Zabiják Joe

Killer Joe: A Twisted Redneck Trailer Park Murder Story

Zabijak Joe

Krimi / Thriller

USA, 2011, 102 min

Tracy Letts (scénář, divadelní hra)

Caleb Deschanel

Tyler Bates

Nicolas Chartier

Darrin Navarro

Scénografie:

Franco-Giacomo Carbone

Kostýmy:

Peggy A. Schnitzer

A já si původně podle ústředního plakátu myslela, že půjde o western (a ty já většinou nerada, takže je nevyhledávám). Jaká chyba lávky, zjistila jsem, když jsem prolétla zdejší galerii a jaká chyba, že ještě otálím, řekla jsem si, když jsem v ní identifikovala Ginu Gershon a Juno Temple. A právě herci jsou na filmu to nejlepší a tím myslím kompletní sestavu, kdy se tu každý předvede v tak trochu jinačí poloze, než na kterou jsou diváci zvyklí. Víc mi teda jela první polovina filmu, ale konec mi chuť zase rychle spravil (a tím nemyslím tu reklamu na kfc - "kuře fucking cums"? XD ). 70%(4.11.2012)

Vidláci... KILLER JOE má velmi obvyklou zápletku, ale velmi neobvyklé všechno okolo. McConaughey se rochní v slizkém záporáctví a jde mu to skvěle. Vyhrocené finále patří k tomu nejlepšímu a též i nejujetějšímu co jsem za poslední roky viděl. Herecké osazenstvo je výborné a hlavně William Friedkin se předvádí v nejlepší formě.(19.10.2012)

• Houdini

Zlatý Lev - výběr(2.9.2011)

Friedkinov návrat k starým časom.Veľmi vtipný,originálny,sedlácky thriller,s vynikajúcim otvoreným koncom a KFC scénou,z ktorej sa stal kult ani nie rok od premiéry.K tomu (úplne) nahá Juno Temple...Nič podobné zas nejaký ten rok v kinách neuvidíme(3.11.2012)

Hodně drsná noir-krimi. Tak trochu ve stylu bratří Cohenů. A samí tuze milí lidí, prostě povedená rodinná selanka... S kuřecím stehnem v ženských ústech navrch, takhle ho neumí udělat ani v KFC :D(19.10.2015)