• iamek
  ****

  Na první pohled zní popis Napapiirin sankarit jako jedná velká nuda, ale opak je pravdou. Napapiirin sankarit je vtipná road movie plná zajimavých a kuriózních scén. Casting je sympatický a krajina severských zemí je dechberoucí.(9.11.2011)

 • predators
  ***

  Finská road movie...takže na sněhu, se saunou, vířivkou, se soby a taky s digiboxem! Není to sranda k popukání, to vůbec, ale příběhy jsou rozmanité a svým způsobem i zajímavé, takže lepší průměr. 60%(6.8.2013)

 • Orvokki
  *****

  Bola by to taká obyčajná cesta do obchodu. Lenže to by nemohol byť piatok večer a film by sa nemohol odohrávať vo Fínsku. Aby Janne (Jussi Vatanen) zachránil svoj vzťah s Inari (Pamela Tola), vydáva sa na cestu do Rovaniemi, mesta 200 km vzdialeného, aby jej kúpil digibox. Na ceste plnej prekážok a pokušení ho sprevádza Kappu (Jasper Pääkkönen) a Tapio (Timo Lavikainen). Cena People's Choice Award na Jussi 2011. A Dome Karukoski má jednoducho talent.(13.5.2011)

 • emma53
  ***

  Skutečně tak půl na půl a nebo jsem nebyla na stejné vlně humoru jako někteří jiní uživatelé. Byly tam situace, které bych s přehledem vystřihla, konkrétně s tím sobem i bazénem plných žen, které ani omylem nevypadaly na to, že vůbec někdy zavadily o ragby. Zkrátka chvílemi celkem bezva zimní road movie, která se střídala s momenty na zabití. Janne, nevím, jestli jsi přece jen neměl v tom bazénu zůstat. Myslím, že by to pro tebe bylo lepší, než se honit za digiboxem a hodně nejistou budoucností. Doufám, že o tom ještě s chladnou hlavou pouvažuješ. Jinak sněhu si užijete na pár let dopředu, to byla nádhera i když miluji léto daleko víc. Je to něco mezi trojkou a čtyřkou.(12.10.2015)

 • Sandiego
  ****

  Drsnější severský humor, příjemně přímočará zápletka a plná nálož originálně uchopených finských reálií činí z této road movie velmi příjemný až hřejivý zážitek, i když ledový mráz z řady drsnějších scén má tendenci přecházet i na diváka - proto si vemte ke sledování raději teplou prošívanou deku či lahev finské vodky!(3.9.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace