poster

Chico a Rita (festivalový název)

 • Španělsko

  Chico & Rita

Animovaný / Romantický / Hudební

Španělsko / Velká Británie, 2010, 94 min

Hudba:

Bebo Valdés
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Boogeyman
  ****

  Pěkně zpracovaná tuctová zápletka. Krásně se na to kouká, kreslené erotické scény jsou fajn, ústřední dvojice jiskří, ale všechno je to stokrát omleté story o osudové lásce. Recenze zde.(13.2.2012)

 • Kryšpín
  ****

  Nádherný jazzový příběh s noirovým nádechem, který v každém z nás probudí city vyvolané hudbou. Kde jsou ty doby, kdy jsme my psali holkám písně a snažili se urvat jejich srdce. Mariscalova dovednost je patrná v obrazech, které jsou stejně výrazné jako jednoduché. Navíc doprovodná hudba jazzových velikánů od Theloniuse Monka a Dizzyho Gillespieho až po Colea Portera a Tita Puenteho je potěšením pro milovníky jazzu tak i pro nováčky.(6.2.2012)

 • togaf
  ***

  Tenhle kubánský temperament nechápu. Chico si problémy způsobil sám (chlas a holky) a Rita vlastně taky (pořád někam utíkala). Naštěstí hudba je úžasná a celý film zvedná.(27.2.2012)

 • hous.enka
  ****

  Komiksový film (protože jde o komiksový typ kresby) o něm, o ní a jedné tklivé melodii, která jim změnila život. Ach. Tyhle kubánské pohádky dochucené newyorským a pařížským jazzem můžu. Dokonalá romantika.(12.2.2012)

 • xxmartinxx
  **

  Pěkná vizuální stránka obklopující nekonečně tuctový příběh. Tohle jsem viděl už tolikrát, až z toho bolí oči.(26.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace