První týden byl ve znamení křečovitých dialogů a odtažitého Rodena, kterému - podle tvůrců - mají diváci časem přijít na chuť. Divné ale je, že se terapeut choval rezervovaně jak ke svým novým pacientům, tak i k těm dlouhodobým, což se počátkem druhého týdne rapidně změnilo, a on byl náhle přívětivější ke všem. Bije se tu tedy předpoklad, že hlavní protagonista se chová pořád stejně, avšak naše sympatie k němu se mění (k lepšímu). Příjemná délka jednotlivých dílů je dobrým výplňkem pro volný čas a dá se mluvit o jisté návykovosti. V podstatě jde ale pouze o další pokračování (v našich končinách velmi oblíbených) reality-show, jen v umělečtějším hávu... (Výjimečně zrežírované epizody: 21+43, 44, který jsou dost silný)(23.10.2011)

(hodnocení po prvních pěti dílech) 70% Jako veterán prvních dvou řad americké verze In treatment nemůžu jít výš. Jakkoli mám Rodena rád, při srovnání s Gabrielem Byrnem (hm, teď mě napadlo, jak by to vypadalo, kdyby Paula hrál Al Pacino) vychází jako ten druhý vzadu. Herci představující pacienty jsou na tom o něco lépe, především mě zaujala Táňa Pauhofová, manželský pár (Aňa Geislerová) a pilot. Lukáš Hejlík. Kvalitativně se česká verze blíží druhé sezóně In treatment (která byla slabší než první), což pořád ještě znamená koukatelnou show, ale kouzlo, které by mě přilepilo k obrazovce a nepustilo po celých 45 dílů to bohužel postrádá. Ještě si rozmyslím, jestli mám koukat dál.(2.12.2011)

Jedním slovem - VYNIKAJÍCÍ!! Na české poměry mistrní práce! Sledováno v únoru 2013. První až sedmá série (tj. 1. - 35. díl) -- Moje hodnocení: 95%. Zařadím se na pozici 180 mezi fanoušky tohoto seriálu :) Moc se těším na další díly a podle mého je to jeden z nejlepších českých seriálů a určitě jeden z mých TOP 10 seriálů celkově.(2.2.2013)

• nick003

Gratulace vsem co hodnoti po prvním dílu.(11.10.2011)

Po zhlédnutí cca čtvrtiny - začíná to mít grády. A Roden je výborný.(6.12.2011)

• - Karel Roden absolvoval doposud nejdelší natáčení ve svém životě. Seriálu Terapie věnoval úctyhodných 95 natáčecích dnů, na filmování odjížděl v půl šesté ráno a zpravidla se vracel domů po osmé večer. Natáčení probíhalo od pondělí do pátku včetně 6 pracovních sobot. (frings)

• - Seriál se začal natáčet 27. září 2010 v barrandovských ateliérech. Poslední natáčecí den byl naplánován na 17. února 2011, nakonec natáčení skončilo 19. února. Celkově filmování trvalo 95 natáčecích dnů. Druhá série se točila 76 dní a poslední klapka padla 25. srpna 2012. (morgos)

• - Kamila Magálová ve druhé řadě narozdíl od první mluví svým rodným jazykem - slovensky. (morgos)