Resident Evil: Zatracení

Resident Evil: Damnation

Animovaný / Akční / Horor / Sci-Fi

Japonsko, 2012, 100 min

Makoto Kamija

Průměrné intro k PC hře, který je zbytečně nafouknuté na stopáž 100 minut.(9.11.2012)

Pseudointelektuálové všech zemí spojte se! Vytvořte si účty na csfd, mulťácké účty, naserte se do diskuzí a do hodnocení a pak jebejte takové skvělé filmy. Napsat, že tenhle díl przní sérii je asi tak trošku víc na facku. Jsem intelektuál, film je hovadina, protože postrádá hlubší myšlenku a zombie nebyly vůbec strašidelné, dám filmu odpad nebo 1* a budu se cítit děsně kůl. Takový cool bych vám zarazil do srdce. Film se drží na pomezí svého předchozího dílu a možná ho i lehce dokáže předčit. Trošku delší rozjezd nám později dává skvělou akční podívanou. Ano, když to NĚKTEŘÍ vypnou po 50 minutách, tak je jasné, že potom hovno dostanou. Co kdyby si třeba takoví raději četli časopis SPY a raději vynechávali skvělé filmy, protože je pak sráží zbytečně a já musím psát takové pseudokomentáře o hovnu?(30.9.2012)

Poměr kecy/akce je celkem vyváženej, navíc kecy nuděj jenom trochu a akce je pochoutkově dynamická i drsná, zvlášť pokud se závěrečnýho "bosse" tejká, to je ultramacho jako prase! O dokonalý animaci nemluvě. 65 - 80%(29.9.2012)

• ledzepfan

Hrozný blábol...Příběh tradičně ResidentEvilovsky plytký a překombinovaný. Animace nic moc. Herci žalostní(ano ti animovaní herci opravdu hrají špatně). Ženské mají pod sukní vždy jen neprostupně černé díry.......Je jedno jestli je to kdysisexy Mila, která ani neudrží bouchačku v ruce nebo animovaní paňáci-RE je evidentně značka braku(minimálně teda ve filmovém světě).(1.10.2012)

PO pvním vynikajícím dílu k nám došel díl druhý, který je lepší snad ve všech ohledech, Ať už co se týče akce, vylepšenější animace a samozřejmě děj, který je lepší a hraje také na citovou notu. Leon. S. Kennedy je nejsympatičtější postava a taky má v zásobníku plno hustých i vtipných hlášek. Můj názor ? 2x lepší než první díl a idkyž má trošku pomalejší rozjezd, na kráse filmu to neubírá, film nenudí a krásně odsejpá. Jako fanoušek her a filmu ( kromě Afterlife) 100%(20.9.2012)