Rodinka

Rodinka

Komedie / Rodinný

Česko, 2010, 90 min

• Loki81

Neco tak zbytecneho, nevtipneho a trapneho jsem dlouho nevidel. Nabuseno ceskym hereckym 'vykvetem' ... vysmech divakum.(11.1.2011)

• zette

Jak by lidi nad sedmdesat let nemeli sedat za volant, tak by nemeli usedat ani do reziserskeho kresla. Katastrofalni film uplne o nicem. A predstava plneho domu me desi vice nez Freddy Krueger.(4.1.2015)

• dopitak

Seriál jsem nikdy neviděl, a tak to i zůstane. Ačkoliv, srovnávat Poláška (proč jenom vypadá jako Hemala?), Vondráčočkovou, Vlasákovou či Konvalinkovou s herci formátu Cupáka, Řehoře či Medřické, to fakt nejde. A jaký je nový film? Ohavně patetický, nesnesitelný, zbytečný. Dokonce i Hanzlíkovy pózy jsou daleko víc trapné než vtipné. Jediný, na koho se dá koukat, je Forman. Náhlovského vyhnat na mráz, a zamknout.(19.1.2011)

Ajajajaj mám tu čest napsat první komentář. Ona Rodinka není špatný film, ale ani vysloveně dobrý. Pravda je tam mnoho kvalitních českých hvězd a nehrají nejhůř, i když ne vždy humor funguje. Ale na kino mi to příjde moc sitcomové.(9.12.2010)

no slabý odvar "prvej rodinky" ,ale vďaka i za to .... návrat niečoho dobrého-starého-aspoň trocha.... i keď tá americká tématika bola ozaj násilná - noví herci slabí... tri hviezdy(17.1.2013)