Rodinka

Rodinka

Komedie / Rodinný

Česko, 2010, 90 min

• Marsik

Původní seriál z roku 1971 "Taková normální rodinka" jsem nikdy neviděl, ale slýchával jsem, že je dobrý. A tak jsem se těšil, jaké vtipné příběhy a situace nám naservíruje film. Bohužel jsem se moc nebavil, pár úsměvných momentů tu sice bylo, ale rozhodně se jednalo o silný podprůměr. Nebudu to natahovat...35%(27.2.2011)

KINO Filmánie/// Obsazení 9/10 Děj 7/10 Hudba 6/10 Prostředí 3/10/// +jednoznačně herci, především stará škola (Štěpánková, Kolářová, Hanzlík) úplně září, potěší Vondráčková, je to celkem zábavné, hlavně dialogy a situační komično tomu nechybí -vyloženě televizní formát tomu filmu v kině nesluší (v televizi by to bylo ideální), dialogy, scénář a repliky už byly minimálně jednou napsány a natočeny/// Nebýt filmové akce v kině, tak se to určitě nevyplatí. Takovéto filmy by do kina určitě pouštět neměli. To je ale asi taky poslední negativum které k filmu mohu říct. Protože jinak jsem se příjemně bavil, užíval si herce i mnohokrát viděné situace, ale proč by ne, když se ve filmu sešla taková příjemná rodinka herců. Popravdě, chtěl bych patřit do jejich rodiny. Navíc film vyzařuje takovou milou pohodovou atmosféru, že je těžké se nenechat nakazit./// Celkem 65%/// Ke všemu když jsem to měl s tak milou společností, však ona bude vědět :-) Jen je problém se sháněním volného místa na další filmy, to už ale semka nějak nepatří .-)(11.12.2010)

no slabý odvar "prvej rodinky" ,ale vďaka i za to .... návrat niečoho dobrého-starého-aspoň trocha.... i keď tá americká tématika bola ozaj násilná - noví herci slabí... tri hviezdy(17.1.2013)

• rt12

Zlý sen! Scénář, režie, kamera, vše stálo za ,,zdrávas královnu". To vše, ovlivnilo výkon herců, kteří se ztráceli v rádoby vtipných replikách, chvílemi působili až trapně. Jednu hvězdu za to, že si vážím starých hereckých matadorů, kteří chtěli vrátit čas a měli dobrou vůli, ovšem to nestačilo.(30.3.2012)

• Historik

Není to skutečný film. To se pak i těžko jako film hodnotí.(23.1.2011)

• - V televizní verzi bude mít Rodinka šest dílů: Slavíme, Milionová tchýně, Teče nám do bot, Miláček Daisy, Capuccino se šlehačkou, Štědrovečerní převapení. (POMO)

• - Květa (Naďa Konvalinková) sleduje v televizi pohádku Peklo s princeznou (2009). (funhouse)