Kenny Begins (festivalový název)

• Švédsko

Kenny Begins

Akční / Komedie / Sci-Fi

Švédsko, 2009, 92 min

Parodie na béčkové sci-fi filmy, natočená s přiznanou laciností, má spoustu originálních ale také záměrně obšlehnutých nápadů a vtipných průpovídek Film lehký jako šumivá limonáda. Rychle vyprchá, ale ve chvíli, kdy ji člověk pije, tak mu dělá zatraceně dobře. /16. 2. 13./(16.2.2013)

• Korbitch

92. minut mentálně-pubescentního "humoru" by se dalo ještě vydžet, nebýt naprosto ohavného hlavního "hrdiny", který mě během projekce málem přinutil pořídit si zbrojní pas a spáchat legálně sebevraždu. 3 dobrý frky na celý film bohužel nestačí ani náhodou a přísahám, že jestli ještě někdy uslyším išlo pišlo nebo vuli buli, tak bude autor těchto frází srkat oběd slámkou.(24.8.2014)

Ischlo pischlo there ain't more of this woolie boolie.(16.2.2013)

Takovech fajnovech filmečků jako byl tenhle bych rozhodně rád vídával víc. Sci-fi ze Švédska mě zpočátku docela znervózňovalo, ale zbytečně. Kenny je sice retard, ale ne zas takovej, abych ho během filmu chtěl odstřelit. Devadesát minut uteklo jako voda a ten konec si přímo říkal o pokračování. Perfektní humor a na evropskou tvorbu kvalitní počítačové triky. Prostě woolie boolie :)(9.6.2013)

• angeline

Jsem fanoušek céčkových parodií a vyhrocenosti, ale tenhle humor mi nesedl. Za celý film jsem se zasmála třikrát a jinak jsem se zdvořile usmívala zatímco se kino bavilo přirovnáním černé díry k záchodu. Hnědá díra, černá díra. Záměr dobrý, ale tohle mi uniklo, nebo mám příliš vysokou laťku.(15.3.2014)