• Francie

Drama / Erotický

USA / Nizozemsko / Francie, 2002, 96 min

• Faye

Zážitek z filmu-pocit nevolnosti.(13.10.2004)

• castor

Skutečně partička k pohledání. Jeden uráží svoji babičku zkurvenou děvkou a onanuje u tenisových utkání. Jiný spí nejen se svou přítelkyní, ale i s její matkou a s dcerou jistého náboženského fanatika a bůhví s kým ještě. Další odráží nejen agresivní útoky svého věčně opilého otce, což vyvrcholí pokusem o orální, ano, orální sex. Pokud chtěl Larry Clark (alespoň slušně vedl některé herce) něco říct, rozhodně na to nešel správnou cestou. Ken Park je typickým příkladem toho, že nezávislý film nemá hranic. Jeho hrdinové jsou v mých očích nesympatické trosky a zatímco snímeček Kids byl relativně upřímný pohled do světa mladých lidí, tohle je zbytečná a laciná exhibice jednoho narušeného tvůrce!! Chce šokovat, ale neumí to!! Řada scén by filmu vůbec nechyběla, naopak, jsou tam jen na efekt z umanutosti tvůrce, který si něco (místy i zajímavého) usmyslí, ale logicky to nikam nedotáhne. Víc než „zlým“ je Ken Park docela zbytečným filmem!! I když výpovědní hodnotu mít mohl.. 40%.(11.11.2007)

Asi jsem divny, ale Tate se mi zdal ve sve uchylnosti uzasny.(17.9.2008)

• Le_Chuck

Tak za tento film by Clark zaslúžil vyťahať minimálne za uši. Zvduchoprádzna onania zameraná na cieľovou skupinou zmätených teenagerov, ktorí pod šračkoidným obalom nedokážu vidieť vákum a humus. Po Kids (tiež žiadna sláva) je toto iba sprostý výkrik do tmy s jediným cieľom. Šokovať. Počul som v autobuse rozhovor dvoch 15 ročných faganov o tom, aký to je coolový film, že sa henten odj*bal na ihrisku a ako tamten poslal svoju babku do pi*e. To je fakt des. Úplné dno.(24.11.2005)

• Dadel

Ne matka Kena Parka, ale matka Larryho Clarka možná měla potratit. Nemám apriori nic proti kontroverzním filmům, ale nesmí být směšné. Tento film směšný je, a to tak, že velmi. Pokud měl Clark potřebu točit porno, tak měl natočit porno, a nedělat ze sebe bůhvíjakého umělce. Kids byly uvěřitelné, ale tohle je přehnané. Všechny postavy jsou opravdu velice nesympatické. Já vím že to byl záměr, ale zase nevím proč bych se na to měl koukat. Kdyby byl Clark aspoň zručný filmař, tak by to mohlo mít něco do sebe. Ale on není.(8.4.2003)

• - Filmovalo sa v kalifornskom mestečku Visalia a v San Fernando Valley, ktoré patrí k Los Angeles. (MikaelSVK)

• - Režisér Larry Clark a scenárista Harmony Korine spolu nespolupracovali prvýkrát. Stretli sa spoločne počas natáčania snímky Kids (1995). (MikaelSVK)

• - Film bol zakázaný v Malajzii a Singapure. (Paldiny)