Barbie: Tajemství víl

Elise Allen

Scénografie:

Walter P. Martishius
  • Streeper

Nemám k tomu, co dodat, prostě děsný příběh.(29.5.2015)

Toto HOD:je za NETERKU!Jej sa BARBIE veľmi pozdáva.Samozrejme,že aj ja uzriem nejakú tu scénku,ale tieto rozprávky sú pre DETI a hlavne BABY.Takže má donútila ohodnotiť všetky barbie čo pozerá stále dookola! PS:neurobte deťom radosť!(2.7.2013)

(3x) V nejnovějším filmu s Barbie se opět setkáváme, jako už se stalo v posledních letech tradicí, s kombinací několika předchozích dobrodružství. Nyní přišla na řadu Mariposa a Kouzlo Pegasu. Tajemství víl umě skloubilo klasickou sérii a svět ve stylu Fairytopie a samozřejmě hlavním pojítkem se stala vždy platná myšlenka o tom, že přátelství je cesta (pamatujete na Švadlenku a Mermaidii?). Toto přímé pokračování Kouzelného módního salónu dává větší příležitost Kenovi zaujmout a také nové Barbiině souputnici Raquelle. Nenásilně byla připravena půda i na příště, na podzim 2011 se totiž Barbie vrací do školy. Pár drobných odkazů připomíná film Barbie a Tři mušketýři a některé detaily jsou opravdu vtipné. Kupodivu i dabing je velice slušný a překlad vynalézavý (například reálie s devítiletkou). Jedinou otázkou, která zbývá, je - jestli vílí podtext bude zachován i nadále. Pro stále dorůstající profilové diváky může být každý takový dějový twist osvěžením. Ti pracují nezávisle na novinkách v oboru s hlavní myšlenkou o tom, že Barbie stejně nakonec všechny zachrání.(17.3.2011)

Bonus na DVD je opět plný překvapení. Začínáme upoutávkou na další připravované kreslené filmy. Pak následuje " mé oblíbené scény " nebo " zábava s tajemstvím víl ". Vše je z docela přehlednou nápovědou. Je to vílastické a pro děti, zvláště malé slečny, určitě úžasné.(24.4.2011)

Tohle je zatím nejlepší film o Barbie, co jsem viděla. Oddechový, zajímavý a vtipný příběh, kde jsem si zprvu myslela, že to bude jakési pokračování filmů o víle Maripose. Víla, která si s kabelky vytáhne toustovač, skateboard nebo rendlík, Ken, díky křídlům udělá scénu z Matrixu, psi a kočky s křídlama. Vše zlé je pryč, ať žije láska.(27.3.2011)