poster

Žena (festivalový název)

 • USA

  Woman, The

Drama / Thriller / Horor / Krimi

USA, 2011, 103 min

Režie:

Lucky McKee

Předloha:

Lucky McKee (kniha), Jack Ketchum (kniha)

Kamera:

Alex Vendler

Hudba:

Sean Spillane

Kostýmy:

Michael Bevins
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ricci.s
  ***

  Aj by som dal vyššie hodnotenie, ale to by sa ten film musel rozbehnúť o niečo skôr ako 10 minút pred záverečnými titulkami. Prirovnávať to k dokonalému Martyrs je totálne od veci, pretože tam bolo gore, a psychický a fyzický teror od úplného začiatku, zatiaľ čo toto nepripomína horor takmer počas celého filmu. Našlo sa tam síce nejaké mučenie a znásilnenie, ale po prvé toho bolo málo a po druhé to ani poriadne neukázali. Navyše stál film celú dobu na mieste. Keby nebolo PARÁDNEHO PECKOIDNÉHO záveru, tak by to bola čistá psychologická rodinná dráma na tému "tyrania v rodine" - ktorú síce tiež neodmietnem, ale nie vtedy, keď čakám brutálny krvák. Námet bol rozhodne zaujímavý a nakrútené je to tiež slušne, ale mohol byť z toho oveľa väčší masaker, takto je to u mňa len lepší priemer.(1.6.2011)

 • iamek
  ****

  První půlka neuvěřitelná nuda, ale jak se snímek postupně krásně depresivně rozjížděl, tak to byla parádní jízda a závěr byl kulervoucí. Konečně horor v roce 2011, který nebyl nudný a měl koule ! Lucky McKee má možná přece jen talent na hororový žánr. Přece jen May a Lesy byla nuda.(3.12.2011)

 • Dever
  ****

  // Distribútor: The Collective, Bloody Disgusting, Salient Media // Skôr by som The Woman priradil k psychopatizmu ako k hororu, ale v podstate je to jedno, pretože ma to bavilo. Na filme je dobre to, že je to práve tak absurdné, zvrátené, ale predsa reálne.....70%(20.2.2013)

 • Fr
  *

  ,,NEMŮŽEME DOPUSTIT, ABY PO LESÍCH CHODILI LIDI, KTEŘÍ SI MYSLÍ, ŽE JSOU ZVÍŘATA. NENÍ TO BEZPEČNÉ“....... /// Těžko říct, co se honilo Chrisovi v palici, když se rozhodl ulovit ,,vlčí ženu“ a připoutat ji ve stodole(?). Nejspíš (určitě) mu houkalo v kládě. Jak debilně to vypadá, tak debilní to je. Jeblá je celá rodina, který by projekt ,,CIVILIZACE“ mohl jenom prospět. Znalosti, jak očistit ,,kočku“ (vlka) vapkou, jak si nechat si uhryznout prsteníček, či získání zručnosti s kombinačkama v ,,Loskutákovi“ nenajdeš. Asi je jasný, že kromě idiotů je tu jakejsi sex a teče tu krev. Hmm, tohle psal dobrej magor. Závěrečný finále – krom toho že je pičoidně nesmyslný a krvavě bezúčelný – nevzbuzuje nic než pocit demence tvůrců a soucit s postižením herců. Zlatá Markéta! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zjistím, jak to dopadá, když člověk šuká vlka (vlčici). 2.) Tvrdím, že řetěz pro manželku by nikdy neměl sahat až do obýváku. 3.) Trpím ,,Anoftalmií“. 4.) Thx za titule ,,Zerg.cz“. /// PŘÍBĚH ** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ ne(8.12.2011)

 • Pilda17
  ***

  Začátek dobrý, děj nebyl nejhorší, ale vše zkazil závěr.. 6/10 = 60%(14.11.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace