Barbie: Tajemství víl

Elise Allen

Scénografie:

Walter P. Martishius
  • packa

Nedobrovolně zhlédnuto. Samozřejmě, tenhle díl je stejně zhůvěřilý jako všechny ostatní Bárbíny. Z odpadu zvedám na celé dvě hvězdičky jen kvůli jedné scéně, v sedmatřicáté minutě se všichní fanoušci Matrixu podělají smíchy!(5.8.2011)

Bonus na DVD je opět plný překvapení. Začínáme upoutávkou na další připravované kreslené filmy. Pak následuje " mé oblíbené scény " nebo " zábava s tajemstvím víl ". Vše je z docela přehlednou nápovědou. Je to vílastické a pro děti, zvláště malé slečny, určitě úžasné.(24.4.2011)

Dost mě u filmu iritovalo, že víly mluvily jako afektované slepičky (slušně řečeno), děj celkem předvídatelný, ale jinak to bylo kupodivu koukatelné. Pro cílové publikum, tedy malé dívky do osmi let, je to určitě dobrý biják (za to jedna hvězda), ale i odrostlejší diváci si u některých scén přijdou na své, jako například u již zmíněné parodie na Matrix (druhá hvězda) a i když jsem ani ve svém dětství nebyla nikdy fanynkou Kena, musím říct, že jen díky jeho ostrovtipu jsem to dokoukala až do konce (třetí hvězda). Starší divák to zkrátka musí brát s rezervou a humorem a neuškodí ani trochu se před sledováním posilnit nějakou omamnou látkou, minimálně kvůli psychedelické jízdě na vílo-ponících.(10.5.2014)

• blondboss

Pokračovanie Kúzelného módneho salóna vo fantasy štýle opäť s vílou tematikou. Dejovo veľmi nezáživné s množstvom fantasy prvkov a farieb a postava Kena mi v tomto prípade strašne vadila. Musím povedať, že už boli aj lepšie Barbie rozprávky ako toto. 45 %(14.2.2017)

• Streeper

Nemám k tomu, co dodat, prostě děsný příběh.(29.5.2015)