poster

Pan Popper a jeho tučňáci

 • USA

  Mr. Popper's Penguins

 • Slovensko

  Pán Popper a jeho tučniaky

Komedie / Rodinný

USA, 2011, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dex2man
  **

  Carreyho one-man show. Skupinka uřvaných prdících tučňáků vystačí na pobavení dětí do 8let. Bez Jima pro dospělého diváka nekoukatelné, s ním a sníženou hlasitostí lehce nad hranicí stravitelnosti.(1.10.2012)

 • Pilda17
  ****

  Příjemná rodinná komedie na odpoledne. I když Mr. Popper's Penguins nesrší originalitou, tak své klady má. Samozřejmě ten největší je Jim Carrey, který mě svou mimikou dokáže rozesmát snad v každém filmu. Jeho styl je do komedií jak dělaný. Do toho okouzlující tučňáci, kteří také měli něco do sebe... 7/10 = 75%(29.1.2012)

 • Enšpígl
  **

  Jedná se o klasickej kříženec zoofilního softporna a bžundy bžundy pro malinký dětičky, čili cíleně ideální například pro redaktory moviezone.(5.11.2012)

 • castor
  ***

  Ničím příliš vybočující zástupce povinné zaoceánské filmové položky, kterak neúplná rodina znovu ke štěstí přišla. Tentokrát ji bude tmelit šestice roztomilých tučňáků, které táta chladný obchodník zdědí po svém tátovi vášnivém cestovateli. Za kamerou stojí určitě zajímavý Mark Waters, před kamerou stárnoucí Jim Carrey (který už pár let není onou kasovní jistotou), jehož gumově pružná herecká maska stále funguje, ale už jen tak na půl. Stejně jako celá tahle rodinná limonáda. Vydržet se to samozřejmě dá, ale lidští i zvířecí hrdinové až moc spoléhají na ověřené vtipy a nesnaží se získávat u dětí (nedej, bože, jejich rodičů) nějaké ty body navíc. Prostě si to tu všichni povinně odkroutí, nabídnou prověřenou story a momenty, kdy tučňáci vyměšují a trápí je větry, což má být legrace, ale není (možná by byla, ale před dvaceti lety v dobách Ace Ventury). Takže poměrně svěžích momentů, kdy se podlaha muzea změní v tučňáčí skluzavku, je dost málo a momentů, kdy se nachytáme, že se mírně nudíme, vlastně docela dost!!(3.3.2013)

 • Tom Hardy
  ***

  Ničím výjimečná, ale v rámci možností snesitelná rodinná komedie, která děti spolehlivě zabaví a dospělí ji absolvují bez větší újmy na zdraví. Jim Carrey už nemá co "fyzicky" hrát, ale sympatie mu upřít nelze, tučňáci jsou maximálně roztomilí, podstrkované rodinné hodnoty nebolí a stopáž pod sto minut funguje. V televizi se každý víkend povaluje x komedií podobné kvality, ale pokud máte na něco podobného chuť v kině, není Pan Popper ta nejhorší volba. Celá recenze zde.(21.6.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace