poster

Spartakus: Bohové arény (TV seriál)

 • USA

  Spartacus: Gods of the Arena

 • Slovensko

  Spartakus: Bohovia arény

Akční / Drama / Dobrodružný / Historický

USA, 2011, 6x55 min

 • Shushika
  ****

  Na Spartaka to nemá (a je vidět, že to vzniklo trochu narychlo, aby se do Andyho uzdravení na gladiátory nezapomnělo), ale i tak stojí za vidění. Gannicus mě sice nebaví (tu jeho '80 mařenu bych mu nechal oholit), a ani sexuálno a verbální čuňačinky by na sebe nemusely tak upozorňovat, ale je příjemné sledovat, jak postavy postupně dorůstají do podoby, kterou mají v první sérii. Bohužel je to v pravém slova smyslu jen prequel... a nic víc.(20.4.2011)

 • Falko
  *****

  Kedze SPARTAKUS: KRV A PIESOK (2011) dopadol v zavere tak, ako dopadol, nebolo mozne natocit pokracovanie s tymi postavami z domu Batiatov, ktori tam hrali a tak bolo treba natocit prequel a vobec to nedopadlo zle. Som rad, ze som videl aj tychto 6 casti, pretoze to bolo velmi podobne prvej serie. Intrigy alebo spinave obchody tu hrali hlavnu ulohu a aj preto ma tento serial tak bavi, v mnohom mi pripominal BORGIOVCOV (2011) s Jeremy Ironsom, kde to bolo podobne. Zaverecna cast bola uzasnym vyvrcholenim a tym si u mna vydobila i piatu hviezdicku. Teraz ked som videl aj tretiu seriu musim uznat, ze som sa mylil, ked som pisal, ze niet o com natacat a predsa len bolo mozne natocit aj pokracovanie a bolo skvele. Opät za 5 hviezdiciek. __________ John Hannah - (Batiatus) +++ Dustin Clare - (Gannicus) +++ Manu Bennett - (Crixus) +++ Nick Tarabay - (Ashur) +++ Lucy Lawless - (Lucretia) +++ Craig Walsh-Wrightson - (Solonius) +++ Lesley-Ann Brandt - (Naevia) +++ Antonio Te Maioha - (Barca) +++ Stephen Lovatt - (Tullius) +++ Produkcia: Sam Raimi +++(23.2.2012)

 • Phobia
  ***

  Oblíbili jste si gladiátory z Batiatova ludu, zajímá vás jejich minulost, začátky slavné či neslavné kariéry, chtěli byste vědět, proč jsou Batiatus a jeho zrzavá Xena takové všehoschopné mrchy? "Bohové arény" vám na většinu otázek jakž-takž uspokojivě odpoví, ale jejich hlavním záměrem je ukázat co nejvíc černých ptáků, bílých koz a vzájemné fyzické interakce muž s ženou, žena s ženou, žena s ženou a mužem, muž s ženou a mužem, muž s mužem a občas také muž proti muži. Stručně řečeno: ubylo krve, přibylo semene. Já teda radši koukám na choreograficky dobře vypiplané souboje, než na stále stejné, křečovité, ufuněné pozice z Kamasútry. Z mého hlediska jsou proto "Bohové arény" o něco slabší podívanou oproti "Krvi a písku", navzdory faktu, že se v nich nevyskytuje nafrněný depkař Spartakus. Mozek se v průběhu seriálu nezapotí, udržuje stěží provozní teplotu, ale co, moje hormony se rády pokochají pohledem na svalnatá těla. 65%(22.5.2012)

 • klerik
  ****

  Prekvapivo dobré. Našťastie to nie je o Gannicovi, ale predovšetkým o situácii a postavách okolo neho. Zhustený dej v šiestich epizódach tomu dodáva na naliehavosti. Faktom však ostáva, že Spartakus bol príliš dobrou postavou a príliš dobre obsadenou postavou, aby ho mohol niekto nahradiť (a už ani nenahradí). Seriózne odvedená robota, ktorá nerobí pôvodnému seriálu hanbu, skôr naopak...(9.1.2012)

 • Anchi
  *****

  Asi jsem trochu úchylná, ale já tohle fakt můžu! (a konečně větší role pro Jaime Murray, jsem spokojená)(28.2.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace