poster

Barbie: Tajemství víl

 • USA

  Barbie: A Fairy Secret

Animovaný / Rodinný

USA, 2011, 72 min

Režie:

William Lau

Scénář:

Elise Allen

Scénografie:

Walter P. Martishius
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • NinadeL
  *****

  (3x) V nejnovějším filmu s Barbie se opět setkáváme, jako už se stalo v posledních letech tradicí, s kombinací několika předchozích dobrodružství. Nyní přišla na řadu Mariposa a Kouzlo Pegasu. Tajemství víl umě skloubilo klasickou sérii a svět ve stylu Fairytopie a samozřejmě hlavním pojítkem se stala vždy platná myšlenka o tom, že přátelství je cesta (pamatujete na Švadlenku a Mermaidii?). Toto přímé pokračování Kouzelného módního salónu dává větší příležitost Kenovi zaujmout a také nové Barbiině souputnici Raquelle. Nenásilně byla připravena půda i na příště, na podzim 2011 se totiž Barbie vrací do školy. Pár drobných odkazů připomíná film Barbie a Tři mušketýři a některé detaily jsou opravdu vtipné. Kupodivu i dabing je velice slušný a překlad vynalézavý (například reálie s devítiletkou). Jedinou otázkou, která zbývá, je - jestli vílí podtext bude zachován i nadále. Pro stále dorůstající profilové diváky může být každý takový dějový twist osvěžením. Ti pracují nezávisle na novinkách v oboru s hlavní myšlenkou o tom, že Barbie stejně nakonec všechny zachrání.(17.3.2011)

 • blondboss
  **

  Pokračovanie Kúzelného módneho salóna vo fantasy štýle opäť s vílou tematikou. Dejovo veľmi nezáživné s množstvom fantasy prvkov a farieb a postava Kena mi v tomto prípade strašne vadila. Musím povedať, že už boli aj lepšie Barbie rozprávky ako toto. 45 %(14.2.2017)

 • Streeper
  odpad!

  Nemám k tomu, co dodat, prostě děsný příběh.(29.5.2015)

 • Renie42
  ****

  Tohle je zatím nejlepší film o Barbie, co jsem viděla. Oddechový, zajímavý a vtipný příběh, kde jsem si zprvu myslela, že to bude jakési pokračování filmů o víle Maripose. Víla, která si s kabelky vytáhne toustovač, skateboard nebo rendlík, Ken, díky křídlům udělá scénu z Matrixu, psi a kočky s křídlama. Vše zlé je pryč, ať žije láska.(27.3.2011)

 • packa
  **

  Nedobrovolně zhlédnuto. Samozřejmě, tenhle díl je stejně zhůvěřilý jako všechny ostatní Bárbíny. Z odpadu zvedám na celé dvě hvězdičky jen kvůli jedné scéně, v sedmatřicáté minutě se všichní fanoušci Matrixu podělají smíchy!(5.8.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace