poster

Zabiják Joe

 • USA

  Killer Joe

 • USA

  Killer Joe: A Twisted Redneck Trailer Park Murder Story

 • Slovensko

  Zabijak Joe

 • Velká Británie

  Killer Joe

Krimi / Thriller

USA, 2011, 102 min

Scénář:

Tracy Letts (scénář, divadelní hra)

Kamera:

Caleb Deschanel

Hudba:

Tyler Bates

Producenti:

Nicolas Chartier

Střih:

Darrin Navarro

Scénografie:

Franco-Giacomo Carbone

Kostýmy:

Peggy A. Schnitzer
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Slasher
  ****

  Kurva jo. Intenzivní a nekompromisní trailerparkový thriller, co od začátku do konce bez problému šlape. Stojí na pěti silných charakterech a čtyřech bídných osudech, McConaugheyho geniálním ztvárnění nedotknutelné morální zmrvenosti, plus na úchylce a brutálních násilnostech, čehož já si vždycky cením. Americký bahno. I like.(20.11.2012)

 • Aaron.
  ***

  Tak dlouho jsem na tento film čekal, až jsem od něj asi čekal přespříliš a to co jsem dostal mě lehce zklamalo. Nejzajímavější na tomhle filmu bylo, že pro mě téměř vždy nesympatický Matthew mě tentokrát dostal svou skvěle úchylnou rolí a naopak Emile ani Juno mě zas až tolik nenadchly, i když výkony nebyly špatný, tak nějak od nich čekám víc.(20.10.2012)

 • Javert
  ****

  Whose dick is it? Friedkin se v sedmasedmdesáti letech nebojí experimentovat, a to je dobře. Redneck thriller par excellence, po jehož zhlédnutí si snad ani nechci představovat McConaugheyho v jiných rolích, než těch chladně nekompromisních, brutálních a perverzních Jižanů. Nic pro slabé nátury, naštěstí.(19.10.2012)

 • movie
  **

  William Friedkin. Borec co to od roku 1980 nějak přestal zvládat.(13.7.2013)

 • Kaka
  ***

  Famózní vedení herců, dialogové scény ala Tarantino a neskutečně přesný redneck nádech. Ve své podstatě je to ve finále i velmi dobrá filmařina, jen jsem trochu nepochopil, k čemu to všechno vlastně vzniklo. Ve většině filmů podobného rázu je více či méně skryté poselství, je jen potřeba číst mezi řádky. Tady jsou ho nenašel. Samoúčelné jak prase, kdy se Friedkin snaží dokázat, že na to pořád má, že to pořád umí vyhmátnout.(27.10.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace