Sladký život v New Yorku (TV pořad)

Real Housewives of New York City, The

Skutočné paničky z New Yorku

Reality-TV

USA, 2008, 73x45 min

Alex Coletti
  • Tryskomyš

Mně tyhle pořady taky fascinujou, doufám že to bude na našich televizích.(16.7.2014)

• Patw

Chtěl jsem sát 1 hvězdu za to, že je to v New Yorku... ale to si to nezaslouží.(2.4.2013)

Podle mě je to v podstatě geniální. Viděl jsem jen první díl, ale plánuju se podívat i na další. Třeba něco zjistím. To jsou lidi, co nereprezentují 1%, ale 0,1% americké populace. Ty nejbohatší - chlubí se tím, některé z dam se k tomu dostaly z nuly. Ale všechny vypadají strašně uměle. Vlastně ty odpady chápu - ale mě to prostě fascinuje.(3.11.2011)

• tommmy89

Vždy som sa chcel pozreť do New Yorku a aj stále chcem, ale stretnúť tam takéto p*****, tak to prosím nie !(28.5.2013)

• MM_Ramone

Rád by som videl tieto "Skutočné paničky z New Yorku" niekde na predmestí Veľkého Jablka v spoločnosti nafetovaných negrov z miestneho gangu. Alebo keby tak do úmoru makali v nejakej uranovej bani. Óóó, alebo by som ich zavrel so starými, nadržanými lesbami do prísnej ženskej väznice. Alebo ešte lepšie; predať ich do háremu zvrhlého arabského šejka. To by mohla byť velice zaujímavá reality show. Iste by si tie hlúpe, silikónové fifleny vyskúšali nové zážitky. Také čosi by som im s radosťou doprial. To by za jednu, možno i dve, hviezdičky stálo. Ale v tejto forme je to jednoznačný odpad!(30.11.2014)