• Ivoshek

UPDATE V PŮLCE DÍLU 2 - voják, který rád používá slovo "spekt" a spojení "je-li pravda, že jste dobrý posluchač?" no WTF???? Jestli jsem si u prvního dílu říkal, že je to divné, ale mohlo by to být fajn, teď už si myslím, že je to jen laciné a šustí to papírem až sem. Takže já jsem s terapií skončil. Sry, Karle. .............. PŮVODNÍ KOMENTÁŘ: Tak já fakt nevim... Viděl jsem první díl a zatímco Roden mě celkem bavil, řešený příběh ani ta herečka se mi nelíbily. Přišlo mi to takové nějaké nevěrohodné (i když, pravda, veselá příhoda ze společných toalet má své kouzlo). Uvidíme. S ohledem na to, že seriál zatím nemá moje oblíbené atributy (plnokrevné násilí a sex nebo černý humor), bude muset přijít s něčím navíc, aby mi sebral 22,5 hodiny mého času...(23.10.2011)

Skvělej Roden vs jeho prkenní pacienti :). Jinak se jedná o takovou českou kopii americkýho seriálu Huff s Hankem Azariem, což bych asi doporučil víc.(26.8.2013)

Negativa: čas od času šustící dialogy a příliš okatá zápletka (především pondělní linie) Pozitiva: Obsazení, zpracování 80% po prvním týdnu(23.10.2011)

Nesdílám názor, že se jedná o zbytečné tlachání slov do větru, vše mělo svůj smysl, pakliže jste shléhli seriál až dokonce. 4 hvězdičky jsem dal hlavně proto, že jsem vydržel se dívat na všech 45 dílů a to u serálu považuji za veliký úspěch. Věřím že tímto seriálem se nám otevírá nová éra pojetí serálových dramat.(28.3.2012)

Možná jednotlivé problémy jednotlivých pacientů vycházejí z reality, ale přijde mi, že jsou vybrány schválně s příklonem k bulváru. Hodně se probírá sex, což proč ne, ale popravdě osobně bych řešil spíš problémy komunikační s manželkou, případně krizi středního věku, prostě takové obyčejné "drobnosti", ale právě že ty jsou na takový seriál moc obyčejné. Roden vlastně nemá co hrát, a tak je to na jeho sparing partnerech, kteří ale někdy svou roli přepísknou a vedou ji ad absurdum. Nevím, jistou atmosféru to má, že je to statické, nu, to se dalo čekat, ale ty problémy, co se řeší, mi přijdou tak nějak mimo můj svět.(18.9.2012)