poster

Barbie: Tajemství víl

 • USA

  Barbie: A Fairy Secret

Animovaný / Rodinný

USA, 2011, 72 min

Režie:

William Lau

Scénář:

Elise Allen
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Renie42
  ****

  Tohle je zatím nejlepší film o Barbie, co jsem viděla. Oddechový, zajímavý a vtipný příběh, kde jsem si zprvu myslela, že to bude jakési pokračování filmů o víle Maripose. Víla, která si s kabelky vytáhne toustovač, skateboard nebo rendlík, Ken, díky křídlům udělá scénu z Matrixu, psi a kočky s křídlama. Vše zlé je pryč, ať žije láska.(27.3.2011)

 • Streeper
  odpad!

  Nemám k tomu, co dodat, prostě děsný příběh.(29.5.2015)

 • ludovit14
  ***

  Toto HOD:je za NETERKU!Jej sa BARBIE veľmi pozdáva.Samozrejme,že aj ja uzriem nejakú tu scénku,ale tieto rozprávky sú pre DETI a hlavne BABY.Takže má donútila ohodnotiť všetky barbie čo pozerá stále dookola! PS:neurobte deťom radosť!(2.7.2013)

 • Terva
  *****

  Bonus na DVD je opět plný překvapení. Začínáme upoutávkou na další připravované kreslené filmy. Pak následuje " mé oblíbené scény " nebo " zábava s tajemstvím víl ". Vše je z docela přehlednou nápovědou. Je to vílastické a pro děti, zvláště malé slečny, určitě úžasné.(24.4.2011)

 • MoniqueM
  ***

  Dost mě u filmu iritovalo, že víly mluvily jako afektované slepičky (slušně řečeno), děj celkem předvídatelný, ale jinak to bylo kupodivu koukatelné. Pro cílové publikum, tedy malé dívky do osmi let, je to určitě dobrý biják (za to jedna hvězda), ale i odrostlejší diváci si u některých scén přijdou na své, jako například u již zmíněné parodie na Matrix (druhá hvězda) a i když jsem ani ve svém dětství nebyla nikdy fanynkou Kena, musím říct, že jen díky jeho ostrovtipu jsem to dokoukala až do konce (třetí hvězda). Starší divák to zkrátka musí brát s rezervou a humorem a neuškodí ani trochu se před sledováním posilnit nějakou omamnou látkou, minimálně kvůli psychedelické jízdě na vílo-ponících.(10.5.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace