poster

Superman/Shazam!: Návrat černého Adama

 • USA

  DC Showcase: Superman/Shazam! - The Return of Black Adam

Animovaný / Krátkometrážní / Akční / Dobrodružný

USA, 2010, 22 min

Předloha:

Jerry Siegel (komiks), Joe Shuster (komiks)
 • JohnnyD
  **

  Captain Marvel je priemerná postava sama o sebe a hodí sa skôr do univerza Batman: Brave and Bold ako do seriózneho animáku (naivný detský motív). Superman tu navyše pôsobí iba ako štatista. Celý film je predvídateľný a nudný. A animácia má niekedy až príliš prvky anime. Jediné, čo stojí za zmienku je magická hudba.(26.2.2011)

 • Terva
  ****

  CITÁT - Hele, padá hvězda. Přeju si, abychom už navždy byli spolu........... Superman se zde vyrovnává z návratem Černého Adama. A jak to tak v příbězích o Supermanovi bývá, budou zde létat auta, bořit se budovy a hřmít blesky všech barev. Uvidíme a uslyšíme vznik legendy zvané Kapitán Marvel. CITÁT - Pokud vládnu silama Bohů, nejsem sám pak Bohem?......... Tento příběh je kupodivu o deset minut delší než ostatní z této série.(3.4.2013)

 • Caszidy
  ****

  Povedený kraťas. Už jen tím, že jde vlastně až na kratičký úvod a intermezzo o 22 minutový souboj Supermana a Captain Marvela proti Black Adamovi. Potěšila mne trochu odlišná animaca oproti Superman/Batman: Apokalypsa a dalším snímkům. Samotné DVD je dobře provedené zkompletování série kraťasů od DC Showcase, navíc doplněné o jednotlivé díly z animovaných seriálů(Justice League: Unlimited, Batman: The Brave and the Bold a Batman: The Animated Series) v nichž Captain Marvel, Spectre, Jonah Hex a Green Arrow vystupují.(30.12.2010)

 • sheen
  ****

  Komixový fanda se musí divit, proč Capitán Marvel aka Shazam! ještě nedostal celovečerák. Naprosto parádní kraťas.(28.5.2014)

 • NinadeL
  ****

  Superman, Shazam! a Captain Marvel jsou dobrá trojka. Epická akce a morální ponaučení je základ, přesně tak, jak to má člověk zapotřebí a často i rád.(26.11.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace