Sladký život v New Yorku (TV pořad)

Real Housewives of New York City, The

Skutočné paničky z New Yorku

Reality-TV

USA, 2008, 73x45 min

• Tryskomyš

Mně tyhle pořady taky fascinujou, doufám že to bude na našich televizích.(16.7.2014)

• tommmy89

Vždy som sa chcel pozreť do New Yorku a aj stále chcem, ale stretnúť tam takéto p*****, tak to prosím nie !(28.5.2013)

• Patw

Chtěl jsem sát 1 hvězdu za to, že je to v New Yorku... ale to si to nezaslouží.(2.4.2013)

• Mustaffa

No, oproti Sladkému životu v Orange County jde o "normálnější" podívanou na nechutně bohaté paničky nechutně bohatých frajerů. V Orange County je Vám z toho všeho tak nějak na blití. Tady se zvedání žaludku nedostavuje, ale to neznamená, že se nejedná o zbytečnost první třídy. Nevím co je úchvatného na sledování "problémů" typu co si večer vezmu na sebe nebo jak to že tu krávu tam pozvali a mě ne, fakt nevím. A všimněte si, že ač se jedná o velmi bohaté frajery, tak ty jejich ženušky jsou vesměs ošklivé jako noc... Hmm zajímavé, já mít takový peníze...(22.10.2010)

• A_FISH

tohle bych chtěl někdy vidět(19.9.2012)