Ve vlčí kůži po stopách Džingischána (TV seriál) (festivalový název)

• Česko

V kůži vlka po stopách Džingischána

(festivalový název)
  • Austrálie

On the Trail of Genghis Khan

Vo vlčej koži po stopách Džingischána

(festivalový název)

Dokumentární

Austrálie / Německo, 2010, 172 min

Tim Cope

Lisa Gerrard

Tim Cope

Suresh Ayyar

Blázen !!!! Úplně mi běhal mráz po zádech.(2.4.2013)

Jak říka hlavní postava tohoto dokumentu Tim, tohle v kanceláři nezažijete.Hodně zajímavé putováni drsnými kraji a ještě drsnější přírodou, třeba na takové Mongolce či Kazachy jsem hleděl s otevřenou hubou nejsem si jist jestli bych jel do těchto zemí na dovolenou. :D uděluji 4**** velmi povedené a jedno z nejlepších děl na Dokumentárním festivalu.(23.3.2012)

Těším se na pokračování.. Bylo to dokonalé a hodně drsné.(17.2.2013)

Pro mě filmový vrchol z festivalu Expediční kamera 2012. Vrátit se k prapůvodním kořenům lidství, spolehnout se pouze sám na sebe, nechat se unášet líbivými zvuky praskající trávy a cválat na koni nekonečnou krajinou tak, jako před tisíci léty. Tomuhle člověk s láskou pro přírodu, dobrodružství a snílkovstí jen těžko odolá.(28.2.2012)

Viděno v rámci festivalu Expediční kamera. Tak tenhle film mě asi z festivalu zaujal nejvíc, mrzí mě, že jsem viděla jen 2. díl, doufám, že někde seženu další. Přišlo mi to takové nejautentičtější, žádné přehrávání, krásně upřímné. Je hezké vidět, že na světě ještě existují dobří lidé.(24.3.2013)