poster

Resident Evil: Zatracení

 • Japonsko

  Biohazard: Damnation

 • Japonsko

  バイオハザード ダムネーション

  (Japonsko)
 • anglický

  Resident Evil: Damnation

Animovaný / Akční / Horor / Sci-Fi

Japonsko, 2012, 100 min

Režie:

Makoto Kamija
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • swamp
  ***

  Degeneration mě nijak zvlášť neuchvátilo, ale Damnation už bylo výrazně zajímavější. Taková klasická videoherní zápletka a scénář, povedená akce a hravá kamera. V herní sérii RE se sice moc neorientuji, takže nemohu posoudit konzistentnost, ale oproti posledním dílům filmové série je tento přírůstek rozhodně lepší volbou.(29.10.2014)

 • rollman1
  *****

  PO pvním vynikajícím dílu k nám došel díl druhý, který je lepší snad ve všech ohledech, Ať už co se týče akce, vylepšenější animace a samozřejmě děj, který je lepší a hraje také na citovou notu. Leon. S. Kennedy je nejsympatičtější postava a taky má v zásobníku plno hustých i vtipných hlášek. Můj názor ? 2x lepší než první díl a idkyž má trošku pomalejší rozjezd, na kráse filmu to neubírá, film nenudí a krásně odsejpá. Jako fanoušek her a filmu ( kromě Afterlife) 100%(20.9.2012)

 • *CARNIFEX*
  ***

  Na môj vkus priveľa príšer. Postupne sa z Resident Evil vytrácajú zombie a akosi sa zabúda, že predsa to bola podstata príbehu. Bohužiaľ sa hra a film odoberajú iným smerom. Kde všetci prežívajú orgazmus v 3D a efektoch, mne sa chce grcať. Príbeh stále slabší a slabší o čom svedčia aj posledné dve časti hraného filmu. Tá štvrtá a piata časť, veď to je normálne katastrofa. Filmovú séria je na tom stále horšie. Hru pomaličky ale isto zahrabávajú pod koberec. Pre mňa osobne je tento kreslený príbeh len veľmi, veľmi slabučká náplasť už tak zdecimovanej, zničenej filmovej či hernej série, ktorá mala tak veľké čaro a bola mojou srdcovou záležitosťou. No, a teraz mám chrobáka v hlave či som tie tri hviezdy nedal viacmenej z ľútosti.(1.10.2012)

 • Kaluž
  *****

  Nejlepší Resi film, fanoušek pláče dojetím. Co si Capcom neudělá sám… Dávkujte společně s "předlohou".(3.12.2012)

 • ConanVJ
  *****

  Po technické stránce výborný animák, který vypráví příběh Leona a Ady odehrávající se před hrou Resident Evil 6. Děj se odehrává ve Východoslávské republice, ve které probíhá občanská válka. Chudý lid se vzbouřil proti kapitalistickému vedení státu Po dlouhých bojích vyhlásila prezidentka Světlana Beliková, vyhlásila příměří, ale jen do doby, než vláda zjistila, že se na území rebelů nachází ropa. Vláda opět zaútočila na takzvané teroristy, aby nerostnou surovinu získala. Prohrávající vzbouřenci se stáhli do hlavního města Holivgrad. Sem byl také vyslán Leon S. Kennedy, který má zneškodnit B.O.Z. - Biologické zbraně, (B.O.W.) které se zde vyskytli. Hned po příjezdu zjistí, že jej vláda stahuje ze země spolu s celou americkou ambasádou. Leon se tedy vydá pátrat po B.O.Z. sám, ale brzy je zajat vzbouřenci...... Ve filmu nejsou zombíci, ale lidé ovládání Plagou, dále je zde spousta Lickerů a objeví se zde i Tyranti. Film má nejen parádní vizuální stránku, ale i parádní soundtrack. Jako film doplňující herní sérii, se mi RE Damnation hodně líbil a za mě hodnotím 100% :)(23.9.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace