• 6thSun

Největší pomoc by potřeboval Rodenův psycholog.(25.12.2013)

Hodnotím po prvních deseti dílech a jsem velmi spokojený.(24.10.2011)

• LIVINGDEAD

Místnost 2 pohovky a totální SRAČKA. A na tu starou usušenou švestku se nedá dávat - navíc v HD vysílání ty jeho mrtvé skelné oči - fakt HUMUS!(13.10.2011)

• Ivoshek

UPDATE V PŮLCE DÍLU 2 - voják, který rád používá slovo "spekt" a spojení "je-li pravda, že jste dobrý posluchač?" no WTF???? Jestli jsem si u prvního dílu říkal, že je to divné, ale mohlo by to být fajn, teď už si myslím, že je to jen laciné a šustí to papírem až sem. Takže já jsem s terapií skončil. Sry, Karle. .............. PŮVODNÍ KOMENTÁŘ: Tak já fakt nevim... Viděl jsem první díl a zatímco Roden mě celkem bavil, řešený příběh ani ta herečka se mi nelíbily. Přišlo mi to takové nějaké nevěrohodné (i když, pravda, veselá příhoda ze společných toalet má své kouzlo). Uvidíme. S ohledem na to, že seriál zatím nemá moje oblíbené atributy (plnokrevné násilí a sex nebo černý humor), bude muset přijít s něčím navíc, aby mi sebral 22,5 hodiny mého času...(23.10.2011)

1 řada: Určitě překvapení. Čekal jsem obdobu kriminálky, kdy zkušený psychoterapeut odhaluje a léči traumata nešťastníků na pokraji zhroucení. A ona je to spíš historie rozpadu profesního i osobního života neschopného terapeuta, který si neví rady sám se sebou, natož s pacienty, a postupně ničí jejich už tak dost nalomené životy. Ale taky by to mohl být seriál s nečekanou pointou, protože téměř dvě třetiny epizod mi nedávaly tak úplně smysl. Až když mě napadlo, že by to taky všechno mohl být jen Rodenův sen. Noční můra, kde každý z fiktivních pacientů odráží jednu část jeho vlastního hroutícího se života. Voják vztah otcem a profesní selhání, gymnastka rodičovské selhání, rozhádaný pár vlastní rozpadající se vztah. A terapeutka vnitřní boj s vlastním selháním, bezradností a krizí středního věku. Každopádně to celé bylo spíš lehký nadprůměr (kam to táhla především linie s gymnastkou) než nějaká pecka. To se mi mnohem víc líbil přesně o dvacet let starší seriál Co teď a co potom.(24.2.2016)