Sladký život v New Yorku (TV pořad)

Real Housewives of New York City, The

Skutočné paničky z New Yorku

Reality-TV

USA, 2008, 73x45 min

• A_FISH

tohle bych chtěl někdy vidět(19.9.2012)

• Mustaffa

No, oproti Sladkému životu v Orange County jde o "normálnější" podívanou na nechutně bohaté paničky nechutně bohatých frajerů. V Orange County je Vám z toho všeho tak nějak na blití. Tady se zvedání žaludku nedostavuje, ale to neznamená, že se nejedná o zbytečnost první třídy. Nevím co je úchvatného na sledování "problémů" typu co si večer vezmu na sebe nebo jak to že tu krávu tam pozvali a mě ne, fakt nevím. A všimněte si, že ač se jedná o velmi bohaté frajery, tak ty jejich ženušky jsou vesměs ošklivé jako noc... Hmm zajímavé, já mít takový peníze...(22.10.2010)

• MM_Ramone

Rád by som videl tieto "Skutočné paničky z New Yorku" niekde na predmestí Veľkého Jablka v spoločnosti nafetovaných negrov z miestneho gangu. Alebo keby tak do úmoru makali v nejakej uranovej bani. Óóó, alebo by som ich zavrel so starými, nadržanými lesbami do prísnej ženskej väznice. Alebo ešte lepšie; predať ich do háremu zvrhlého arabského šejka. To by mohla byť velice zaujímavá reality show. Iste by si tie hlúpe, silikónové fifleny vyskúšali nové zážitky. Také čosi by som im s radosťou doprial. To by za jednu, možno i dve, hviezdičky stálo. Ale v tejto forme je to jednoznačný odpad!(30.11.2014)

• Patw

Chtěl jsem sát 1 hvězdu za to, že je to v New Yorku... ale to si to nezaslouží.(2.4.2013)

Podle mě je to v podstatě geniální. Viděl jsem jen první díl, ale plánuju se podívat i na další. Třeba něco zjistím. To jsou lidi, co nereprezentují 1%, ale 0,1% americké populace. Ty nejbohatší - chlubí se tím, některé z dam se k tomu dostaly z nuly. Ale všechny vypadají strašně uměle. Vlastně ty odpady chápu - ale mě to prostě fascinuje.(3.11.2011)