Temný příliv

Mark Sayfritz

Produkce:

Celine Rattray
  • ivan bohatyr

Všichni jsou OK, všechno funguje, v pohodě se pluje, pak když začne trochu zlobit počasí, tak se z ničeho nic všechny stroje pokazí, kotva se uvolní, loď se převrhne, v ten moment se objeví žraloci, toho sežerou, toho a tamtoho taky, klapka, konec, jde se na oběd a film je za dopoledne natočený - řekl bych, že tak nějak to viděl řežisér. Zkrátka je to dost slabé a velice jednoduché. Jednu hvězdu vybojovala Halle Berry v bikinách, protože na nějakých 46 let teda rozhodně nevypadá, nevím kolik jí ubrali grafici a maskérky, ale vypadá líp než kdejaká pětadvacítka.(25.8.2012)

Skvělá kamera, skvělý obraz, nádherné barvy (verze Dark.Tide.2012.720p.HDTVRip), dobré herecké výkony, sympatické postavy. Bohužel to napětí mi tam chybělo. Film bych spíše řadil mezi dobrodružné filmy. Jako večerní film je to fajn, ale v kině bych se odpráskl :-) 50%(14.4.2012)

Rozpočet $25miliónovTržby Celosvetovo $895,000Tržby za predaj DVD v USA $2,541,907 //počet predaných kusov 140,795║ Čeľuste po novom ale nie, nakoniec z toho ostala len taká žubrienka, film ktorý svoj potenciál vôbec nevie využiť, aspoň že tie zábery so žralokmi sú ako tak trošku s napätím a atmosférou, ináč zbytočnosť. /40%/(21.12.2012)