Nesvatbov

Erika Hníková

Erika Hníková

Jiří Konečný

Jana Vlčková

Je trochu hloupý platit za dívku, která si přeje vlízt ti do postele jako děti touží po zmrzce. Aneb za týden to dávaj v tv a dneska jsem na to šel do sauny jménem malý sál ve Světozoru. Nicméně jen díky tomu dávám pouze průměrné hodnocení. Ona tam totiž byla i slečna režisérka a evidentně netočila vysmívačnou komedii o buráncích z východního Slovenska. Tvářila se, že ty lidi má ráda, že jí na nich záleží. Zapomněl jsem se jí zeptat: "Co si teda, kurva, točila?"(7.6.2011)

• mchnk

České home video z východoslovenské ZOO, kde se snaží spářit samce a samičky lidského druhu. Tragikomická show maskující se za slovo dokument.(18.2.2017)

Velmi vtipné, toť vše. Hníková je však nejen dobrá vypravěčka, ale i manipulátorka. A kdo by si při filmu nevzpomněl na Formana. MFDF Jihlava 2010(27.10.2010)

Podle mě byl tenhle dokument dobrý proto, že jsem se u něj zasmála, ale přitom jsem z kina odcházela a zkoumaná problematika mi tak trochu vrtala hlavou. Potud chvála autorce Erice Hníkové. Jinak ale musím uznat, že to nejlepší, co ona pro úspěch filmu udělala, bylo to, že našla starostu vesnice Zemplínske Hámre, který se dost bizardně snaží zalidnit svou vymírající vesnici. Pro místní singly nad třicet musí být pan starosta doslova noční můrou, pro filmového diváka je ovšem hodně zajímavou figurkou.(15.12.2010)

Jde o příjemnou jednohubku vhodnou spíše pro televizi, především skvělá zábava!!! 8/10 PS: jen je trošku škoda, že film nemá výraznější závěr(1.3.2011)