poster

Temný příliv

 • USA

  Dark Tide

 • Slovensko

  Žralok zabijak

Dobrodružný / Drama / Thriller / Horor

USA / Jihoafrická republika, 2012, 109 min

Režie:

John Stockwell

Hudba:

Mark Sayfritz
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Wacoslav1
  ***

  Viděl jsem i horší žraločí filmy. Není to nic světobornýho, ale z vypnutým mozkem to jde zkuknout v pohodě.50%(30.1.2014)

 • UncleG
  *

  Myslím, že Zlatá Malina pro Halinu Ostružinovou (BlackBerry) za Catwoman byl přehmat. Jestli si za něco zasloužila ocenění antitalent roku, pak rozhodně za Temnej příliv. Její Žralokoložka se na mým osobním shitometru zařadila do top fajfky toho nejhoršího šmírování.(3.3.2016)

 • misterz
  *

  Jediné pozitívum na filme sú nádherné podmorské zábery. Ale to som si mohol rovno pustiť nejaký dokument, zabavil by som sa viac a aspoň by som k tomu dostal odbornejší výklad. Nebola tu vôbec žiadna atmosféra, ani hudba, ktorá by ju podporila. Preto som sa skoro unudil k smrti. To je rozdiel medzi touto sračkou a napr. Zradnou hlbočinou (1999) alebo Čeľusťami, kde napätie fungovalo tak ako fungovať má. Útoky žralokov boli robené poväčšine v absolútnej tme, kde človek nielenže nevidí žraloka, ale ani ich obete, len sem-tam sa mihne ruka alebo noha v neopréne. To aby sa ušetrilo? To už radšej tento film nemal vôbec vzniknúť, natočiť sračku za čo najmenej peňazí a pritom si myslieť, že bude mať úspech, lebo vo vode pláva pár žralokov a hrá tam Hajlí Berí je teda riadna trápnosť hraničiaca až s drzosťou. Strata času. Stockwell je zlodej, okradol ma o čas. 20/100(22.2.2014)

 • MartinezZ
  **

  I na televizní inscenaci jde o neuvěřitelně předvídatelný film bez alespoň špetky náznaku, že by to neměla být taková nuda, jaká to ve skutečnosti je. Halle na Direct-To-DVD nedává tedy vůbec žádnou předzvěst obnovy kariéry. Film jem viděl, aniž bych o něm něco předtím věděl, takže standardní klišoidní zápletka typu "Mají co chtěli, tak o čem to je" je jasná od tak páté minuty filmu. ~ Hodnocení filmu: Zbytečný film.(7.5.2012)

 • DinoRaptor
  **

  Tenhle film bych zařadil do kategorie nudných, vleklých a ukecaných. Žraloci tu byli málo, většina filmu se prostě prokecá. Akorát se mi líbila ta závěrečná scéna, ta už mi trochu víc připomínala mé oblíbené žraločí horory. Jinak ale ze žraločích filmů co znám bych tenhle zařadil k těm slabším.(4.3.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace