• URBAN
  ***

  Není to špatné a ani dobré a to je kámen úrazo. S tímto tématem by se dalo pracovat a dále ho rozvíjet.(12.9.2015)

 • paascha
  *

  UPC nečekaně uvolnilo HBO, tak jsem se mrknul na 1. díl a pak ještě nějaký film o seriálu a musím říct, že jediné, co mě bavilo, byla představa, jak Pauhofová drží na hajzlu v ruce to obrovský péro a do ucha jí někdo vrčí: Vyhoň mě, sloveno! Jinak sračka.(10.10.2011)

 • ivishka
  ***

  Přestože jsem viděla pár dílů americké verze, která mě nějak nenadchla, musela jsem si rozšířit obzory i v té české. První i druhý díl jako by scénářem vypadl z oka americké verzi - doslova. Další díly jsem se snažila udělat si čistý a vlastní obrázek o tomto seriálu a povedla se jedna věc. Oddělila jsem dojmy z americké verze od dojmů z české verze. Totiž není žádnou novinkou, že Češi nemají svou vlastní hlavu a rádi "převezmou" cizí nápad, a tak jsem se k tomu také stavěla. Zajímaly mě díly, při kterých se zpovídali pacienti psychologovi ze svých problémů, ale vadily mi díly ve kterých psycholog řešil své rodinné problémy...Nemám moc ráda několik dějových linií zároveň a proto jsem docela ráda, že postav(tedy pacientů) nebylo více. Za pochvalu rozhodně stojí přirozené herectví Karla Rodena a Táňi Pauhofové.(9.4.2013)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Kamila Magálová ve druhé řadě narozdíl od první mluví svým rodným jazykem - slovensky. (morgos)

 • - Až ve 30. epizodě Marek (Karel Roden) poprvé použije inhalátor. (vyfuk)

 • - Seriál se začal natáčet 27. září 2010 v barrandovských ateliérech. Poslední natáčecí den byl naplánován na 17. února 2011, nakonec natáčení skončilo 19. února. Celkově filmování trvalo 95 natáčecích dnů. Druhá série se točila 76 dní a poslední klapka padla 25. srpna 2012. (morgos)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace