Tranzit

Rodina na úteku

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2012, 89 min

• D.Moore

Neskutečná šmíra, už dlouho jsem neviděl film, který by byl ve všech ohledech tak hrozně blbý. I toho komentáře je škoda.(13.8.2014)

• Martin741

Reziser Jose Antonio Negret mi fuckt nic nehovori, a po tomto filme to este tak aj pekne dlho ostane. Nudne krymy, ktore nema divaka cim zaujat, len taky prvoplanovy lacny vyvar bez vacsej hodnoty. Jo a Jamesa Caviezela nemam rad, asi preto, ze po kultovej Frekvenci nema nic schopne na konte /okrem Passion of the Christ/. Jo a aj preto, ze nevie hrat. 5 %(8.1.2015)

Rozpočet $5miliónov(10.4.2013)

• tom88

Tak trochu ohratá pesnička, nič nové v žánri. Jednoduchý dej, ničím výnimočné herecké výkony. Zopár mierne napínavejších scén, dosť katastrofálna kamera, vizuálne nepríťažlivé a bohužiaľ nejaké tie nelogickosti. Stopáž našťastie nie je prepísknutá, takže to celkom rýchlo odsýpa. Inak v podstate film ničím nedisponuje, nemá výraznejšie miesta, ale zase ani extra hluché miesta. Ku priemeru ešte chýba dosť. 40%(14.11.2012)

Napínavý thriller, který drží slušné tempo od začátku až do konce. Škoda, že oproti Seconds Apart vizuál vypadá béčkově a celý příběh stojí na otřepaných principech.(22.10.2012)