Posedlost: Robert Pattinson

• Velká Británie Robsessed
všechny plakáty
Velká Británie, 2009, 70 min

Jaký byl život Roberta Pattinsona předtím, než natočil film Stmívání, kterým se proslavil a začal být zbožňován mnohými fanynkami? Na tuto otázku vám dá odpověď tento dokument. Dozvíte se, jaký byl student ve škole, proč nebyl zrovna dobrý model a jak se vlastně dostal k herectví. Dokument je točený formou rozhovorů s lidmi, kteří se nějakým způsobem angažují v showbusinessu a prokládán Robertovými fotkami, ať už přímo z filmů nebo jejich natáčení, či z jeho běžného života a mládí. (Maerlyn0)

blackkocour odpad!

Proč vůbec vznikl tenhle dokument? To je stejně zavádějící otázka, jako když se zeptáte svýho učitele na biologii, jestli mají muži menstruaci, či jestli může rovnou otěhotnět, Bože!! Dobře, teď ale vážně. Pattinson je fakt pekelně sexy chlapec, obličejem vysetaným kozatými anděly, na kterém by se i ledovec roztopil na sračky. Pattinson je tak zatraceně chytrej klučina, že by dokázal porazit i piškvorkovýho robota, s 99% vítězným tahem. Ten, kdyby chtěl, mohl by hýbat celým světem! Zkrátka, žádný dokonalý sexy herec, se už nikdy nenajde, a můžete hledat jak chcete! Brad Pitt? Haha, ten v porovnáním z Pattinsonem, vypadá jako hnusná a tlustá máca, která vybírá kačky na hajzl! Malý holčičky po něm hážou svoje vlhké kalhotky, děvčata po něm hážou svoje uslintaný rovnátka, báby po něm hážou svoje protézy, a ty vole, batolata po něm hážou posraný plenky, kurva, nebudem to tak zhurta přehánět, snad? Kdybych asi nebyl plesnivý a šeredný traktorista, a možná ani ten hermafrodit, tak by mi po něm asi taky pořádně tekl proud Niagarského vodopádu ze všech použitelných otvorů z těla, až by se mi celá kůže smrskla z ksichtu, až by mi všechny vlasy vypadaly z hlavy, nebo až bych si na Vánoce, od Ježíška, přál voskový odlitek Robertova mini čuráčka. Ano, Pattinson je, nebo aspoň byl kurevsky sexy slimboy, ale mě osobně vyhovuje víc teď. Středoškolský prcač bobříků, se záhy stal jen jako normální šarmantní chlap, který se nehrne do světla reflektorů, ale radši do režisérského křesla. Fandím mu, snad si půjde pro to, čeho ho nejvíc naplňuje, ale tenhle rádoby "dokument", je jen 13.komnata, pro fanatické hladové fanynky. Jeho úžasná sláva, kde i horda malých chlapečků se chtěla stát obět, upířího Edwarda, který jim přijde v noci do pokojíčku, a zubama jim rozjebe krční páteř, částečně už vyhořila. To, abyste udělali značkový dokument o borcovi, co vstal z mrtvých po třech dnech, a všichni ho najednou uctívali jako novou Superstar. Takový svět bych nepochopil, a už bych nechtěl být jeho součástí. Moje domovina je zatuchlý sklep, u strejdy Majka. ()