• Francie

Drama / Erotický

USA / Nizozemsko / Francie, 2002, 96 min

• Ded@M@tes

Největší úchylárna, která spatřila světlo světa. Nejlepší hodit rovnou do koše. ( Hodnocení: 0/10 )(9.11.2009)

• sepp

Nic nez softcore porno.(6.9.2003)

• Faye

Zážitek z filmu-pocit nevolnosti.(13.10.2004)

• Oskar

Upocený slepenec sexuálně explicitních výjevů, pomateně řvoucí: "Všimněte si mě!" Tentokrát nehodnotím hvězdičkami, protože na jednu stranu jsem byl vyděšen, pohoršen a znechucen (odpad?), ale na druhou stranu je jasné, že právě tohle tvůrci chtěli (*****?). V každém případě je to odporný film a všem, kterým ještě zbyly nějaké iluze o filmařské soudnosti a citu pro mantinely vkusu, radím: vyhněte se mu obloukem!(20.8.2004)

Můj dojem a názor na toto dílo je nepatrně odlišný od většiny uživatelů. Tento film neukazuje nic jiného než realitu a to o tom, jak žijí mladí, hulí, provozují pohlavní styk a mají sadistické úchylky. Jistě, tyto aktivity se vyskytují ve spoustě filmů, ty ale nerežíruje kontroverzní Larry Clark. Jakýmsi mým filmovým smyslem je tento film lehce podceňované dílo, které má v sobě, i přesto, že to jediné, co se v něm děje, je "just fucking and fucking", jakýsi nevysvětlitelný umělecký náboj.(8.5.2006)

• - Film bol zakázaný v Malajzii a Singapure. (Paldiny)

• - Existuje aj reálna osoba menom Ken Park. Park bol v skutočnosti profesionálnym korčuliarom v 80-tych rokoch minulého storočia. (MikaelSVK)

• - Filmovalo sa v kalifornskom mestečku Visalia a v San Fernando Valley, ktoré patrí k Los Angeles. (MikaelSVK)