• Francie

Drama / Erotický

USA / Nizozemsko / Francie, 2002, 96 min

Je to niečo, čo dokáže vzrušiť aj zhnusiť... skrátka kontroverzný film ako má byť. Porno scény sú mierne samoúčelné, ale pritom odporne prirodzené... Tvorcovia nedokážu prekročiť hranicu iba ukazovania, a tak aj keď sa film snaží byť výpoveďou mladej generácie, darí sa mu to len čiastočne...(4.10.2007)

• Faye

Zážitek z filmu-pocit nevolnosti.(13.10.2004)

• berg.12

Nevím, jestli mám právo hodnotit film, na který jsem se nedokoukal, respektive viděl velmi útržkovitě, ale na víc jsem prostě nenašel sílu. Dokonalé a absolutní ztělesnění toho, co si představím pod pojmem antifilm.(2.1.2006)

• Boogeyman

Trapná snaha šokovat, nic jiného.(27.5.2006)

Mladí se flákaj, jezdí na skejtech, kouří trávu a píchají. A CO NA TOM, PROBOHA? Nic to NEŘEŠÍ, nemá to HLOUBKU, jen to ZOBRAZUJE pokud to někoho ŠOKUJE, tak asi není z této planety ;-) PRŮMĚR s několika více či méně odhalenými scénami, ale více nic. Americký nezávislý film o maloměstě. Važte na kila a po tisíci kusech.(6.3.2007)