• Ruut

pane bože - to, že tu hrají kvalitní herci .. a to, že se na obrazovce (monitoru) objevují tak "husté výrazy" jako šukat, péro, honit ... ještě neznamená, že to je dobrý ... "Toto nebola terapia ale fiasko," správně sama na konci prvního dílu říká kočka Pauhofová.(10.10.2011)

Je to hodně promakaný ve scénaři i dialozích a díky skvělému hereckému obsazení se z Terapie stává slušná návykovka. Po skončení první série mám jasno ve dvou věcech : psychologa bych nedal, dřív nebo pozdějc by mě to rozemlelo na sračky, ale pokud jde o seriál, chci ještě. Jasně různé příběhy pacientů, z lečitele lečenej, dobrý, ale co já si užíval, byly herecký duely Roden x Melíšková; Roden x Geislerová a v poslední části svého "příběhu" hereckýho výkonu Míši Doubravové, emotivní přirozenost jak stehno - bravo -mladí vpřed !(21.3.2016)

Kaju se, ale nikdy jsem si nepomyslel, že úsloví "přehodit na českou výhybku" bude platit i v pozitivním slova významu. Petr Zelenka a Marek Najbrt (ti dva minimálně!) jsou zárukou kvality, ale znáte to. Jemný, náznakový kus, jehož kvality jen tak neodhalíte, emoce totiž často bývají velice skryty a mistři nepotřebují přehrávat. Užili jsme si také těch, kteří kvalitní televizní role moc nedostávali (Lukáš Hejlík, Martin Hofmann, oba dva vynikající) a nepotěšil mě snad jen příliš doslovný závěr. Americký remake miluju, české změny ničemu neublížily. Takže jak dál, přátelé? :-)(20.12.2011)

• Peytl

Já ti nevím, čéče a čéčová, ale tolik karikatur, parodií na drama, přehrávaných dialogů a herecky přepálených divadelních etud v jedné, respektive ve dvou místnostech, jsem snad ještě nezažil. Přiznávám bez rozpitvání terapeutem, nezvládl jsem vše, jen zhruba patnáct dílů, nicméně mám pocit, že i to bylo dost. Opravdu jsem se na seriál těšil, Roden je můj oblíbenec a očekával jsem psychologické exhibice a šedokůrní ekvilibristiku, dostal jsem však jen několik příběhů, o kterých jsem dopředu věděl kam budou směřovat. Takže, buď bylo vše dokonale blbé...a nebo jsem geniální psychoanálytik (o čemž důvodně pochybuji), něco ve stylu Freuda či věčného básníka Pavla Kříže a nebo.... jsem si druhým jmenovaným vlastně odpověděl, neboť je jisté, že pokud mohou takovou funkci zastávat podobní kriplíci, pak už tedy každý včetně prokazatelného pošuka. Už před pár lety jsem nevěřil, že budu kupovat vodu v plastu, která je horší než mi doma teče z kohoutku a zrovna tak jsem netušil (a nebo ano??), že náš retardovaný nádor postihne americká vlna duše léčících nedouků...což v naší zapráskané kotlině vypadá na obrazovce více než tristně. Ouuuu shit!!!(5.3.2013)

• nick003

Gratulace vsem co hodnoti po prvním dílu.(11.10.2011)