• iamek
  ****

  Na první pohled zní popis Napapiirin sankarit jako jedná velká nuda, ale opak je pravdou. Napapiirin sankarit je vtipná road movie plná zajimavých a kuriózních scén. Casting je sympatický a krajina severských zemí je dechberoucí.(9.11.2011)

 • predators
  ***

  Finská road movie...takže na sněhu, se saunou, vířivkou, se soby a taky s digiboxem! Není to sranda k popukání, to vůbec, ale příběhy jsou rozmanité a svým způsobem i zajímavé, takže lepší průměr. 60%(6.8.2013)

 • boshke
  *****

  (Febio Fest) Tak tahle finská jízda mne hodně bavila. Námět prostý, scénář skvělý, humor vynikající a finále s helikoptérou? Úžasné... 100%(16.3.2013)

 • bouncer
  ****

  Digibox jako hlavní hrdina filmu a mrazivá finská jízda, kde se zasmějete a užijete bláznivou noc na severu Finska se všemi předsudky i nečekanými zvraty.(5.4.2015)

 • Orvokki
  *****

  Bola by to taká obyčajná cesta do obchodu. Lenže to by nemohol byť piatok večer a film by sa nemohol odohrávať vo Fínsku. Aby Janne (Jussi Vatanen) zachránil svoj vzťah s Inari (Pamela Tola), vydáva sa na cestu do Rovaniemi, mesta 200 km vzdialeného, aby jej kúpil digibox. Na ceste plnej prekážok a pokušení ho sprevádza Kappu (Jasper Pääkkönen) a Tapio (Timo Lavikainen). Cena People's Choice Award na Jussi 2011. A Dome Karukoski má jednoducho talent.(13.5.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace