poster

Ledová apokalypsa (TV film)

 • Velká Británie

  Ice

 • Slovensko

  Ľadové peklo

Katastrofický / Akční / Sci-Fi

Velká Británie / Nový Zéland, 2011, 2x90 min

Režie:

Nick Copus

Kamera:

Richard Bluck
 • Phietros
  ***

  Po shlédnutí první části za 3*! Začátek velmi slušný a hodně povedené efekty, pak ovšem přišla část zbytečně protažených scén, dialogů a děje úplně o ničem, co mé hodnocení srazilo. Druhá část začala poměrně také dobře, a chvíli si i držela mé vyšší hodnocení, ale postupem mi to přišlo zkopírované ze Dne poté a konec opravdu pohádkový a navíc ty efekty?! Takže ve finále průměrné a pro mě zklamáním. Nicméně dobře stravitelné a i když se toho neujal nikdo slavný, tak na ty poměry pěkně natočený televizní film...(4.1.2012)

 • Allien.9
  **

  Nemůžu si pomoct, ale společná práce Velké Británie a Nového Zélandu se - v rámci katastrofických TV filmů - vydařila na výbornou. Když pominu jako již tradičně chatrnou a místy nesmyslnou (nebo spíše přemrštěnou) zápletku, jsem spokojená. A to jak po stránce herecké, tak po stránce technické. Že je to k nevíře? Vím, ale světe div se, je to tak.;-) Po zhlédnutí druhé části beru zpět svůj předešlý výrok o "spokojenosti po stránce herecké" a snižuji ze tří hvězd na dvě...(3.1.2012)

 • laik_60
  *

  ani neviem prečo dávam dva body, asi zo slušnosti k hercom v prvom diely, plytký scenár, strašne plytký. Druhý diel bol už totálny odpad na úrovni fekálie.(27.5.2015)

 • Bioscop
  **

  Klasický dvoudílný film, který sice neurazil ale ani nepobavil. Druhý díl jsem sice nedal celý, ale předpokládám, že fotřík najde rodinku a spolu odejdou někam na jih za teplem.(7.1.2012)

 • paascha
  odpad!

  První díl jsem dal skoro celý, kdyby tedy měl asi 3 minuty, a druhý? Ten jsem vydržel skoro půlku prvního:-))(5.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace