poster

Rodinka

 • Slovensko

  Rodinka

Komedie / Rodinný

Česko, 2010, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Brouk
  *

  Herci (samá osobnost) + scénář (osobnost) + režie (osobnost) = paskvil Je to normální nebo to bude do budoucna standard? Doufám, že to byla jen rutinní zakázka dlouhotrvajícího reklamního spotu na Penny market a ne film.....(18.4.2011)

 • Historik
  **

  Není to skutečný film. To se pak i těžko jako film hodnotí.(23.1.2011)

 • LiVentura
  *

  Už to nemá nic... jen pozůstatky v pár větách vyřčených babičkou. Pár odkazů na TNR a skvělého Hanzlíka coby věčného "tajného"pijáka..(11.10.2011)

 • pakobylka
  odpad!

  Můj ty smutku ! To je humor ?!? Jedná se patrně o nějakou prazvláštní odrůdu, vyšlechtěnou speciálně pro oduševnělé 21. století. A já jakožto vzpurný a nepřizpůsobivý jedinec zrozený v zapšklém a přízemním století minulém nejsem schopna změnit své zkostnatělé, vpravdě prehistorické názory a plně docenit jeho všestranné kvality. Nicméně moje obzory se přece jenom o kousíček rozšířily: Až dosud jsem neměla tušení, že může existovat ještě HORŠÍ filmový počin vztahující se k mé oblíbené "Takové normální rodince" (1971) nežli verze Patrika Hartla z roku 2008 ... bohužel v rámci hodnocení neexistuje něco jako dvojitý "odpad".(6.1.2016)

 • ivishka
  odpad!

  Stupidní česká snaha udělat z takové legendy jako je seriál Taková normální rodinka naprostou slátaninu. Herecká snaha absolutně žádná - ti nejlepší už jsou po smrti. Dokonce takový brak nezachrání ani Lenka Vlasáková. Tady dokonce ani nejde o soužití několika generací, ale o výčet neopakovatelných situací, které v barevném provedení s moderním českým "humorem" dodává filmu nezdolně d**ilní aroma. Remake, který se tváří jako jedna zbytečně dlouhá epizoda. Zatímco herci nebo někdo výše postavený si na tom namastil kapsu tak já jsem cítila při filmu jak viditelně stárnu a psychicky strádám. Největší třešní na dortu je, jak celá rodina "oslavuje" narozeniny a nahoře si mladá Vondrcha s Poláškem užívají a to její herectví mě málem stálo mentální zdraví.(1.11.2012)

 • - Květa (Naďa Konvalinková) sleduje v televizi pohádku Peklo s princeznou (2009). (funhouse)

 • - V televizní verzi bude mít Rodinka šest dílů: Slavíme, Milionová tchýně, Teče nám do bot, Miláček Daisy, Capuccino se šlehačkou, Štědrovečerní převapení. (POMO)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace