdáleně podobný člověku, nezapamatovatelná Elizabeth Banks a Sam Worthington, který by za normálních okolností kazil look kolektivu, zde musel nejméně tři dny nasávat, aby odul v obličeji, jeden z mála ucházejících, Ed Burns, zase mluvil fistulí, Genesis Rodriguez si odskočila přivydělat přímo z venezuelské telenovely a Kyra Sedgwick mě děsí pravidelně, zbývá Jamie Bell, ten se však nepočítá, jelikož je tak škaredý, až je hezký :-) Štěstí, že moje otřesné zážitky odlehčila žádost o ruku za dojatého potlesku komparzistů, čekala by mě dlouhá noc, plná nočních můr...(3.6.2012)

 • dr.horrible
  **

  Najväčší problém tohoto filmu je,že sa neustále hrá na niečo,čím nie je.Zo začiatku nevinné logické faily neskôr prerastú v stupiditu toho najhrubšieho zrna,aby nakoniec vygradovali až v útoky na divákovú inteligenciu.Jediný zámer Muža na hrane je totiž byť za každú cenu cool.Tým,že Worthington s Burnsom súťažia o titul najnesympatickejšieho herca súčasnosti sa radšej ani nebudem zaoberať,ale načo bola v tomto filme dobrá napríklad postava Angie?Jedinou jej úlohou bolo predvádzať kozy a zadok a aj keď ich má pekné,dej zrovna dopredu neposúvajú.A keď potom odrazu začne v každej druhej scéne využívať svoj latinoamerický potenciál,už iba nechápavo krútite hlavou s vedomím toho,že jediné španielské slová,ktoré scenárista poznal,sú puta a mierda.Scenár vôbec je asi najhorším atribútom celého snímku a podľa mňa aj prvým tohtoročným horúcim kandidátom na zlatú malinu.Rovnako ako Worthington a Rodriguezová...Ale aby som iba nekritizoval;má to celkom tempo.Ale to nestačí!IMDB 6.6?No,ľudia dnes majú hold nízke nároky...(26.8.2012)

 • Peytl
  ****

  Dle ohlasů některých zdejších jelit, kterým by na hodnocení nestačila ani odpadní roura o průměru Moby Dickovy prdele nacházející se pod špitálem plným salmonelózních a úplavičných godzil, jsem očekával něco ve smyslu "pusť si Muže na hraně, budeš čumět nasraně". Ale dosti mé nadčasové a neuchopeytelné poesie. Nestalo se tak. Samozřejmě to není jen proto, že kozičky, které hrály společně s Genesis, byly nebezpečně připraveny ke skoku... a chybělo jim méně, než Worthingtonovi na římse... pche, dvacet jedna pater, to se mám jako posrat, ne? Vraťme se ale k jádru psa, či zakopanému pudlovi, jak říkáme my, génijusové, tedy k předstíranému džampu hlavního hrdiny a jeho kombinačním schopnostem..., že to bylo blbé, stokrát viděné? Ale jo, ostatně jako už milionkrát (trochu plavu v množilce) v podobných žánrech, proto necítím tak vražednou nutnost se zde vyzvracet, zatímco jsem srovnatelným pitchovinám nastřílel bůra. Oblíbenec Harris tedy spíš než záporák vypadal jak ne zrovna čerstvě vykopaný anorektik, ale jinak se jedná o obstojnou a slušně koukatelnou poloakční kravinku. Takže neobjektivně a hystericky natruc připlácávám už téměř nezaslouženou čtvrtou pizdu.(8.4.2014)

 • Segrestor
  *

  Skoč! Skoč, ty australskej klokane, tak kurva skoč," halekal jsem z klece snaže se dosáhnout na ovládač. Později jsem pochopil, že film je něco víc, než nudný portrét muže na hraně baráku. Pochopil jsem, že se jedná i o komedii, kde jde o to, kdo si lépe flusne na kariéru Eda Harrise. Teda, na jeho postavu... eeeehm, ehm, ne, na jeho postavu, na tu jeho roli v tomto filmu. Jeho snad nejhorší výkon. A ten grandiózní závěr s Tarzanem... no, to už se smálo celé oddělení a to jsem přitom měli dostat veselé pilulky až po večeři. Kdyby nezakročila sestra Raketová, byl bych to byl přepnul na monoskop a zažil lepší drama s nečekaným rozuzlením. Co dočinění by s tím měl i ten Lexaurin, co nám míchají do melty. Ale, jakáž pomoc. Přijde den a my z "trojky" se dočkáme pořádného chlapského a promyšleného thrilleru. Víc nechceme. Pak půjdeme pokojně domů. Tak nám to slíbil pan ďokťoj…(31.7.2012)

 • Ded@M@tes
  ***

  Škoda, že si tvůrci neodpustili skok z budovy, protože to zničilo většinu kvality a pohled na film se dost změnil. Jinak příjemná podívaná se zajímavou zápletkou. ( Hodnocení: 6/10 )(3.11.2012)

 • - Namísto Elizabeth Banks byla do hlavní role původně zamýšlena Amy Adams. (Conspi)

 • - Originální název snímku Man on a Ledge je také výraz označující v policejním žargonu osobu, která se chystá skočit z vysoké budovy. (DivX)

 • - Nickův bratr (Jamie Bell) naznačuje na začátku filmu Angele (Genesis Rodriguez), že má poslední možnost, aby odešla. To ale postrádá logiku, když je později jasné, že je Angela nepostradatelná. (necisty)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace