poster

Jak vznikla Země (TV seriál)

 • Velká Británie

  How the Earth Was Made

Dokumentární

Velká Británie / USA, 2009, 26x45 min

Kamera:

Wade Muller

Hudba:

Tim Garland
 • MM_Ramone
  ****

  Výborný dokument pojednávajúci o tom „Ako vznikla Zem“. Prostredníctvom odborného, ale zrozumiteľne spracovaného výkladu a za podpory názorných animácií a kamerových záberov je divákovi vysvetlené ako mocné prírodné sily formovali počas miliónov rokov našu krásnu, modrú planétu. Pre mňa osobne to bol cenný zdroj informácií, ktoré ma zaujali a rozšírili moje všeobecné vzdelanie. Teší ma, že si Spektrum Channel stále drží svoju úroveň. ****(20.12.2012)

 • lareinna
  ****

  Hodnotená epizoda: New York. Ďalší zo skvelých dokumentárnych filmov, vďaka ktorým si divák doplní mnoho nových, fascinujúcich informácií.(7.10.2012)

 • sarfian
  *****

  Táto téma ma zvlášť zaujíma a nenechám si újsť jediný dokument tohto typu. Parádička. VIDENÉ 1x(2.7.2012)

 • lubospoti
  ****

  Tento seriál možná nenabízí až tak divácky vděčná témata jako třeba seriály zaměřené na život zvířat apod., ale přesto jde o parádní dílo. Srozumitelný a hodně poučný seriál.(11.8.2013)

 • Gimli
  *****

  Vynikající seriál, na němž kromě velmi dobré prezentace nejnovějších poznatků oceňuji, že ukazuje, jak se vědci k daným poznatkům dopracovali. To se odráží v osnově každého dílu - na začátku se představí nějaký jev, který je potřeba vysvětlit, a pak se postupně kumulativně hromadí důkazy a s každým dalším poznatkem se vytvářejí hypotézy, které se pak ověřují dalším výzkumem, až se z toho nakonec vyloupne komplexní obraz. Nádhera!(24.1.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace