Digibox jako hlavní hrdina filmu a mrazivá finská jízda, kde se zasmějete a užijete bláznivou noc na severu Finska se všemi předsudky i nečekanými zvraty.(5.4.2015)

(Febio Fest) Tak tahle finská jízda mne hodně bavila. Námět prostý, scénář skvělý, humor vynikající a finále s helikoptérou? Úžasné... 100%(16.3.2013)

Na první pohled zní popis Napapiirin sankarit jako jedná velká nuda, ale opak je pravdou. Napapiirin sankarit je vtipná road movie plná zajimavých a kuriózních scén. Casting je sympatický a krajina severských zemí je dechberoucí.(9.11.2011)

No, ak sú v tom Fínsku všetci tak v pohode, dokonca i Rusáci, tak to ja tam potom valím. Film je ináč klasická oddychovka, pri ktorej sa celý čas len uškrňate a možno dva razy i vybuchnete od smiechu, ale ideálna hlavne po desaťhodinovej šichte, to bezdebaty. Pamela Tola je kočka a Jasper Pääkkönen by snádˇ nemohol hrať vo filme bez toho, aby nemal nejakú štrikovanú čiapku nasadenú na tej svojej kotrbe ( inak, ja ho mám celkom rád ) no a ten koniec to zadrel! Záver: ukrutne silné 3* , alebo pomerne slabšie štyri, no .(13.6.2011)

Cesta za koupí set-top boxu ještě nikdy nebyla tak zábavná. Typický severský humor v nádherné zasněžené krajině s několika nezapomenutelnými scénami. // Febio 2013(17.3.2013)