poster

Experiment (festivalový název)

 • Dánsko

  Eksperimentet

 • anglický

  Experiment, The

Drama

Dánsko, 2010, 90 min

Kostýmy:

Bente Ulvik
(další profese)
 • lenuse
  ****

  Grónsko není Island. V roli Kareniny matky Nukaka Coster-Waldau, manželka populárního dánského herce, která skutečně pochází z Grónska a vyhrála tam kdysi soutěž Miss.(4.5.2014)

 • Malarkey
  ***

  To, že i Dánsko něco posralo, mě moc nepřekvapuje. Každá země má v minulosti něco, co si na tričko nepřišpendlí a nebude to s radostí křičet do světa. Tohle byl ale vysloveně radikální průser a mně přišlo, jako kdyby to tvůrci nedokázali říct na plný koule a jenom chodili kolem horké kaše. Vlastně na začátku řeknou to, co se stalo a pak se neděje vůbec nic, aby nám na konci řekli, že je to prostě v prdeli, ale budeme dělat, že je to v pohodě. Závěrečná scéna, kde grónské děti zpívají, mě div ne málem rozbrečela. Jakej to ale mělo výsledek, kromě zničených pár životů, už ale nikdo neřekne.(5.10.2014)

 • Franc1s
  ****

  Proč by se pro blaho země, rodičům nemohli sebrat děcka a převychovali se na někoho jiného. Zajímavý příběh, drsná realita. Jeden z mnoha příběhů přeměny původního obyvatelstva. Konec rychlý a k zamyšlení. 7,5/10(26.2.2015)

 • DannyBoy80
  **

  MINIKINO Kavárna, Ostrava, 17.2.2015: Moc mě to nebavilo, nemělo to žádný tah a emoce. V celku i příběh o ničem. Byl jsem naladěný na něco jiného, do kina jsme šli na film Limbo, nicméně disk se v půlce seknul a pak nám jako náhradu pustili toto.(23.2.2015)

 • sochoking
  ****

  Matka Karen bola vskutku krásna žena, ale na tej oslave sedela a usmievala sa ako taká tupá piča!(30.5.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace