poster

Zabiják Joe

 • USA

  Killer Joe

 • USA

  Killer Joe: A Twisted Redneck Trailer Park Murder Story

 • Slovensko

  Zabijak Joe

Krimi / Thriller

USA, 2011, 102 min

Scénář:

Tracy Letts (scénář, divadelní hra)

Kamera:

Caleb Deschanel

Hudba:

Tyler Bates

Producenti:

Nicolas Chartier

Střih:

Darrin Navarro

Scénografie:

Franco-Giacomo Carbone

Kostýmy:

Peggy A. Schnitzer
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • 3DD!3
  ****

  Vidláci... KILLER JOE má velmi obvyklou zápletku, ale velmi neobvyklé všechno okolo. McConaughey se rochní v slizkém záporáctví a jde mu to skvěle. Vyhrocené finále patří k tomu nejlepšímu a též i nejujetějšímu co jsem za poslední roky viděl. Herecké osazenstvo je výborné a hlavně William Friedkin se předvádí v nejlepší formě.(19.10.2012)

 • Kaka
  ***

  Famózní vedení herců, dialogové scény ala Tarantino a neskutečně přesný redneck nádech. Ve své podstatě je to ve finále i velmi dobrá filmařina, jen jsem trochu nepochopil, k čemu to všechno vlastně vzniklo. Ve většině filmů podobného rázu je více či méně skryté poselství, je jen potřeba číst mezi řádky. Tady jsou ho nenašel. Samoúčelné jak prase, kdy se Friedkin snaží dokázat, že na to pořád má, že to pořád umí vyhmátnout.(27.10.2014)

 • Visáč
  ****

  Friedkinov návrat do formy skrz slizkého McConaugheyho, ufúľaných redneckov a Ginu "KFC" Gershon.(22.10.2012)

 • playboxguest
  ***

  A já si původně podle ústředního plakátu myslela, že půjde o western (a ty já většinou nerada, takže je nevyhledávám). Jaká chyba lávky, zjistila jsem, když jsem prolétla zdejší galerii a jaká chyba, že ještě otálím, řekla jsem si, když jsem v ní identifikovala Ginu Gershon a Juno Temple. A právě herci jsou na filmu to nejlepší a tím myslím kompletní sestavu, kdy se tu každý předvede v tak trochu jinačí poloze, než na kterou jsou diváci zvyklí. Víc mi teda jela první polovina filmu, ale konec mi chuť zase rychle spravil (a tím nemyslím tu reklamu na kfc - "kuře fucking cums"? XD ). 70%(4.11.2012)

 • Xmilden
  ****

  William Friedkin se projevuje jako zkušený vypravěč. Hodněkrát šel v tomhle filmu mnohem dále než by většina dnešních nedonošeným rádoby umělců kdy zvládla. Hlavně se tedy jedná o scény, kde vystupuje McConaughey. Matthew se pro mě stává notně zajímavým hercem, v poslední době mě ani jednou nezklamal. Tady představuje vyšinutého policistu, který má zabíjení lidí jako vedlejšák. Samozřejmě to nedělá zadarmo a tady již uhodí kosa na kámen. Byl jsem velice příjemně překvapen. Určitě doporučuji všem, kteří by ráda zjistili jak běžně funguje Taková normální rodinka v Texasu.(18.12.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace