• Tosim
  ****

  Jsem celkem udiven. I když snímek zobrazuje morálně pochybnou postavu, nezastává se jí přece, ani ji nehájí. Martin Scorsese natočil film zpracovaný dost neosobním způsobem, každý si může vybrat, jak bude k Belfortovi přistupovat. Už dlouho jsem se nedíval na film tak nezúčastněně, jakoby svrchu a hlavnímu hrdinovi vůbec nežral to, co je podle něj život snů. Dlouho jsem Vlkovi odolával (téma mě moc nelákalo), oceňuju plynulost vyprávění vzhledem ke stopáži, užil jsem si pár vymazlených záběrů, ale k té skoro celkové adoraci se přidat nehodlám. 70%.(13.8.2014)

 • EvilPhoEniX
  *****

  Uff.. Takovou tří hodinovou adrenalinovou, biografickou jízdu jsem opravdu nečekal! I přesto, že Scorseseho nemusím, točí filmy, kterým se vyhýbám jako čert kříže, tak za tohle se mu klaním. Zrežírováno s velkým talentem, energií a s neuvěřitelným scénářem, který má hloubku a obsahuje spousta zábavných hlášek. Zneužití drog, bohatství, chamtivost a hrst pestrobarevných postav, to vše zmixováno do Scorseseho koktailu, který vás donutí film vidět znova a znova! 100%(10.2.2014)

 • novoten
  ****

  Tak vyšperkovaná óda na peníze, sex, drogy a nebetyčnou zhýralost, až bych skoro zapomněl, že v reálu mi takový typ lidí přijde zralý na zdravé proplesknutí. Jenže i kdybych jen tři hodiny fascinovaně studoval pohyby vlčího krále Lea, stálo by to za to. Kousavé monology, kastování prostitutek nebo mozková obrna vedou, ale DiCaprio celkově podává výkon na hranici lidských možností, který může vypadat ležérně a pohodově, ale zahrát ho musela být o třídu větší dřina než kdykoli předtím. Škoda ale je, že se Scorsese rozmachuje až zbytečně široce. Ani moje láska k nadstřeleným příběhům, které nevědí, kdy přestat vyprávět, mi nezabránila v ošívání se nad tím, že poslední hodinka už jede trochu na volnoběh. Marty s Leem tak i tentokrát umí a svůj um si neuvěřitelně užívají. Úplný střed, ať už s dolarem nebo bez, ale o jedno pole míjejí.(23.1.2014)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Okrem New Yorku, kde prebiehala väčšina natáčania, pracovali filmári aj na Bahamách či v Taliansku. (MikaelSVK)

 • - Jordan Belfort (Leonardo DiCaprio) hovorí na začiatku filmu o tom, že si kúpil Ferrari, jazdí však na Lamborghini. (slavinka39)

 • - Spoiler: Scéna, ve které se "sjetý" Jordan Belfort (Leonardo DiCaprio) snaží dostat do svého ferrari, byla ve skutečnosti improvizací a natočila se tedy hned napoprvé. Otevření dveří nohami byl DiCapriův nápad, při kterém si nakonec namohl svaly na zádech. (Nine)

 • Jonah Hill

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace