poster

Temný příliv

 • USA

  Dark Tide

 • Slovensko

  Žralok zabijak

Dobrodružný / Drama / Thriller / Horor

USA / Jihoafrická republika, 2012, 109 min

Režie:

John Stockwell

Hudba:

Mark Sayfritz

Producenti:

Celine Rattray
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MartinezZ
  **

  I na televizní inscenaci jde o neuvěřitelně předvídatelný film bez alespoň špetky náznaku, že by to neměla být taková nuda, jaká to ve skutečnosti je. Halle na Direct-To-DVD nedává tedy vůbec žádnou předzvěst obnovy kariéry. Film jem viděl, aniž bych o něm něco předtím věděl, takže standardní klišoidní zápletka typu "Mají co chtěli, tak o čem to je" je jasná od tak páté minuty filmu. ~ Hodnocení filmu: Zbytečný film.(7.5.2012)

 • stration
  **

  Naprosto bezpohlavní, sterilní a nudná vykrádačka daleko lepších filmů. Jediným plusem tak zůstává celkem sympatické obsazení a přece jenom atraktivní prostředí. Jinak to ale stojí za starou belu.(25.1.2015)

 • T2
  **

  Rozpočet $25miliónovTržby Celosvetovo $895,000Tržby za predaj DVD v USA $2,541,907 //počet predaných kusov 140,795║ Čeľuste po novom ale nie, nakoniec z toho ostala len taká žubrienka, film ktorý svoj potenciál vôbec nevie využiť, aspoň že tie zábery so žralokmi sú ako tak trošku s napätím a atmosférou, ináč zbytočnosť. /40%/(21.12.2012)

 • ivan bohatyr
  **

  Všichni jsou OK, všechno funguje, v pohodě se pluje, pak když začne trochu zlobit počasí, tak se z ničeho nic všechny stroje pokazí, kotva se uvolní, loď se převrhne, v ten moment se objeví žraloci, toho sežerou, toho a tamtoho taky, klapka, konec, jde se na oběd a film je za dopoledne natočený - řekl bych, že tak nějak to viděl řežisér. Zkrátka je to dost slabé a velice jednoduché. Jednu hvězdu vybojovala Halle Berry v bikinách, protože na nějakých 46 let teda rozhodně nevypadá, nevím kolik jí ubrali grafici a maskérky, ale vypadá líp než kdejaká pětadvacítka.(25.8.2012)

 • ConanVJ
  ****

  Tak tento filmek určitě nesedne každému, protože to není klasický film o žraloku zabijákovi, jak asi hodně lidí očekává. Zde je spíše více dokumentárních záběrů z podvodní říše, chování žraloků a odvážných lidí, kteří se nebojí mezi nimi plavat bez klece. Řekl bych, že milovníky žraloků to bude určitě skvělý počin. Mě se filmek líbil a za mě 75% :)(22.4.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace