poster

Pan Popper a jeho tučňáci

 • USA

  Mr. Popper's Penguins

 • Slovensko

  Pán Popper a jeho tučniaky

Komedie / Rodinný

USA, 2011, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fr
  ***

  ...SE UPNOU NA ČLOVĚKA, JAKOBY BY TO BYL TUČŇÁK A PERMANENTNĚ SE POHYBUJÍ V JEHO PŘÍTOMNOSTI. PŘI NIŽŠÍCH TEPLOTÁCH JSOU KLIDNĚJŠÍ A POSLUŠNĚJŠÍ....... /// O tom, jak podivný dědictví udělá z Jima Carreye lepšího tátu, polepšenýho manžela a tak nějak celkově lepšího člověka. Stačilo k tomu jen 6 (až 8) tučňáků, kteří sním bydlej v New Yorským 5ti hvězdičkovým bytě. Sice to nejsou takový machři, jako ti z Madagaskaru (ani drsňáci z Batmana), ale pár fórků taky vymyslej. Hlavně díky nim je to taková lehce nadstandartní rodinná pohodovka, kterou si užijí i děcka. A jestliže nudu zahání medvídek mýval, na rozvrácený manželství prej zabíraj.... /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Každý ráno vstávám s tučňákem (Manželka? Nepřemejšlel jsem...). 2.) Chceme si s klukama (i holkama) nacvičit nějaký choreo (tučňácký). 3.) Viděl jsem hada srát, žábu bušit pěstí do skály, koně blejt, ale lítat tučňáka.... 4.) Knížku od Richarda a Florence Atwaterových (Mr. Popper's Penguins) číst nebudu. 5.) Thx za titule ,,Tibro“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE * NAPĚTÍ ne(5.10.2011)

 • hirnlego
  ***

  Myslela jsem, že to bude aspoň trochu i pro dospělý, ale je to fakt šablonovitá pohádka pro děcka. Animovat draky nebo mluvící psy ok, ale proč běžný tučňáky? Normálně jsem z toho byla rozmrzelá, bylo to takový... chladný. (i tak teda benevolentní 3*, pro děti asi ok)(8.12.2012)

 • MMR
  *****

  Dostalo se ke mně to, co jsem čekal. Tedy vtipný film s Jimem Careym, film s dobrým koncem, s předvídatelnou zápletkou. Ale já se výborně bavil. A ti tučňáci byli úžasní, ti neměli chybu :-)(1.10.2011)

 • Ketri
  ****

  Od jisté doby mě jistá dvojice nahání hrůzu: Jim Carrey a jakékoliv zvíře. Nicméně zvědavost a synovy narozeniny rozhodly a šlo se do kina. A tam se to stalo. Věkem patrně mimické svaly Jima Carryho ochably nebo je Jim dostává pod kontrolu botoxem, ale to je vlastně jedno. Důležité bylo, že Jimiho výkon byl skvělý - pravda, tučňáci byli lepší, ale to jsem brala jako samozřejmost. Dějově typická linka, jak zlý, chamtivý a bezcitný kapitalista k citům, rozumu, rodině a kapitálu přišel, ale ve výsledku je to "loztomilá" letní, i když zimní oddychovka.(3.7.2011)

 • LoLaa
  ***

  No čekala jsem teda víc.. Na Jima jsem zvyklá v trochu jiných rolích, zde mě bohužel ani nerozesmál ani trochu. Celé to bylo takové předvídatelné, chvílemi nudné.. Prostě taková oddychovka na nudné odpoledne. Ale ti tučňáci byli tak roztomilí :) ňuňuňuuu.(30.8.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace