poster

Pan Popper a jeho tučňáci

 • USA

  Mr. Popper's Penguins

 • Slovensko

  Pán Popper a jeho tučniaky

Komedie / Rodinný

USA, 2011, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • iamek
  ***

  Hodně příjemná jednohubka s Jimem Carrey, párem dětí a mraky roztomilých tučňáků. Pan Popper je příjemná rodinná komedie jak pro malé tak i velké. Hodně mě potěšila ve vedlejší roli Angela Lansbury.(9.11.2011)

 • Tom Hardy
  ***

  Ničím výjimečná, ale v rámci možností snesitelná rodinná komedie, která děti spolehlivě zabaví a dospělí ji absolvují bez větší újmy na zdraví. Jim Carrey už nemá co "fyzicky" hrát, ale sympatie mu upřít nelze, tučňáci jsou maximálně roztomilí, podstrkované rodinné hodnoty nebolí a stopáž pod sto minut funguje. V televizi se každý víkend povaluje x komedií podobné kvality, ale pokud máte na něco podobného chuť v kině, není Pan Popper ta nejhorší volba. Celá recenze zde.(21.6.2011)

 • Cherish
  ****

  Jima Carreyho mám sice hodně ráda, ale i tak jsem čekala blbost. Nakonec jsem se výborně bavila, smála jsem se Jimovým vtípkům i neskutečně roztomilým tučňákům. Jedná se o milou a vtipnou komedii, jako dělanou na nedělní dopoledne.(1.12.2011)

 • predators
  ****

  Tučňáci jsou milá zvířátka a troufám si tvrdit, že o nich špatný film natočit nejde. Jim Carrey nám sice stárne, ale možná i díky tomu se vyhnul svým klasickým grimasám a mnohdy trapným tělesným výjevům. Naopak, stal se z něj milovník těchto nádherných zvířat a milovaný otec a manžel. No není to k sežrání? Nemyslím ty tučňáky...! 70%(1.10.2011)

 • Shakers
  ***

  Nie je to zlé, film splňá presne to čo mám v žánri - rodinnú zábavu. Jim Carrey opäť skvelý ako vždy, len tých jeho bláznivých vtipov mohlo byť viac. Čo sa týka príbehu, tak to zrovna silná stránka filmu nie je, ale o to tu ani nešlo. Hlavnú úlohu tu hraje Jim a jeho parta veselých tučniakov. Ak mám povedať pravdu čakal som že sa zasmejem trošku viac, ale pobavil som sa aj tak. Fajn zábava aj pre dospelých, no deti poteší o trochu viac. 65% - 3*(28.3.2012)

 • - Filmová adaptace vznikla volně podle knihy Richarda a Florence Atwaterových z poloviny 30. let. (Chickenka)

 • - Mr. Popper (Jim Carrey) spomína pri hokeji so synom Sidneyho Crosbyho, vtedajšieho kapitána hokejového klubu Pittsburgh Pinguins, čím naráža na jeho filmových tučniakov. (vander19)

 • - Aby tréneri dostali tučniaky tam, kam potrebovali, použili neobvyklú pomôcku. "Vždy keď sme otvorili pero, tučniaky sme dostali kam sme chceli" hovorí zvierací tréner Larry Madrid. (drake31)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace