Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Marsik
  **

  Původní seriál z roku 1971 "Taková normální rodinka" jsem nikdy neviděl, ale slýchával jsem, že je dobrý. A tak jsem se těšil, jaké vtipné příběhy a situace nám naservíruje film. Bohužel jsem se moc nebavil, pár úsměvných momentů tu sice bylo, ale rozhodně se jednalo o silný podprůměr. Nebudu to natahovat...35%(27.2.2011)

 • dyfur
  ***

  no slabý odvar "prvej rodinky" ,ale vďaka i za to .... návrat niečoho dobrého-starého-aspoň trocha.... i keď tá americká tématika bola ozaj násilná - noví herci slabí... tri hviezdy(17.1.2013)

 • Skejpr
  *

  Naprosto nefunkční tvar, který by neobstál ani v rámci televizní tvorby, v kině pak nemá už vůbec co dělat. JEDNA hvězda za výtečného Jaromíra Hanzlíka a překvapivě skvělou Luici Vondráčkovou...(15.12.2010)

 • Tommassi3
  odpad!

  "Jste normální jezinky !!" - "Ty byly tři !!" - "Ale né, to si pleteš se sudičkama !!" ;) Tady si toho spletlo víc daleko více lidí !! Třeba profesi, že pane Náhlovský ?? Radši si utrhni tu metrákovou Konvalinku a tradá směr TV Barrandov, tam vám to bude moc slušet s těma ostatníma estrádníma mumiema.. Seriál jako takový stál celkem za hovno, nebudeme si nic nalhávat, nicméně tohle střihové zvěrstvo v kůži pseudofilmové se ničím omluvit nedá !! Už jsme si zvykli, že v našich končinách si převážně komerční televizní hráči z úspěšných, alespoň u konzumního většinového diváka, filmů sem tam udělají velmi invenčně pomocí nůžek seriály, jako příklad uvedu například Bastardy, Princeznu ze mlejna či Z Pekla štěstí, ale vzít seriál, sestříhat z něj film a jako vrchol idiocie a drzosti ho ještě vypustit do kin, to už musí bejt člověk opravdu hodně velký prase.. Představte si hodinu a půl dlouhý trailer, stejně pořád nebudete tušit, jak nesmírně trapná tahle Rodinka je..(21.4.2015)

 • !Malak-11!
  ***

  Jako seriál to bude dost dobrý...ale jako film do kin to není to pravé ořechové...(6.2.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace