poster

Kocour v botách

 • Česko

  Opravdový příběh Kocoura v botách

 • Francie

  La véritable histoire du Chat Botté

 • Slovensko

  Kocúr v čižmách

 • Velká Británie

  The True Story of Puss'N Boots

Animovaný / Komedie / Rodinný

Francie, 2009, 80 min

 • Mauric
  **

  Přenesete-li se přes fakt, že animace vypadá jako ze Sims, postav je jen hrstka a všichni se chovají tak trochu divně, dokážete si tuto pohádku užít. Samozřejmě by asi slušela nálepka "Pro děti do šesti let". Dveřník zpívající francouzské cover-verze Pavarottiho mě i rozesmál.(6.3.2012)

 • Radiq
  odpad!

  Čekal jsem kocoura, kterej hrál ve Shrekovi, ale to je omyl, tohle je uplně jinej druh, to není ani příbuzný od tamtoho kocoura. Není vtipnej, ani roztomilej. Naopak, je hrozně francouzskej, stejně jako celej film. A navíc se tam hrozně moc tancuje a zpivaji se tam ruzně předělany známy písničky, ktery jsou předělany hodně trapně a nudně. Francouzi mi normálně nevadijou, ale tohle je teda extrém. Aji ty pohyby a mluva, dokonce aji mluva v českym dabingu, gesta a mimika, to všechno je tak hrozně moc francouzsky, až mě to uplně štvalo. Nemluvim o ději, kterej jsem několikrát vubec nepochopil, třeba toho Lidožrouta a jeho chování a motivace a proč labuť a pak kachna a co třeba ta ropucha, co se tam přežírala. No plno nelogickejch věcí. Jeden z nejhorších novodobejch animovanejch filmů. Animace ubohá, jak z traileru k nějaké blbé PC hře...(21.1.2013)

 • tterez
  *

  Francouzskej pokus o roztomilý počin se zvrtnul v bláznivou frašku na pohádku, kde byly všechny postavy nepříjemným způsobem "uzpívané", až bych řekla uječené. Pěknou ostudou je navíc i ta animace. Všechny postavičky (vyjma kocoura - ten ušel) byly neskutečně ošklivé a nemohly se líbit ani dětem. Jen doufám, že ten nový Kocour, co je právě v kinech, bude o sto procent lepší.(21.12.2011)

 • LiVentura
  odpad!

  Hudba je originální... jinak to stojí za ho...(24.11.2013)

 • metal.storm
  odpad!

  Tak to radšej okopávať zemiaky na roli ako pozerať ToTo!! -Totálne zbytočný, odporný a blbý film. Oproti tomuto bola hraná nemecká verzia kocúra v botách dokonalá!!(11.4.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace