Resident Evil: Zatracení

Resident Evil: Damnation

Animovaný / Akční / Horor / Sci-Fi

Japonsko, 2012, 100 min

Makoto Kamija

PO pvním vynikajícím dílu k nám došel díl druhý, který je lepší snad ve všech ohledech, Ať už co se týče akce, vylepšenější animace a samozřejmě děj, který je lepší a hraje také na citovou notu. Leon. S. Kennedy je nejsympatičtější postava a taky má v zásobníku plno hustých i vtipných hlášek. Můj názor ? 2x lepší než první díl a idkyž má trošku pomalejší rozjezd, na kráse filmu to neubírá, film nenudí a krásně odsejpá. Jako fanoušek her a filmu ( kromě Afterlife) 100%(20.9.2012)

Animace a detaily tohoto animovaného hororu jsou skvělé. Příběh s klasickými zombie postavami se povedl a celým filmem provází akce vedle akce. Jsem nadšený tak jako v případě Resident Evil: Rozklad. 100%(5.10.2012)

• SeBig

Po prvních 28 minutách jsem to nemohl vydržet a film jsem vypnul.. protože takovou kokotinu jsem ješte neviděl.. můžete mi někdo říct co to má společnýho se hrou RE? kromě postavy Leona.. kde jsou zombici? Co to je za trapný postavy? za celou tu pulhodinu jsem viděl jen trapného lickera který byl jen něčí trapný mazlíček a mluvicí zombies?? WTF? Neuvěřitelná sračka navíc to jak je to animovaný mě sere ješte víc.. nedokoukam stejná zbytečnost jako filmy animovaný Tekken.. tohle nemá s RE nic společnýho. NUDA! a mám tu vzkaz pro některé uživatele phoenix631, Beckett51, yoSHITsune a další.. RE1,2,nemesis nostalgické pecky od 4 to začla být pekná sračka.. světe div se tedy že se mi tohle nelíbí o.O viz Andersonova blitka Retribition.(20.9.2012)

Výborná animace, výborný děj, postavy a akce. Jeden z těch kvalitnějších animovaných filmů, kterým nemám o vytknout. Už se těším na další pokračování. Z tohohle filmu by si měli vzít příklad tvůrci hrané série a natočit to přesně takhle. Jen konec už byl trochu překombinovaný ale to se dá vzhledem ke zbytku přehlédnout.(21.9.2012)

Doporučuju - nutnost pro lidi, co znaj ty hry a obecně je to něco, co bych rád viděl v kině jako "film podle hry". Převedení herních realit a navázání na filmové hodnoty je tam prostě skvělé... Jasně, z pohledů filmů to není žádné terno, ale zároveň to funguje a odsýpá a třeba posledního filmového residenta to naprosto zadupává do země. Čímž chci hlavně říct, že kdyby někdo udělal naprosto totéž, akorát by ten děj stavěl zručněji, více dramaticky apod, tak by to byl prostě nadupaný blockbuster.(21.9.2012)

• - Parazit Las Plagas, zde nazývaný jako Plaga, který se ve filmu objevuje, pochází ze čtvrtého a pátého dílu stejnojmenné videohry. (JackBurda)

• - Druhý celovečerní CGI – obraz zcela generovaný počítačem – film „Skrytého zla“, jehož děj se odehrává před událostmi ve hře Biohazard 6 (2012) pro PS3. (Perth)

• - Součástí závěrečných titulků je trailer na šestý díl videohry. (JackBurda)