poster

Temný příliv

 • USA

  Dark Tide

 • Slovensko

  Žralok zabijak

Dobrodružný / Drama / Thriller / Horor

USA / Jihoafrická republika, 2012, 109 min

Režie:

John Stockwell

Hudba:

Mark Sayfritz
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Terva
  **

  Tenhle příliv přinesl akorát tak sexy Halle Berry.(22.10.2012)

 • UncleG
  *

  Myslím, že Zlatá Malina pro Halinu Ostružinovou (BlackBerry) za Catwoman byl přehmat. Jestli si za něco zasloužila ocenění antitalent roku, pak rozhodně za Temnej příliv. Její Žralokoložka se na mým osobním shitometru zařadila do top fajfky toho nejhoršího šmírování.(3.3.2016)

 • LIVINGDEAD
  ***

  Skvělá kamera, skvělý obraz, nádherné barvy (verze Dark.Tide.2012.720p.HDTVRip), dobré herecké výkony, sympatické postavy. Bohužel to napětí mi tam chybělo. Film bych spíše řadil mezi dobrodružné filmy. Jako večerní film je to fajn, ale v kině bych se odpráskl :-) 50%(14.4.2012)

 • Tuax
  ***

  Jakoby autoři nevěděli co přesně chtějí natočit, je v tom mix od vícero věcí, ale nic pořádně zpracovaného. Závěrečná předehra to sice trochu pozvedá, ale finále to zase naopak sráží. Herecky mírně nadprůměrné a Halle Berry mě překvapuje, že vypadá pomalu lépe než když ji bylo dvacet méně. Její postava, ale taková na vlnách dosti nevyrovnaná, buď to mělo být na vážnou notu, nebo na tu dobrodružnou, potažmo romanticko, ale tohle ztvárnění postavy mě moc neoslovilo, nic moc napsaný charakter. Za to herečka nemůže. Jinak jako skoro dokument byly záběry plavání s lachtanama, žralokama fajn, bylo to líbivé. Jenže už ne moc filmové. Jako cílová skupina mi navíc přijdou lidé co se potápí doopravdy se žraloky, ale ti se tomu filmu patrně vyhnou a ještě vysmějí. Pro ostatní takový prapodivný film, který na zabití jednoho večera ujde, ale jen jednou. Líbivost na úkor zábavnosti, natož uvěřitelnosti. Příliš průměrně laděný film. I tak mi přišlo, že si to herci docela užívali. Režie se mi docela líbila, hudba naopak vůbec. 5/10(20.8.2012)

 • stration
  **

  Naprosto bezpohlavní, sterilní a nudná vykrádačka daleko lepších filmů. Jediným plusem tak zůstává celkem sympatické obsazení a přece jenom atraktivní prostředí. Jinak to ale stojí za starou belu.(25.1.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace