poster

Idiot na cestách (TV seriál)

 • Velká Británie

  Idiot Abroad, An

Komedie / Road movie

Velká Británie, 2010, 16x55 min

Kamera:

Jan Pester

Hudba:

Vik Sharma

Střih:

Robin Peters
(další profese)
 • Gaskin
  ****

  Hodně zajímavý nápad, který plodí přesně požadované - neotřelý cestopis. Škoda jen, že to nefungovalo úplně a dost situací je až příliš očividně naskriptovaných.(30.12.2010)

 • PanCitron
  ****

  An Idiot Abroad je velice zvláštní počin. Na cestopis se tam toho moc nedozvíte a na komediální seriál tomu chybí scénář. Je to spíš taková cesta myslí Karla Pilkingtona, která je zprostředkována pomocí "božích" zásahů pánů Merchanta s Gervaisem. Nutno však říct, že se jedná o cestu nanejvýš zajímavou a zábavnou. Myšlenkové pochody tohoto člověka jsou někdy opravdu neskutečné. Oblíbené díly: 1x02 - India, 2x02 - Trans-Siberian Express, 2x07 - Climb Mount Fuji, Karl Comes Home 1 a 2,(16.9.2015)

 • Splasher
  ****

  Člověk se musí smát už jen tomu, že tenhle "Karlův výlet za divy Světa" sledovalo ve slušném vysílacím čase více než milión Britů. Samozřejmě, že tento Gervaiho z XFM (ne)osvědčený "shoddy" koncept má své mouchy. Já jsem s tím, ale i docela počítal, takže jsem si ty povedené pasáže o to více užíval. Karl to zvládl dobře.(14.11.2010)

 • evapetra
  ****

  I když často se tady balancuje mezi humorem a trapností, přikláním se ke čtvrté hvězdě za originalitu. Takový cestopis jenom tak nenajdete. Karlovy hlášky a postřehy jsou občas dost trefné, asi jako když si dítě troufne hodnotit a komentovat něco, co bychom si my dospělí nedovolili, protože se to přece nehodí a není to slušné či korektní. A přitom si myslíme, že to dítě má pravdu.(17.7.2016)

 • Sonnery
  *****

  Chtělo by se říct, že Kárl má všech sedm divů světa v p*ýči. A dívat se na věci, které má Kárl v pý*či (Kárl není žena) je nesmírně zábavný, ještě když všechno komentuje jako hloupej Freud a s geniální glosátorskou pointou. Já to nemám v ... ale taky nejsem žena(13.8.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace