Rodinka

Rodinka

Komedie / Rodinný

Česko, 2010, 90 min

• Loki81

Neco tak zbytecneho, nevtipneho a trapneho jsem dlouho nevidel. Nabuseno ceskym hereckym 'vykvetem' ... vysmech divakum.(11.1.2011)

• zette

Jak by lidi nad sedmdesat let nemeli sedat za volant, tak by nemeli usedat ani do reziserskeho kresla. Katastrofalni film uplne o nicem. A predstava plneho domu me desi vice nez Freddy Krueger.(4.1.2015)

• Pavlík

16. 03. 2011 (104.); pouze nostalgie(17.3.2011)

• slunicko2

Tak vy jste mi dovolili pejska? 1) 41letá Lucie Konečná dodala telenovelový šarm, 93letá (!) Fan Vavřincová scénář. 71letý Dušan Klein poskytl zkušenou řemeslnou ruku, 27letý Ondřej Brzobohatý podmanivou hudbu. Product placement realitky, pribináčku a obchodního domu pak mile doplnil tuto perlu české filmové tvorby 21. století. Stručně řečeno - vzniklo něco jako Kameňák 1...i s tím pokladem. 2) On tedy ani originál z roku 1971 za moc nestojí, ale takové pokračování si fakt nezasloužil.(27.4.2015)

• G..

Během sledování Rodinky jsem neustále odbíhala dělat něco jinýho. Prostě mě to nebavilo.(26.2.2011)