Ledová apokalypsa (TV film)

Ice

Ľadové peklo

Katastrofický / Akční / Sci-Fi

Velká Británie / Nový Zéland, 2011, 2x90 min

Nick Copus

Richard Bluck
  • Orlau32

Z geofyzikalního hlediska absolutní kravina. Amen.(8.1.2012)

• papaJA21

Jak jsem byl příjemně překvapen prvním dílem, ten druhý si tu trapnost a klišé vybral za oba. Ke konci se už na to fakt nedá dívat a jen jsem opatrně poslouchal s kuchyně.(6.1.2012)

• ainny

Marně dumám za co dát aspoň jednu hvězdu. Za to poselství? Asi ne. Stokrát viděné, od prvních minut celkem jasné, kdo zařve, a kdo přežije. Neběžet to tu chlapovi, kterého to, kdo ví proč, zaujalo, tak bych to vypnula po čtvrt hodině.(5.4.2014)

• paascha

První díl jsem dal skoro celý, kdyby tedy měl asi 3 minuty, a druhý? Ten jsem vydržel skoro půlku prvního:-))(5.1.2012)

Po shlédnutí první části za 3*! Začátek velmi slušný a hodně povedené efekty, pak ovšem přišla část zbytečně protažených scén, dialogů a děje úplně o ničem, co mé hodnocení srazilo. Druhá část začala poměrně také dobře, a chvíli si i držela mé vyšší hodnocení, ale postupem mi to přišlo zkopírované ze Dne poté a konec opravdu pohádkový a navíc ty efekty?! Takže ve finále průměrné a pro mě zklamáním. Nicméně dobře stravitelné a i když se toho neujal nikdo slavný, tak na ty poměry pěkně natočený televizní film...(4.1.2012)