Resident Evil: Zatracení

Resident Evil: Damnation

Animovaný / Akční / Horor / Sci-Fi

Japonsko, 2012, 100 min

Makoto Kamija

Strhující animovaná podívaná s lehkým politickým podtextem, vynikajícími akčními scénamy a skvostnou Adou Wong.(23.9.2012)

Výborná animace a skvělá akce dávájí vyniknout skvělemu akčnímu animovanému filmu podle předlohy kultovní herní série Resident Evil. Navíc Leon je vážně simpaťák a skvělý řezník, příběh je taky dobrej, soundtrack svěží a i ostatní postavy kromě Leona něco do sebe mají a vytvořil jsem si k nim nějaký vztah. Skvělá práce! 80%(21.9.2012)

Poměr kecy/akce je celkem vyváženej, navíc kecy nuděj jenom trochu a akce je pochoutkově dynamická i drsná, zvlášť pokud se závěrečnýho "bosse" tejká, to je ultramacho jako prase! O dokonalý animaci nemluvě. 65 - 80%(29.9.2012)

Bez Alice to zkrátka nikdy nebude ten pravý Resident Evil. První dvě třetiny téhle animované verze mi dává za pravdu víc než by si kdokoli přál, naštěstí finále je jedna velká akční jízda plná fajn nápadů, která zvyšuje dojem z celku alespoň na neurážlivý standart.(3.10.2012)

Damnation překonává ve všech ohledech Degeneration. A tím pádem i všechny hrané Residenty. Už podruhé mi Capcom ukázal, jak filmově nosná může zápletka RE být, o to víc mě mrzí zatuchlost filmové série.(27.10.2012)