poster

Chico a Rita (festivalový název)

 • Španělsko

  Chico & Rita

Animovaný / Romantický / Hudební

Španělsko / Velká Británie, 2010, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Houdini

  Oscar 1 nominace: Nejlepší animovaný film(24.1.2012)

 • predators
  *

  Pokud nejste fanoušky jazzu podobně jako já, asi vás na Chico & Rita kromě grafické stránky nic nezaujme. Příběh je totálně o ničem a tak tu máme dvě stránky, dle kterých můžeme tento animák hodnotit. Tedy grafika, která jakoby z oka vypadla ručně kreslené pc gamese Brocken Sword a již zmiňovaná hudební složka. Ze začátku mi klavírní tóny nevadily, ale postupem času už mi lezly na nervy. V podstatě zde ale není nic, o co by se dalo "opřít" a citové napětí taktéž nefunguje...ale je se na co dívat. 20%(12.5.2011)

 • hous.enka
  ****

  Komiksový film (protože jde o komiksový typ kresby) o něm, o ní a jedné tklivé melodii, která jim změnila život. Ach. Tyhle kubánské pohádky dochucené newyorským a pařížským jazzem můžu. Dokonalá romantika.(12.2.2012)

 • Boogeyman
  ****

  Pěkně zpracovaná tuctová zápletka. Krásně se na to kouká, kreslené erotické scény jsou fajn, ústřední dvojice jiskří, ale všechno je to stokrát omleté story o osudové lásce. Recenze zde.(13.2.2012)

 • togaf
  ***

  Tenhle kubánský temperament nechápu. Chico si problémy způsobil sám (chlas a holky) a Rita vlastně taky (pořád někam utíkala). Naštěstí hudba je úžasná a celý film zvedná.(27.2.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace