Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JFL
  **

  Uondaná evropská festivalovka, která se tváří alternativně a anti-sentimentálně, ale v základu je krajně konformní a v zásadě tradicionalistická. Vyprávění má nakročeno na skvělé bizarní situace, ale vždy před výstředností uhne k povrchnímu sentimentu.(10.1.2011)

 • tere.z
  ****

  Štědrý večer na norský způsob... kdo nesnáší sentimentální, hřejivé vánoční slaďáky, je na správné adrese!(16.11.2010)

 • lenuse
  ***

  Tři a půl.(25.11.2010)

 • blastboy
  ***

  *** a 1/2(28.12.2010)

 • ZkuKol
  ***

  Skandinávská odpoveď na Lásku nebeskou (samozřejmě přeháním). Několik příběhů, jež se odehrávají právě na štedrý den, se nám snaží ukázat, že na těch rčeních o vánočních slibech, laskavosti, upřímnosti a poetice něco bude. Herci jsou povedená parta, režisérovi se daří držet vděčnou atmosféru v mezích neotravnosti. Jen je škoda, že kvalita jednotlivých epizod je dost různá, stejně míra násilnosti poučení z nich plynoucí. Na druhou stranu po dlouhém dni film docela dokáže vyčistit hlavu a rozdělat jiskřičky vánoční nálady, což byl asi jeho účel a tudíž si své diváky zaslouží. Malé město, vánoce, sníh a takové hřejivě lidské příběhy, ale nebojte, netočil to Dušan Klein:-)... 60%(15.12.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace