• Česko

• Francie

(festivalový název)

Komedie / Drama / Horor / Mysteriózní

Francie, 2010, 79 min

There is no reason to see this movie. Again. 50%(3.8.2011)

• Gilmour93

Pustit tohle dělníkovi z Barumu po třech šestnáctkách, musí zákonitě přijít jeho sebevražda.. Dupieuxovo pneu-zamyšlení nad kauzalitou, diváckými stereotypy a iluzí v kinematografii lze možná ocenit za třeskutě zajímavý nápad, ale to bych nesměl mít po většinu snímku pocit, že si mě ta guma s telekinetickými schopnostmi zrovna bere vibrujíce do parády. Holt genialitu od hlouposti lze někdy jen stěží odlišit a co hůř, mnohdy se i zamění.. Ani jako workoholický majitel pneuservisu a nadšený návštěvník festivalů art filmu už nikdy více, ovšem musím autorovi nechat, že se nebál nařčení z rasismu a "vybarvil" sériového vraha navzdory zvyklostem. A mimochodem, v Texas Chainsaw Massacre si neumývali v koupelně ruce, protože netekla voda a E.T. měl hnědou barvu, aby v případě pádu do septiku splynul s jeho obsahem. Já vám dám no reason, až vám bude vzorek sjetý..!(8.6.2012)

• Rob Roy

Guma by chtěla být strašně chytrý film (zcizovací efekty, reflexe diváctví), ale je tím jenom otravná(2.4.2011)

Pneumatika sprchující se v motelovém pokoji? Tak to je tedy úlet.(30.3.2011)

• 666teen

Warum? Barum.(14.6.2015)