Kocour v botách

Francie, 2009, 80 min

Předloha:

Charles Perrault (kniha)
  • tterez

Francouzskej pokus o roztomilý počin se zvrtnul v bláznivou frašku na pohádku, kde byly všechny postavy nepříjemným způsobem "uzpívané", až bych řekla uječené. Pěknou ostudou je navíc i ta animace. Všechny postavičky (vyjma kocoura - ten ušel) byly neskutečně ošklivé a nemohly se líbit ani dětem. Jen doufám, že ten nový Kocour, co je právě v kinech, bude o sto procent lepší.(21.12.2011)

• LiVentura

Hudba je originální... jinak to stojí za ho...(24.11.2013)

• Jacinda

Pro jakou věkovou hranici tohle je? Dabing mi místy připomínal Bořka stavitele. uřvané. grafika divná. a všichni se chovali jako magoři.(25.4.2011)

• blackrain

Tahle francouzská číča u mě moc nezabodovala. Mám mnohem radši kocoura, co se kámoší se Shrekem.(28.12.2010)

• Nivenx

Tak každopádně pro děti jako animák třeba uspěje, ale jako celek pro celou rodinu velice slabé a nudné. Nedokázal jsem se dívat na celý v kuse a přiznávám, že jsem musel přetáčel. Téměř nesnesitelné. 10%(2.2.2014)