poster

Zabiják Joe

 • USA

  Killer Joe

 • USA

  Killer Joe: A Twisted Redneck Trailer Park Murder Story

 • Slovensko

  Zabijak Joe

Krimi / Thriller

USA, 2011, 102 min

Scénář:

Tracy Letts (scénář, divadelní hra)

Kamera:

Caleb Deschanel

Hudba:

Tyler Bates
 • Xmilden
  ****

  William Friedkin se projevuje jako zkušený vypravěč. Hodněkrát šel v tomhle filmu mnohem dále než by většina dnešních nedonošeným rádoby umělců kdy zvládla. Hlavně se tedy jedná o scény, kde vystupuje McConaughey. Matthew se pro mě stává notně zajímavým hercem, v poslední době mě ani jednou nezklamal. Tady představuje vyšinutého policistu, který má zabíjení lidí jako vedlejšák. Samozřejmě to nedělá zadarmo a tady již uhodí kosa na kámen. Byl jsem velice příjemně překvapen. Určitě doporučuji všem, kteří by ráda zjistili jak běžně funguje Taková normální rodinka v Texasu.(18.12.2012)

 • canakja
  ****

  Killer joe brnká na masturbační strunu snad každýho zdravýho chlapa. Zabít matku, dát si její retardovanou dceru, rozbít držku vilný zralý prdelce, páč ti pak supr vyhulí kuřecí nohu z KFC! Prostě komplexní rodinný film(27.10.2012)

 • Hild
  ****

  Hnusný, špinavý, šokují, odpuzující, ale hlavně výborný film. Všichni víme, že se tyto věci dějí a tady je to svinstvo zobrazeno v celé své "kráse". Nahlédnutí do jedné (snad ne klasické) americké rodiny. Vysoký rating zde rozhodně není jen za účelem šokovat a přitáhnout tak k sobě pozornost, ale dokonale vyjadřuje tu zvrácenost lidí a to, čeho jsou schopni pro peníze. Herecké výkony do jednoho excelentní, o Juno Temple neslyšíme naposledy a Matthew McConaughey by měl dostat nějakou cenu za nejlepšího záporáka roku, navíc je to již druhý rok v řadě, kdy se objevil pro mě v jednom z překvapení roku, až je mi líto, že se jednu dobu zahrabával v tolika tuctových věcech, ještě že se dokázal včas vzpamatovat. Film, u kterého Vám dobře nejspíše nebude, ale přesto Vás pohltí a nepustí, závěrečné minuty mi vzaly dech, stále nevím, jestli v dobrém, nebo špatném. Silné 4*.(20.10.2012)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Dottie (Juno Temple) má na svých dveřích od pokoje mimo jiné i plakát Josepha Gordona-Levitta, se kterým si již zahrála ve filmu Temný rytíř povstal (2012). (Aaron.)

 • - Joe (Matthew McConaughey) vysloví vo filme latinský výraz "caveat emptor", ktorý nie je vysvetlený. Jedná sa o právnický termín označujúci možnosť prenechania veci bez zodpovednosti za prípadne vady. (toi-toi)

 • - V jednej scéne sa Dottie (Juno Temple) pýta Joea (Matthew McConaughey) či je rovnaký detektív ako Magnum. McConaughey mal v roku 2007 stvárniť Magnuma v jeho remeaku, avšak natáčanie sa napokon neuskutočnilo. (toi-toi)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace