poster

Temný příliv

 • USA

  Dark Tide

 • Slovensko

  Žralok zabijak

Dobrodružný / Drama / Thriller / Horor

USA / Jihoafrická republika, 2012, 109 min

Režie:

John Stockwell

Hudba:

Mark Sayfritz
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MartinezZ
  **

  I na televizní inscenaci jde o neuvěřitelně předvídatelný film bez alespoň špetky náznaku, že by to neměla být taková nuda, jaká to ve skutečnosti je. Halle na Direct-To-DVD nedává tedy vůbec žádnou předzvěst obnovy kariéry. Film jem viděl, aniž bych o něm něco předtím věděl, takže standardní klišoidní zápletka typu "Mají co chtěli, tak o čem to je" je jasná od tak páté minuty filmu. ~ Hodnocení filmu: Zbytečný film.(7.5.2012)

 • Terva
  **

  Tenhle příliv přinesl akorát tak sexy Halle Berry.(22.10.2012)

 • Beastmaster4
  ***

  Další, v blízké době už několikátý film na téma žralok-moře-ztroskotání-boj o přežití. DARK TIDE na mě působí dvěma různými dojmy. Jednak je to celkem obyčejný film, co se týká scénáře. Na druhou stranu jde částečně o zajímavý námět, jsou tu velmi slušné záběry žraloků aj. a Halle Berry celkem pozitivně překvapila. Film působí chvílemi jako povedený dokument a jelikož jsem kdysi viděl pořad o bláznech, kteří se potápějí ke žraloku bílému, tak způsob jakým bylo vše točeno, je naprosto shodný s realitou. Halle Berry neberu jako nějakou hereckou star, ale tady byla hodně v pohodě. Ani nemusím přemýšlet nad tím, kdo by jí mohl nahradit lépe.(13.4.2012)

 • Wacoslav1
  ***

  Viděl jsem i horší žraločí filmy. Není to nic světobornýho, ale z vypnutým mozkem to jde zkuknout v pohodě.50%(30.1.2014)

 • jonyyy
  ***

  Výrazně katastrofa to není, jen se to nemá čím odpoutat od průměru. Příběh tam žádný není, pár slušných záběrů se tam mihlo, ale na tak přehnanou stopáž jich je zase málo. Gore efekty taky žádné, ani Halle Berry tu není nijak sympatická. 60%(30.4.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace