poster

Rodinka

 • Slovensko

  Rodinka

Komedie / Rodinný

Česko, 2010, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pavlík
  **

  16. 03. 2011 (104.); pouze nostalgie(17.3.2011)

 • Riley
  *

  Pardon, ale tenhle film je fakt sračka! :) Hvězdička snad jedině za to, že ke konci už se to dalo i přežít.(11.12.2010)

 • ecceHOMMO
  ***

  Česká rodinka, ale filmová variácia na americké sitcoms ??? Problémom však je, že samotný humor mnohokrát zaostával niekde pozadu, a situácie ktoré v príbehu vznikali neboli mnohokrát dotiahnuté dokonca, alebo rovno neboli ani tie pravé orechové. Napriek tomu u mňa rodinka po dopozeraní zanechala fajn pocit. Ale tento pocit sa rozplynul vo mne pomerne rýchlo a snímok sa vytesnal z môjho podvedomia. **/***(3.4.2011)

 • Marsik
  **

  Původní seriál z roku 1971 "Taková normální rodinka" jsem nikdy neviděl, ale slýchával jsem, že je dobrý. A tak jsem se těšil, jaké vtipné příběhy a situace nám naservíruje film. Bohužel jsem se moc nebavil, pár úsměvných momentů tu sice bylo, ale rozhodně se jednalo o silný podprůměr. Nebudu to natahovat...35%(27.2.2011)

 • hrona
  ***

  A't si říká, kdo chce, co chce, já jsem dostal to, co jsem očekával. Inscenační komedii (jako kinofilm, to není úplně povedený tah) s velmi podobným humorem původní rodince, je znát podoba scénáře. Nuceného humor je zde chvílemi pravda zbytečně až moc, ale ruku na srdce, v původní sérii byl také, avšak v tehdejší době byl přeci jen přirozenější, než jsme zvyklí na dnešní. Rozmístění vilky je prakticky stejné a musím uznat, že mě bavilo i obsazení herců. Zkrátka pokračování této rodinky neurazí, oproti remakovému paskvilu z roku 2008, je daleko víc koukatelnější, příjemější a věrohodnější.(16.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace