• Francie

Drama / Erotický

USA / Nizozemsko / Francie, 2002, 96 min

• Wacoslav1

No za těch pár celkem odvážných sexuálních scén jsem i přemejšlel o 3*, ale na druhou stranu to nevyváží fakt, že obsahově je to naprosto o ničem podobně jako předchozí snímky od tohoto režiséra. Prostě jenom samý, šukání, fetování atd ve filmu plným totálních dementů. Tak z toho si zase jako fakt na prdel nesednu.45%(21.7.2015)

• movie

Ani spousta velmi negativních recenzí mě neodradila - chyba, měla. Ken Park je totiž skutečně odpad! Tedy skoro...(7.4.2004)

• Le_Chuck

Tak za tento film by Clark zaslúžil vyťahať minimálne za uši. Zvduchoprádzna onania zameraná na cieľovou skupinou zmätených teenagerov, ktorí pod šračkoidným obalom nedokážu vidieť vákum a humus. Po Kids (tiež žiadna sláva) je toto iba sprostý výkrik do tmy s jediným cieľom. Šokovať. Počul som v autobuse rozhovor dvoch 15 ročných faganov o tom, aký to je coolový film, že sa henten odj*bal na ihrisku a ako tamten poslal svoju babku do pi*e. To je fakt des. Úplné dno.(24.11.2005)

• dex2man

Ken Park má asi nejlepší plakát co jsem viděl-vystihuje pointu,shrnuje děj i zobrazuje nejzajímavější scénu z filmu v jednom... a za tu taky dávám 1*:)(8.10.2010)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $1,054,000/0%/(4.6.2010)