poster

Lovci lebek

 • Německo

  Headhunter: The Assessment Weekend

 • Německo

  Headhunter: The Assessment Weekend

Thriller

Německo, 2010, 93 min

Komentáře uživatelů k filmu (26)

 • Campbell
  ***

  A do hajzlu Německý horor! No čekal jsem cokoliv a dostal jsem docela utlumenou blbůstku s příšerně necharismatickýma hercema(takovouhle sebranku jsem kurňa dlouho neviděl), bez příběhu(Japonská firma a ten Japonec wtf?) a s několika děravejma scénama, ale i tak na poměry Němců jsem se překvapivě i bavil, ale je to typ filmu na který do týdne zapomenu, žádná škoda.(22.10.2011)

 • anderson

  ČESKÁ DVD PREMIÉRA: DVD EDICE = 6.10.2010 - vydanie do "pošetky". (6.10.2010)(6.10.2010)

 • Karamanlis
  **

  Mdlý nemecký rádoby exploitation s hereckým obsadením na úrovni epizódy z Komisára Rexa. Jeden-dva mordy sú síce obstojné, to však už v dnešnej dobe nestačí... Nemci bez koprodukcie s inou, filmársky zdatnejšou krajinou v súčasnosti nemajú na to, aby sa v rámci hororového žánru dokázali výraznejšie presadiť.(4.11.2010)

 • eraserhead666
  **

  Nakonec zase ne až tak špatné, jak by se mohlo zdát. Vraždy vcelku i ušly, zrzavá hlavní hrdinka ušla ještě trochu více, ale všechno ostatní je takové poměrně dost mdlé a místy až nepříjemné, asi stejně jako vstupní pohovor k nadnárodní firmě. Nic originálního, nic moc zajímavého, jen tak to plyne, sem tam někdo zhebne, na poměry filmu i zajímavě, což ale neznamená, že by si z toho divák sedl na prdel. Že příběh mí nic moc zápletku a takřka žádnou pointu vlastně ani moc nepřekvapí. Překvapí možná fakt, že je to německý film, pokud to člověk neví předem.(22.10.2013)

 • SOLOM.
  **

  Německá distribuce mě nepřestává neustále překvapovat tím, jak se snaží napodobovat své konkurenty a přitom je jejich snaha opravdu, ale opravdu marná. Před nějakou dobou jsem viděl dva novější německé horory a jak se zdálo, tak konečně naši západní sousedé pochopili, jak se mají točit filmy, ale tenhle kousek je posunul opět o krok zpět. Ohraný scénář by mi ani tolik nevadil, kdyby to bylo natočené tak, aby si divák na něm dokázal pochutnat, ale bohužel to se nestalo. Máme šanci sledovat další bandičku studentů, která se vydává do neznámého terénu na výlet do přírody, nebo chcete-li seznamovací akci při které se ukáže kdo nejvhodnějším adeptem na získání lukrativního místa a zase se něco zvrtne. Od této chvíle začíná takzvaný exploitation, který se ovšem tentokrát spíše podobá jakési parodii na tento žánr. Jedno však nelze tvůrcům upřít a to fakt, že některé vraždící scény a gore efekty vypadají opravu docela dobře. Konečně tak dostál film svému názvu hned dvakrát. Postupné vybíjení postav se mi z časového odstupu docela líbilo, jenže ne všechny tyto scény byly dobře natočené. Dalším záporným faktem bylo naprosto stupidní chování většiny postav a především pak již zmíněného vraha. Je vážně obrovská škoda, že tvůrci moc nezvládli nasazenou laťku, kterou si dali ze začátku hodně vysoko, ale díky vlastní neschopnosti se z tohoto hororového kousku stala spíše laciná parodie.(24.10.2010)

 • SgtPepper
  *

  Jednu hvězdičku prostě musím dát za to, jak jsem se královsky pobavil. V některých okamžicích to totiž bylo TAK špatné, až to opět začalo být dobré.(22.12.2012)

 • KajusaK
  ****

  Německý thriller? Zajímavé ,ale vůbec ne špatné :). Perfektní hudba na konci i rozuzlení.Ačkoliv bylo v příběhu ihned jasné,kdo je "pachatel" , tak mi to vůbec nic nenarušilo a film mě bavil stejně.(3.4.2013)

 • ghatos
  odpad!

  Německý rambo? Tohle jsem vskutku nečekal! :) Amatérský počin s hroznými chybami (chování postav, logika, rambo, závěr). Za pokus to nestojí. 7%. Výborný komentář: coinneach(8.10.2010)

 • Martin741
  **

  Nemecky horor so vsetkou demenciou, co k tomu patri : 24 %(20.2.2013)

 • zdenny
  *

  Tento film si možná hrál na víc, než má. Zřejmě se inspiroval filmem "Izolace" (2006), jenže postrádal nadhled a možná podobné herecké obsazení. Film "Izolace" byl britsko-německý. Možná se při tomto dílku měli Němci také spojit s Angličany a mohlo vzniknout něco hodnotnějšího. Tento film něco v sobě má (když tedy odmyslíme s nebezpečím moc nekorespondující chování postav), kdyby si ale nehrál na tak moc vážný film. Faktem je, že jsem očekával, že veškerá nebezpečenství připraví firma. Nestalo se tak, místo toho střelilo v hlavě někomu jinému, což by v případě, že by nešlo o nábor, bylo i jedno. Takto si chtěl tento "thriller" hrát na něco víc - na něco psychologického. Neříkám, že to nezvládl, říkám, že na to vůbec neměl. Pořád uvažuji mezi jednou a dvěma hvězdami. Jenže jsem si vzpomněl na hlavní dívčí postavu a přešla mě chuť směrem nahoru vymýšlet argumenty. Ta v poslední třetině přehrávala tak neuvěřitelným způsobem, že by se i Rambo mohl stydět. A tím nemyslím S. Stalloneho, nýbrž postavu Ramba. Shrnuto: Nápad ucházející, ale potřebovalo by to fakt hodně předělat, a pak by tři hvězdy nebyly problém.(26.11.2010)

 • Schuldiner
  odpad!

  Achich ouvej... ta německá filmová žumpa je snad bezedná..(24.10.2010)

 • Holina
  *

  Parta zouberáků + jeden zouberák magor hrají v lese na schovávanou. Asi by to nemuselo být špatné, ale v rukách zouberáckého rejži a se zouberáckým hereckým obsazením (což samozřejmě není vždycky špatně) je to strašně rozplizlé, rozvleklé, nudné, nelogické. Mno dávám jednu * protože jsem měl v poslední době štěstí na větší sračky, ale shrnu to: NEDOPORUČUJU!(4.11.2010)

 • colapso
  *

  Producent:Tak skupinko,tady máte pět stovek,běžte do lesů a natočte nějaký hodně drsný film,pak to sestříháme,hodíme na DVD,on to někdo koupí a vyděláme na tom balík. Colapso:Hihi koupil jsem to,stálo to 10Kč,tak snad natočíte dvojku:-)(28.10.2012)

 • HUMOOOO
  odpad!

  pekná sračka,nemecká kinematografia je totálne na sračky,aj my robíme prinajmenšom rovnako "dobré" filmy(7.10.2010)

 • camper
  **

  Kdyby tenhle film natočili v USA, mohlo by z toho bejt slušný expolation, takhle z toho bohužel vzniklo cosi, na co se sice dalo koukat, ale většinou spíš kvůli tomu, aby se bavil nad neschopností tvůrců. Tenhle film si prostě chce hrát na něco, na co prostě nemá. Samozřejmě, některý podle mě docela ušly. Třeba zmlácení Ronana (aspoň doufám, že se tak ten ubrečenej počítačofil jmenoval) anebo zabití Toma, ale jinak nemastný neslaný. Třeba příchod do trochu potrhaného kempu, kterej na mě rozhodně nepůsobil, že by měl bejt úplně zdevastovaný, jak to mělo vypadat. A z toho i vyplývá, že i reakce příchozích byly nejen přehraný, ale hlavně hodně přehrávaný. Strojený. A takhle by se dalo ve výčtu scén, které se minuly účinkem a byly spíš směšný pokračovat... 30%(30.9.2012)

 • drankeryth
  *

  Slaby pokus o kvalitnu vyvrazdovacku v nemeckom podani, ktore trpelo nie moc atraktivnym hereckym vykonom, kazdeho herca vo filme. Najviac sa mi pacila samotna priroda a tych vrazd zas tak moc nebolo. Tela bez hlav bolo asi to jedine co by sa dalo prirovnat k nejakemu slasheru a dva konariky trciace z oci ma moc nepresvedcili, ze by som sa mal bat toho magora s dlhymi vlasmi. Skoda, ze tie samotne vrazdy nenatocili viac detailnejsie, ako to vlastne urobil a nie uz hotove dielo, ktoremu chybal priebeh zamernej vrazdy kvoli zamestnaniu. Aj ten obraz mi pripadal taky nejaky nemastny, neslany a skor vyzeral televizny, akou tocia stupidne telenovely. Nic moc sa nekona a to je skoda, co uz:((1.10.2011)

 • oveckaoa
  ***

  V rámci žánru nadprůměrný thriller o skupině lidí co se zabíjí aby vyhrály jedno místo. Místy docela brutální a zajímavé.(7.10.2010)

 • Doomer
  *

  takovej film u ktereho clovek vidi pet minut a presne vi jak bude film probihat a jak skonci(28.4.2011)

 • coinneach
  odpad!

  Poslední léta jsme si navykli sledovat španělské, francouzské, britské či norské horory. Španělé obohacují evropskou produkci atmosférickými snímky, Britové se zahleděli do zombíků, Norové oprášili nacistické uniformy a Francouzi se zase pokoušejí si získat přízeň diváka nadměrnou brutalitou, bohužel ne vždy se evropské hororové produkci daří, jižané rouhačsky kombinují strašidelný žánr s rodinným filmem, ostrované neznají míru počtu zombie na metr čtvereční, Francouzi si pletou exploitation se zápasy v bahně, no a seveřané, ti se ještě musí hodně učit, aby dali vzniknout něčemu, co by se alespoň z dálky podobalo hororu. Výše zmíněným lze ale odpustit, protože podobných úletů jsme se mohli dočkat i ze stále nejlepší líhně hororů-USA. Skutečně vybroušený kousek však letos přišel od našich západních sousedů, Lovci lebek, rádoby cool exploitation, dávají skrze záhadného Japonce na videozáznamu vzpomenout na Ztracené, tragicky roztřesená kamera nás odkazuje na Záhadu Blair Witch, nutno podotknout, že zde to záměr tvůrců očividně nebyl, prazvláštní chování hlavních postav zavání Lynchem. No zkrátka paráda! A teď si jen představte, že všechna tato nesourodá kaše je umocněna ubohým střihem, zesílena naprosto amatérskými hereckými výkony a aby té tragiky nebylo málo, připočtěte si k výslednému paskvilu všechna možná klišé, která subžánr exploitation zná. A to málo schopného a použitelného, co scénář mohl nabídnout je zbabráno tak neumětelským přístupem celého tvůrčího týmu, že vlastně oceňujete, že jste něco takového mohli za svého života shlédnout, protože se vám už později nemusí takhle nikdy "poštěstit". Krom toho je však nejvyšším oceněním pro tenhle "film" skutečnost, že někdo našel sílu napsat tuhle glosu, ve které je i sebemenší snaha naznačit děj zbytečná, protože tenhle německý produkt je určen výhradně fimovým analfabetům, kteří snad ani neumějí číst. S čistým svědomím a "radostí", že se mi podařilo vidět něco tak ohavného, dávám tomuto skvostu krásných, ryzích a bezkonkurenčních 0 % Dazu muss man nur gratulieren!(8.10.2010)

 • Lilien
  odpad!

  niekedy sa aj za menej peňazí, v európskej produkcii,s neznámami tvárami dá natočiť slušný atmosferický horor-triller. Bohužiaľ to nieje tento prípad. Toto je sračka s ktorej bolia oči a uráža logiku a inteligenciu.(30.12.2012)

<< předchozí 1 2
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace