poster

Hurá do Afriky!

 • Německo

  Konferenz der Tiere

 • slovenský

  Hurá do Afriky!

 • anglický

  Animals United

Animovaný / Rodinný

Německo, 2010, 93 min

Předloha:

Erich Kästner (kniha)

Scénář:

Simon Hauschild

Hudba:

David Newman
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • numi
  *

  Nepovedená agitka proti lidské rase s podprůměrnou animací, která je moc filozofická pro děti a žalostně nudná pro dospělé.(2.2.2014)

 • Ketri
  *

  Tak tento film nebyl patrně určen dětem, na to zde bylo příliš hlubokých filozofických myšlenek a ekologických rozborů. Nebyl však určen ani dospělým, na to chyběly obvyklé dvojsmyslné vtípky a animace 3D vypadala jako ze starých "prostorových pohledů ze Západu". Tento film nebyl ani pro infantilní Ketri, která nadšeně tleská u každého animáku. Tak pro koho ten film cholera vlastně točili?(8.4.2012)

 • Phietros
  ***

  Najednu stranu zábávné, ale na druhou nesmyslné a vyloženě pro děti. Na madagaskar holt nic nemá! Ale rozhodně bych tento animák neřadil mezi nejhorší.. Děti v tom můžou vidět zábavnou podívanou ze Surikatou, která hledá vodu a pěkná zvířata a jejich dobrodružstí. Nicméně místy nedávají smysl jako např.lední medvěd v africe, nebo verliby dopraví v puse do new yorku slony, zebry atd.. Zápletka s pohledu dospěláka je jasná, díky globálním změnám se mění i podmínky pro zvířata, kterým navíc mi lidé ničíme půdu a přehradamy zastavujeme zdroj vody! 55%(20.4.2013)

 • Fary
  **

  To bylo tak blby az to bylo pekny. Film o sobe je stupidni hovadina, ktera by se vesla do 15 minut i s titulkama, nicmene dve veci se mi libily - charaktery postav a hudba. :) Skoda jen, ze film utopil onu "spasnou myslenku" na zachranu sveta zvirat. Ovsem surikaty ala Cid z Ice Age (ja vim, ze on je lenochod) nelze nemit rad. :) Jo a taky predak buvolu ma svoje kouzlo! :)(4.5.2011)

 • Diabloxxl
  odpad!

  Najúbohejší animák aký sa vôbec dá vyprodukovať... Vykreslenie a správanie postáv, hlášky a sprosý príbeh co absolútne zle a čiastočne skreslene ale hlavne prehnane ukazuje ľudske správanie a to najmä na začiatku je toho nahustené jedno na druhé. Grafické spracovanie bolo tiež dosť pod priemerom. V priebehu celého filmu sa mi chcelo zvracať a pozeral som to len z donútenia až do konca iba RAZ som sa usmial cez celý film. I dont want live on this planet anymore... 2%(10.1.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace