Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tosim
  ****

  Kaju se, ale nikdy jsem si nepomyslel, že úsloví "přehodit na českou výhybku" bude platit i v pozitivním slova významu. Petr Zelenka a Marek Najbrt (ti dva minimálně!) jsou zárukou kvality, ale znáte to. Jemný, náznakový kus, jehož kvality jen tak neodhalíte, emoce totiž často bývají velice skryty a mistři nepotřebují přehrávat. Užili jsme si také těch, kteří kvalitní televizní role moc nedostávali (Lukáš Hejlík, Martin Hofmann, oba dva vynikající) a nepotěšil mě snad jen příliš doslovný závěr. Americký remake miluju, české změny ničemu neublížily. Takže jak dál, přátelé? :-)(20.12.2011)

 • kinghome
  *

  Nudná hovadina! o obrovském smradlavém hovně!(31.1.2012)

 • pan.Kaplan
  ****

  Negativa: čas od času šustící dialogy a příliš okatá zápletka (především pondělní linie) Pozitiva: Obsazení, zpracování 80% po prvním týdnu(23.10.2011)

 • Aaron.
  ****

  Na české poměry opravdu vynikající seriál, který vyčnívá na vrcholku současné české kinematografie. Nechápu nízké hodnocení některých uživatelů. Když už se rozhodnete koukat na něco novějšího z Česka, tak rozhodně doporučuju tenhle seriál. Výkony herců jsou v pořádku, scénář se mi líbil a hudba byla mrazivá. Výkon Rodena je potom třešničkou na dortu.(12.8.2012)

 • paascha
  *

  UPC nečekaně uvolnilo HBO, tak jsem se mrknul na 1. díl a pak ještě nějaký film o seriálu a musím říct, že jediné, co mě bavilo, byla představa, jak Pauhofová drží na hajzlu v ruce to obrovský péro a do ucha jí někdo vrčí: Vyhoň mě, sloveno! Jinak sračka.(10.10.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace